آزمایش راه های بیشتر برای کنترل آنچه در اینستاگرام می بینید


امروز اعلام می کنیم که در حال آزمایش دو روش جدید برای کمک به شما در شکل دادن به تجربه اینستاگرام خود هستیم. و ما فهرستی از کنترل‌ها و روش‌هایی را به اشتراک می‌گذاریم که می‌توانید از آن‌ها برای مشاهده موارد بیشتر در فید اینستاگرام خود استفاده کنید.

ما در حال آزمایش توانایی علامت‌گذاری چند پست در کاوش به‌عنوان غیرعلاقه‌مند هستیم. ما فوراً آن پست‌ها را پنهان می‌کنیم و از نمایش محتوای مشابه به شما در آینده خودداری می‌کنیم.

رابط کاربری اینستاگرام که توضیح می دهد چگونه پست هایی را که به آن ها علاقه ندارید پنهان کنید.

رابط کاربری اینستاگرام که نشان می دهد "علاقه مند نیست" و "محتوای حساس" زبانه ها

رابط کاربری اینستاگرام نحوه انتخاب پست ها برای مخفی کردن آنها در کاوش را نشان می دهد.

همچنین به زودی آزمایش این توانایی را آغاز خواهیم کرد که به اینستاگرام بگوییم نمی‌خواهید پست‌های پیشنهادی را با کلمات، عبارات یا ایموجی‌های خاص در کپشن یا هشتگ ببینید. چه چیزی می‌بینید که مرتبط نیست، یا از چیزی که قبلاً دوست داشتید حرکت کرده‌اید، می‌توانید از این ویژگی برای توقف دیدن محتوایی که برای شما جالب نیست استفاده کنید.

می‌توانید با افزودن کلمات، عبارات یا ایموجی‌هایی که نمی‌خواهید ببینید، پست‌های پیشنهادی در اینستاگرام را پنهان کنید.

چگونه بیشتر از آنچه می خواهید در اینستاگرام مشاهده کنید

ما پست‌هایی را اولویت‌بندی می‌کنیم که فکر می‌کنیم احتمالاً از آن لذت خواهید برد، اما می‌دانیم که ممکن است همیشه آن را درست نگیریم. این نکات را امتحان کنید:

از موارد دلخواه و دنبال کردن استفاده کنید

رابط کاربری اینستاگرام که نشان می دهد کجا می توانید حساب ها را از لیست علاقه مندی های خود اضافه یا حذف کنید.

وقتی یک حساب کاربری به خود اضافه می کنید موارد دلخواه پست های آنها را بیشتر و بیشتر خواهید دید. و می توانید یک فید اختصاصی از موارد دلخواه خود را مشاهده کنید تا فقط به پست های آنها پی ببرید.

با دنبال کردن، پست‌هایی را فقط از حساب‌هایی که دنبال می‌کنید، به ترتیب زمانی خواهید دید. هیچ پست پیشنهادی در این نما وجود ندارد و می توانید پست های 30 روز گذشته را مشاهده کنید تا به آنچه ممکن است از دست داده باشید پی ببرید.

با ضربه زدن روی لوگوی اینستاگرام در فید خود، به موارد دلخواه و دنبال کردن دسترسی پیدا کنید.

از کنترل Not Interested استفاده کنید

رابط کاربری اینستاگرام که کنترل Not Interested را نشان می دهد.

با ضربه زدن روی «علاقه‌مند نیستم»، پست فوراً از فید شما حذف می‌شود و در آینده پست‌های کمتری مانند آن را پیشنهاد خواهیم کرد. وقتی پستی را می بینید که برای شما جالب نیست، روی X در سمت راست بالای پست ضربه بزنید. همچنین، می‌توانید روی منوی سه نقطه‌ای ضربه بزنید و سپس روی گزینه Not Interested ضربه بزنید.

به تعویق انداختن پست های پیشنهادی

رابط کاربری اینستاگرام که پست های پیشنهادی به تعویق افتاده را نشان می دهد.

اگر می خواهید از پست های پیشنهادی فاصله بگیرید، می توانید به راحتی آنها را به مدت 30 روز به تعویق بیندازید. برای به تعویق انداختن پست‌های پیشنهادی، روی X در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس روی تعویق همه پست‌های پیشنهادی به مدت 30 روز ضربه بزنید.

کنترل محتوای حساس خود را تنظیم کنید

رابط کاربری اینستاگرام که کنترل محتوای حساس را نشان می دهد.

ما همیشه قوانینی در مورد اینکه چه نوع محتوایی می تواند در اینستاگرام باشد، داشته ایم و به آن می گوییم دستورالعمل های انجمن. برای مثال، سخنان مشوق عداوت و تنفر، قلدری و سایر محتوایی که ممکن است خطر آسیب رساندن به مردم را داشته باشد، مجاز نمی‌دانیم. با این حال، ممکن است محتوایی را مشاهده کنید که قوانین را نقض نمی کند، اما ممکن است برای برخی ناراحت کننده باشد.

ما تشخیص می‌دهیم که همه ترجیحات متفاوتی دارند، بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید که چیزها را همانطور که هستند رها کنید، یا می‌توانید کنترل محتوای حساس را تنظیم کنید تا بیشتر یا کمتر برخی از انواع محتوای حساس را ببینید. برای مشاهده کنترل محتوای حساس خود به نمایه خود بروید، روی منوی تنظیمات ضربه بزنید، روی حساب ضربه بزنید و روی کنترل محتوای حساس ضربه بزنید.

برای ما مهم است که مردم نسبت به زمانی که در اینستاگرام می گذرانند احساس خوبی داشته باشند، بنابراین به کار بر روی راه هایی ادامه می دهیم تا به مردم کنترل بیشتری بر آنچه می بینند داشته باشیم.

منبع