آزمایش متا تأیید شد تا به سازندگان کمک کند حضور خود را نشان دهند

مهم است که احساس اطمینان کنید که هویت و حساب های شما ایمن هستند و افرادی که با آنها در تعامل هستید همان هایی هستند که می گویند. به همین دلیل است که ما در حال ایجاد یک سری بررسی در Meta Verified قبل، حین و بعد از درخواست کسی هستیم.

  • برای واجد شرایط بودن، حساب‌ها باید حداقل الزامات فعالیت، مانند سابقه پست قبلی را داشته باشند و حداقل 18 سال سن داشته باشند..
  • سپس متقاضیان باید یک شناسه دولتی ارائه دهند که با نام نمایه و عکس اکانت فیس بوک یا اینستاگرام مورد درخواست مطابقت دارد..
  • اشتراک ها شامل نظارت پیشگیرانه برای جعل هویت حساب می شود.
همانطور که ما آزمایش می کنیم و یاد می گیریم، هیچ تغییری در حساب های اینستاگرام و فیس بوک که قبلاً بر اساس آن تأیید شده اند، ایجاد نمی شود الزامات قبلی، از جمله اصالت و قابل توجه بودن. درازمدت، ما می‌خواهیم یک پیشنهاد اشتراک بسازیم که برای همه، از جمله سازندگان، کسب‌وکارها و جامعه ما در کل، ارزشمند باشد. به عنوان بخشی از این چشم انداز، ما در حال تغییر معنای نشان تأیید شده هستیم تا بتوانیم دسترسی به تأیید را گسترش دهیم و افراد بیشتری بتوانند به حساب هایی که با آنها تعامل دارند اعتماد کنند.

ایمنی ساختمان از ابتدا

Meta Verified از اواخر این هفته برای خرید مستقیم در اینستاگرام یا فیس بوک در استرالیا و نیوزیلند در دسترس است. مردم می توانند اشتراک ماهانه را به قیمت (USD) خریداری کنند 11.99 دلار در وب و (USD) 14.99 دلار در iOS و Android.

ما همچنین متعهد به نظارت مستمر و بررسی تخلفات گزارش شده، و همچنین اقدام سریع علیه کسانی هستیم که سعی در فرار از سیستم ما دارند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Meta Verified به کانال متای مارک زاکربرگ در اینستاگرام مراجعه کنید در دستگاه تلفن همراه شما

1. افزایش دید ممکن است بسته به تعداد مخاطبان موجود مشترک و موضوع پست های آنها متفاوت باشد. مشترکانی که تعداد دنبال کنندگان کمتری دارند، ممکن است تأثیر قابل توجهی در دسترسی خود ببینند زیرا مخاطبان آنها کمتر است. همه مشترکین Meta Verified و محتوای آنها باید شرایط استفاده و دستورالعمل های انجمن ما را رعایت کنند. همه محتوا طبق دستورالعمل‌های موجود ما برای توصیه‌های اینستاگرام یا فیس‌بوک و دستورالعمل‌های محتوای ما رفتار می‌شود.
2. ما استیکرهای انحصاری را در استوری های فیس بوک و اینستاگرام و حلقه های فیس بوک و 100 ستاره رایگان در ماه در فیس بوک ارائه می دهیم تا بتوانید حمایت خود را از دیگر سازندگان نشان دهید.
3. AUD 19.99 در وب، AUD 24.99 در iOS و Android. NZD 23.99 در وب، NZD 29.99 در iOS و Android.

منبع

با Meta Verified، دریافت خواهید کرد:

  • نشان تایید شده، تأیید اینکه شما واقعی هستید و حساب شما با یک شناسه دولتی احراز هویت شده است.
  • محافظت بیشتر در برابر جعل هویت با نظارت پیشگیرانه حساب برای جعل کنندگانی که ممکن است افرادی با مخاطبان آنلاین رو به رشد را هدف قرار دهند.
  • وقتی به آن نیاز دارید کمک کنید با دسترسی به یک شخص واقعی برای مشکلات رایج حساب.
  • افزایش دید و دسترسی با برجسته بودن در برخی از زمینه‌های پلتفرم – مانند جستجو، نظرات و توصیه‌ها.
  • ویژگی های انحصاری برای بیان خود به روش های منحصر به فرد.

برخی از مهمترین درخواست‌هایی که از سازندگان دریافت می‌کنیم، دسترسی گسترده‌تر به تأیید اعتبار و پشتیبانی حساب، علاوه بر ویژگی‌های بیشتر برای افزایش دید و دسترسی است. از سال گذشته، ما به این فکر کرده‌ایم که چگونه قفل دسترسی به این ویژگی‌ها را از طریق یک پیشنهاد پولی باز کنیم.

مارک زاکربرگ امروز برای کمک به سازندگان جدید و رشد حضور خود و ایجاد جامعه سریعتر اعلام کرد که ما آزمایش یک پیشنهاد جدید به نام Meta Verified را آغاز خواهیم کرد، یک بسته اشتراک در اینستاگرام و فیسبوک که شامل یک نشان تأیید شده که اعتبار حساب شما را با شناسه دولتی، حفاظت پیشگیرانه حساب، دسترسی به پشتیبانی حساب، و افزایش دید و دسترسی تأیید می‌کند.. ما در اواخر این هفته با یک آزمون تدریجی در استرالیا و نیوزیلند شروع می کنیم تا بفهمیم چه چیزی ارزشمندتر است، و امیدواریم به زودی Meta Verified را به سایر نقاط جهان بیاوریم.