آسان‌تر کردن جابه‌جایی بین و ایجاد حساب‌ها و پروفایل‌های جدید در فیس‌بوک و اینستاگرام

امروز، ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کنیم که دسترسی، ایجاد و پیمایش بین چندین حساب و نمایه را برای افراد فیس‌بوک و اینستاگرام آسان‌تر می‌کند.

مثل همیشه، امنیت حساب و حریم خصوصی برای ما مهم است و ویژگی‌های امنیتی موجود همچنان برای به‌روزرسانی‌هایی که امروز اعلام می‌کنیم اعمال خواهند شد. به عنوان مثال، اگر شخصی احراز هویت دو مرحله ای را برای حساب فیس بوک خود روشن کند، دستگاه ناشناس نمی تواند با اطلاعات ورود به اینستاگرام خود وارد حساب فیس بوک خود شود.

ما در حال آزمایش این تجربه جدید در سطح جهانی در iOS و Android هستیم.

ساختمان با در نظر گرفتن ایمنی

اگر افراد پروفایل های فیس بوک و اینستاگرام خود را به همان مرکز حساب اضافه کرده باشند، می توانند به راحتی بین پروفایل های فیس بوک و اینستاگرام جابه جا شوند. علاوه بر این، مردم اکنون می توانند پروفایل های فیس بوک و اینستاگرام خود را در یک مکان مشاهده کنند. اعلان‌ها نیز به راحتی برای هر نمایه نمایش داده می‌شوند و به‌روز ماندن در فعالیت‌های فیسبوک و اینستاگرام را آسان‌تر می‌کنند.

رابط کاربری برای ورود به حساب های فیس بوک و اینستاگرام.

افرادی که تازه وارد محصولات ما شده اند می توانند یک حساب فیس بوک یا اینستاگرام ایجاد کنند و سپس از آن حساب برای ثبت نام در موارد دیگر استفاده کنند. و افرادی که هم حساب فیس بوک و هم حساب اینستاگرام دارند، اکنون می توانند به راحتی از اطلاعات ورود به سیستم از یک برنامه برای دسترسی به برنامه دیگر استفاده کنند، البته تا زمانی که حساب های آنها در همان مرکز حساب ها باشد.

هر یک از این ویژگی‌های جدید از نام تجاری متا استفاده می‌کند تا درک اینکه شما با ویژگی‌ای که در بیش از یک فناوری متا کار می‌کند، به وضوح و آسانی درک می‌کنید و فرآیند را تا حد امکان ساده‌تر می‌کند.

در حالی که این تغییرات در حال حاضر محدود به فیس بوک و اینستاگرام است، ما به بررسی چگونگی بهبود تجربیات متصل در تمام فناوری های خود ادامه خواهیم داد.

منبع

رابط کاربری در فیس بوک و اینستاگرام برای جابجایی بین حساب ها.

رابط کاربری برای ورود به حساب های فیس بوک و اینستاگرام.

ما در حال آزمایش این تجربه جدید در سطح جهانی در iOS، Android و وب هستیم.

به سرعت حساب ها و پروفایل های جدید ایجاد کنید

ما همچنین یک جریان ثبت نام و ورود به حساب کاربری جدید را معرفی می کنیم که به افراد امکان می دهد راحت تر وارد سیستم شوند و حساب های جدید در فیس بوک و اینستاگرام ایجاد کنند.

علاوه بر این، زمانی که یک حساب جدید با استفاده از حساب موجودشان ایجاد می‌شود و زمانی که حسابی به مرکز حساب‌هایشان اضافه می‌شود، به افراد اطلاع داده می‌شود، بنابراین می‌توانید با اطمینان از فعالیت‌ها در همه حساب‌هایتان به‌روز باشید. در نهایت، افراد می توانند مدیریت کنند که کدام نمایه در تجربه تغییر نمایه ظاهر می شود و کدام حساب ها می توانند به یکدیگر وارد شوند.

ما می دانیم که بسیاری از افراد از بیش از یک برنامه ما برای دنبال کردن علایق مختلف، دستیابی به مخاطبان وسیع تری یا به اشتراک گذاشتن جنبه های مختلف شخصیت خود با گروه های مختلف مردم استفاده می کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما فرآیند ایجاد و جابجایی بین حساب‌ها و پروفایل‌ها را ساده می‌کنیم.

به راحتی بین فیس بوک و اینستاگرام جابجا شوید

ابتدا، ما یک رابط کاربری جدید برای تغییر پروفایل را معرفی می کنیم که باعث می شود در بالای اعلان ها و پیمایش بین فیس بوک و اینستاگرام راحت تر بمانید.