آموزش تصویری ساخت اکانت اینستاگرام + ویدیو به 2 روش آکادمی دی‌ام بام | instafolower

برای ساخت حساب جدید، باید روی گزینه‌ی Create New Account ضربه بزنید. اگر قصد دارید که با استفاده از ایمیل خود در این شبکه اجتماعی ثبت نام به عمل آورید، باید فیلدهای موجود را پر کنید. آدرس ایمیل، نام کامل شما، نام کاربری برای اکانت اینستاگرام و رمز عبور چهار گزینه‌ای هستند که باید در فیلدهای ارائه شده وارد کنید. ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ثبت نام و شروع استفاده از برنامه اینستاگرام بپردازیم. به طور کلی فرآیند ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام به هیچ وجه پیچیده نبوده و به سادگی قابل انجام است.

دقت داشته باشید که در آموزش ذکر شده نحو ساخت اکانت با کامپیوتر و اندروید و ایفون ذکر شده که پیشنهاد میشود بار دیگری مقاله را مطالعه کنید. 3- روی گزینه Sign up With Email or Phone number تپ کنید . سپس آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس روی گزینه Next تپ کنید .

کلیک TV

اگر مجله خبری اینستاگرام فالوور دارید که عکس جدیدی را جایگزین عکس فعالی کنید، باید گزینه Upload a Photo را انتخاب کنید. اگر قصد دارید که عکس کنونی موجود را حذف کنید، باید گزینه Remove را انتخاب نمایید. تمام شما وارد حساب اینستاگرامی خود شده اید و حالا با این صفحه روبرو میشوید. در این مرحله کدی از طرف اینستاگرام برای شماره ای که وارد کردید پیامک می شود. کد را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی confirm کلیک کنید.

  • چنانچه نمی‌دانید که چگونه یک ویدیو را به صورت IGTV و به همراه کاور پست کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله چگونه igtv بگذاریم را به صورت کامل مطالعه کنید.
  • 10) حال باید رمز عبوری یا پسووردی برای حساب جدید خود بسازید و آن را در قسمت مشخص شده داخل عکس وارد کنید.
  • درصورتی که با شماره موبایل یا ایمیل ثبت‌نام کردید، باید یک نام کاربری یا Username و یک رمز عبور یا Password برای خود انتخاب کنید.
  • پیج دوم شما ساخته شد و مراحل ساخت اکانت دوم در اینستاگرام به پایان رسید.
شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنید و روی گزینه Next، یا همان بعدی کلیک کنید. روشی را انتخاب کنید که می‌دانید همیشه می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. در صورتی که نمی‌خواهید شماره تلفن مخاطبین شما با اینستاگرام همگام شود، بر روی گزینه “Skip” کلیک کنید. سپس در این مرحله باید تاریخ تولد خودتان را به تاریخ میلادی وارد کنید و بر روی دکمه next کلیک کنید.

دانلود و نصب اینستاگرام

تعداد هموطنانی که از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. حتی بسیاری از کسب‌و‌کارهای بزرگ و کوچک هم برای فروش و حضور بیشتر در این پلتفرم تلاش می‌کنند. ما در این مقاله قصد داریم آموزش کامل ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل و کامپیوتر را به شما آموزش دهیم.

http://buy-tshirt.ir