آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن موبایل کمک | instafolower

حالا که تمام مراحل ساخت حساب اینستاگرام با موفقیت انجام شد، اینستاگرام به ما پیشنهاد میدهد اگر میخواهید اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوک خود متصل کنید. اگر اکانت فیسبوک دارید میتوانید روی گزینه connect to facebook کلیک کنید البته یادتون نره قبلش فیلترشکن رو فعال کنید. اگر هم دوست نداشتین به اکانت فیسبوک متصل بشید یا اصلا فیسبوک ندارید روی گزینه skip بزنید. پس از اینکه ایمیل یا شماره تماس خود رو وارد کردین یک کد تایید به آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که ثبت کرده اید ارسال میشه. کد رو در قسمت confirmation code وارد کنید و روی گزینه next بزنید، اگر کد تایید برای شما ارسال نشد روی گزینه request code کلیک کنید تا کد جدید براتون ارسال بشه.

ثبت نام وبینار

این مجله خبری اینستاگرام فالوور نیاز به داشتن چندین اکانت است که با استفاده از این روش قابل دستیابی است. به خاطر داشته باشید که با لاگ این کردن به حساب دوم، تمام نوتیفیکیشن‌های حساب جدید را نیز دریافت خواهید کرد. مگر آنکه نوتیفیکیشن‌های آن‌ها را به صورت دستی غیرفعال کرده باشید. پس اگر تعداد پیام‌ها و لایک‌های دریافتی زیادی دارید بهتر است این گزینه راغیرفعال کنید تا تلفن همراهتان در آرامش باشد. به طور معمول شما دوست ندارید که همگان از همه کارهای شما مطلع شوند. با داشتن حساب‌های متعدد می‌توانید برای هر گروه از مخاطبان خود محتوایی متفاوت، بدونهیچ نگرانی از تداخل این دو گروه تهیه کنید.

  • همچنین به اشتراک گذاشتن مطالب و پست‌های مرتبط به شغل خود برای دوستان و آشنایان و اشتراک زندگی شخصی برای مشتریان وجه خوبی ندارد.
  • بعد از اینکه اطلاعات را وارد کردید، برروی گزینۀ Sign Up بزنید.
  • در این مقاله انواع عکاسی در شبکه های اجتماعی را به طور کامل برای شما معرفی کرده ایم.
  • برای اولین بار، بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام با ورود به اینستاگرام، با صفحه زیر رو به رو خواهید شد.
  • برای انجام این عمل در برنامه اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام + نکات مهم حذف اکانت اینستاگرام را به صورت ویدیویی و کامل در این مقاله یاد می گیریم. پیج دوم شما ساخته شد و مراحل ساخت اکانت دوم در اینستاگرام به پایان رسید. بسیار خب اکانت شما ساخته شد، اما اگر با این صفحه مواجعه شدین باید اکانت خودتون رو تایید کنید تا پیج تون ساخته بشه. برای تایید کردن اکانت مثل تصویر زیر اول گزینه من ربات نیستم رو بزنید و بعد روی گزینه next کلیک کنید.

با توجه به زبان پیشفرض تلفن همراه شما این صفحه به فارسی یا انگلیسی به شما نمایش داده خواهد شد. در این مرحله اکانت اینستاگرام شما ایجاد شده و تعدادی درخواست مانند قرار دادن عکس پروفایل و همگام کردن مخاطبین نشان داده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را جواب دهید و یا نادیده بگیرید. اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرترین شبکه‌های اجتماعی موجود است. اینستاگرام سبک منحصر به فردی دارد و بیشتر یک شبکه اجتماعی تصویر محور است. با این وجود اینستاگرام امکان رد و بدل پیام متنی را هم در اپلیکیشن خود فراهم آورده و این قابلیت در اینستاگرام با نام دایرکت معرفی می‌شود.

نحوه فعال سازی حالت تاریک در گوگل مپ در اندروید

شاید بخواهید چندین اکانت جدا برای مقاصد شخصی و کاری خود داشته باشید. یا شاید اکانت اینستاگرام خود را به دلایل مختلفی از دست بدهید و موفق نشوید آن را برگردانید و مجبور شوید یک اکانت جدید باز کنید. به‌هرحال، در این مطلب قصد داریم بهترین روش های ساخت اکانت در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. در هنگام ایجاد اکانت اینستا با موبایل ممکن است با ارور و خطا های بسیاری مواجه شوید که تقریبا تمامی آنها با زبان انگلیسی هستند. اگر در این زمینه و ترجمه توضیحات با مشکل مواجه هستید میتوانید در ادامه که آموزش ساختن اکانت اینستاگرام بطور کامل برای شما بازگو شده است دسترسی داشته باشید. در ادامه، با آموزش ساخت حساب در اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن آن آشنا می‌شوید.

http://buy-tshirt.ir