آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل و کامپیوتر پلازا | instafolower

ثبت نام در اینستاگرام کار چندان سختی نیست، اما شاید برخی از افراد با آن آشنایی نداشته باشند. اینستاگرام امکانات و قابلیت‌های فراوانی دارد که به شما اجازه می‌دهد نهایت استفاده را از آن ببرید. همچنین بحث کسب درآمد از اینستاگرام نیز مطرح است که شما می‌توانید با فعالیت خوب در آن، درآمد هم کسب کنید.

بنابراین با زدن گزینه انتخاب از کتابخانه به گالری گوشی خود هدایت خواهید شد. افزودن عکس نمایه یا انتخاب عکس پروفایل هم یکی از اقداماتی است که همین حالا می‌توانید آن را انجام دهید و یا انجام آن را به بعد موکول کنید. در صورتی که فعلا تمایلی به انتخاب تصویر پروفایل خود ندارید روی گزینه Skip بزنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، اینستاگرام مخاطب‌هایی که در موبایلتان ذخیره شده را برای فالو کردن پیشنهاد می‌کند.

http://buy-tshirt.irحالا مثل تصویر زیر برای ایجاد حساب اینستاگرام روی Sign up کلیک کنید. در مرحله‌ی بعد، می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Add a photo تصویری برای پروفایلتان انتخاب کنید. اگر به این کار تمایل ندارید، گزینه‌ی Skip را انتخاب کنید. توجه کنید که تصویر پروفایل و نام و نام کاربری را بعداً ازطریق تنظیمات حسابتان می‌توانید تغییر دهید. اطلاعات دومین حساب کاربری خود را وارد کرده و بر روی گزینه “Log In” کلیک کنید.

  • در بالای صفحه اصلی ، می توانید به استوریهای ارسال شده توسط خود یا کسانی که دنبال می کنید نیز دسترسی داشته باشید.
  • شما هم با پیوستن به جمع بزرگ و بالغ بر ۶۰۰ هزار نفری دانشجویان و دانش‌آموزان فرادرس و با بهره‌گیری از آموزش‌های آن، می‌توانید تجربه‌ای متفاوت از علم و مهارت‌آموزی داشته باشید.
  • ۵- در فیلد password رمز عبور برای خود انتخاب میکنیم.

همانطور که دیدید ایجاد حساب اینستاگرام کار چندان سختی نیست. دقت کنید که روش‌های توضیح داده شده، مطابق با آخرین تغییرات اینستاگرام است. اینستاگرام در حال حاضر یک میلیارد کاربر فعال دارد؛ یعنی نزدیک به ۱۳ درصد از کل جمعیت زمین کاربر فعال اینستاگرام هستند. اگر شما هم می‌خواهید در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید، باید اکانت اینستاگرام داشته باشید.

هشتگ چیست | راهنمای کامل استفاده از هشتگ در اینستاگرام

همچنین این امکانات در مواقعی که مجله خبری اینستاگرام فالوور شما به یکی از حساب‌های فیسبوک یا توییتر متصل شده باشد نیز کاربرد دارند. در این مواقع اگر نمی‌خواهید مخاطبان توییتر یا فیسبوک همه پست‌هایتان را ببینند می‌توانید از این تنظیمات استفاده کنید. اگر نام کاربری توسط کسی استفاده شده باشد ولی غیرفعال باشد، شما می‌توانید با اضافه کردن نقطه (.)، زیرخط (-)، اعداد و غیره، این نام کاربری را مورد استفاده قرار دهید. 15) به شما تبریک می گوییم، شما موفق به ساخت اکانت دوم اینستاگرام خود شدید.

شغل ادمین اینستاگرام چیست و چگونه ادمین شویم؟