آموزش ساخت اکانت اینستاگرام و روش های ورود به آن همیار آکادمی | instafolower

شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنید و روی گزینه Next، یا همان بعدی کلیک کنید. روشی را انتخاب کنید که می‌دانید همیشه می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. در صورتی که نمی‌خواهید شماره تلفن مخاطبین شما با اینستاگرام همگام شود، بر روی گزینه “Skip” کلیک کنید. سپس در این مرحله باید تاریخ تولد خودتان را به تاریخ میلادی وارد کنید و بر روی دکمه next کلیک کنید.

اگر قصد دارید که عکس جدیدی را جایگزین عکس فعالی کنید، باید گزینه Upload a Photo را انتخاب کنید. اگر قصد دارید که عکس کنونی موجود را حذف کنید، باید گزینه Remove را انتخاب نمایید. تمام شما وارد حساب اینستاگرامی خود شده اید و حالا با این صفحه روبرو میشوید. در این مرحله کدی از طرف اینستاگرام برای شماره ای که وارد کردید پیامک می شود. کد را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی confirm کلیک کنید.

مطالب مرتبط

دقت داشته باشید که در مجله خبری اینستاگرام فالوور ذکر شده نحو ساخت اکانت با کامپیوتر و اندروید و ایفون ذکر شده که پیشنهاد میشود بار دیگری مقاله را مطالعه کنید. 3- روی گزینه Sign up With Email or Phone number تپ کنید . سپس آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس روی گزینه Next تپ کنید .

http://buy-tshirt.ir

برای ساخت حساب جدید، باید روی گزینه‌ی Create New Account ضربه بزنید. اگر قصد دارید که با استفاده از ایمیل خود در این شبکه اجتماعی ثبت نام به عمل آورید، باید فیلدهای موجود را پر کنید. آدرس ایمیل، نام کامل شما، نام کاربری برای اکانت اینستاگرام و رمز عبور چهار گزینه‌ای هستند که باید در فیلدهای ارائه شده وارد کنید. ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ثبت نام و شروع استفاده از برنامه اینستاگرام بپردازیم. به طور کلی فرآیند ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام به هیچ وجه پیچیده نبوده و به سادگی قابل انجام است.

  • 8) و در این قسمت هم می توانید با ایمیل خود ثبت نام کنید.
  • از لیست خود پیمایش کنید و روی دکمه بزرگ “Remove” در کنار نام هرکسی که می خواهید خلاص شوید ، ضربه بزنید.
  • 💡سعی کنید از ایمیلی برای ساخت اکانت اینستاگرام استفاده کنید که قبلا با اون حسابی در اینستاگرام نساخته باشید.
  • در صفحه‌ی ابتدایی، با دو گزینه‌ی Create New Account و Log In رو‌به‌رو خواهید شد.

در این مرحله برای ساختن اکانت جدید روی گزینه add account کلیک کنید. تاریخ تولدتان را وارد و گزینه NEXT‌ را انتخاب کنید. همواره سعی کنید از یک لوکیشن مشخص وارد برنامه اینستاگرام خود شوید و تا جای ممکن در هنگام استفاده از اینستاگرام از ابزارهای تغییر موقعیت جغرافیایی استفاده نکنید.

تعویض یا تعمیر باتری آیفون ۱۱ اپل (Apple iPhone