آموزش ساخت اکانت اینستاگرام و روش های ورود به آن همیار آکادمی | instafolower

این موضوع نشان می‌دهد که برای ورود به این رسانه باید عجله کرد. این مقاله نوشته شده است تا ما بتوانیم خیلی سریع یاد بگیریم که چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم. در کنار افزایش هر روزه کسب و کارها، مشتریان هم روز به روز بیشتر می‌شوند و همین موضوع پتانسیل بی‌نظیری برای رشد و پیشرفت به این شبکه اجتماعی می‌بخشد. روش های ساخت اکانت اینستاگرام بسیار متنوع هستند؛ شما می توانید به‌راحتی با موبایل در دستتان این کار را انجام دهید و یا با استفاده از کامپیوتر شخصی اکانت اینستاگرام بسازید.

http://buy-tshirt.irدر آخرین مرحله از شما می‌خواهد تا عکسی برای پروفایل خود انتخاب کنید. شما می‌توانید عکس را از گالری خود انتخاب کرده و جای گذاری کنید. در این مرحله از شما تاریخ تولد را به صورت تاریخ میلادی می‌خواهد.

نحوه فعال سازی حالت تاریک در گوگل مپ در اندروید

با این حال به خاطر داشته باشید که برای ایجاد یک اکانت اینستاگرام جدید حتما نیاز به ایمیل جدیدی ندارید و می‌توانید با استفاده از شماره تلفن اکانت جدید خود را ایجاد کنید. حال باید بتوانید از این آدرس ایمیل برای ساخت حساب اینستاگرام یا اضافه کردن آن به حساب موجود استفاده کنید. اینستاگرام مردم را تشویق می‌کند که پس از ساختن حساب کاربری اینستاگرام وارد حساب خود شوند و از آن استفاده کنند. جهت فعال نگه داشتن حساب خود وارد حسابتان شوید و عکسی را به اشتراک بگذارید، پست‌های دیگران را لایک کنید یا نظرتان را برایشان بنویسید. مسلماً اولین قدم برای فعالیت در اینستاگرام، ساختن حساب کاربری است.

مسدود کردن تماس‌ها و پیام‌های یک شماره در اندروید 7

و سرانجام از صفحه های باز و صفحه اصلی فید اینستاگرام خود گذشته اید. در گوشه بالا سمت چپ صفحه ، روی «Supports» ضربه بزنید. روی نماد جستجو در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.

داشتن یک مجله خبری اینستاگرام فالوور کاری برای شما مزایای فراوانی را به همراه دارد. حساب کاری به شما امکان دسترسی به داده‌های تحلیلی بیشتری را می‌دهد که برای افزایش و تقویت مخاطبان خود موثر هستند. مثال‌هایی از این داده‌های تحلیلی سن مخاطبان، میزان اشتراک گذاری و بازدید پست و استوری‌ها است. هنگام استفاده از حساب کاری می‌توانید به استوری‌های خود لینک اضافه کنید.

  • چنانچه اگر رمز اکانت خود را فراموش کرده‌اید، با کلیک بر روی گزینه Forgot password?
  • ایده بدی نیست، این یک روش خوب برای شروع کار خود در حالی که با برنامه آشنا می شوید است.
  • پیشنهاد می‌کنیم در این مرحله با استفاده از ابزار یا اپلیکیشن lastpass یک گذرواژه بسیار قوی برای خود انتخاب کنید.
  • برای نام کاربری خود می توانید از حروف و اعداد ، نقطه و خط زیرین (ـ) استفاده کنید و کاراکتر های دیگر مجاز نمیباشند.
  • در این زمینه وبسایت پلازا با بررسی تمامی موارد در زمینه ساخت حساب اینستا قصد دارد به شما در این زمینه کمک نماید که اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید.
  • همانطور که قبلاً هم گفتم، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را نصب کنید و سپس مراحل بعد را ببینید.