آموزش ساخت اکانت اینستاگرام و روش های ورود به آن همیار آکادمی | instafolower

اینستاگرام هنوز یک برنامه بومی برای iPad ایجاد نکرده است. با این حال ، می توانید از برنامه iPhone در iPad استفاده کنید. روی آیکون Search در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید. ایمیل خود را وارد کنید بعد از اینکه ایمیل را مثل بالا وارد کردید، روی گزینۀnextکلیک کنید. ۴- در فیلد user name نام کاربری اکانت را وارد میکنیم.

  • با کلیک بر روی تصویر پروفایل بالای صفحه نیز می‌توانید وارد بخش Profile یا حساب کاربری خود شوید.
  • می‌توانید بهترین لحظات زندگی خود را به دیگران نشان دهید و اتفاقات زندگی آنها را نیز ببینید.
  • اگر مثل اکثر مردم دنیا، می‌خواهید عضو شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید، باید با روند ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی محبوب آشنا باشید.
  • ترفند های مخفی موبایل اندروید؛ با قابلیت های جالب …
بقیه اطلاعات مورد نیاز را نیز میتوانید بصورت جعلی وارد کنید و به هر تعدا که خواستید اکانت های اینستاگرام فیک بسازید. در حقیقت روش پیش رو، مکمل راهکار قبلی است اما راهکار قبلی برای ساخت و مدیریت بدون محدودیت اکانت های واقعی اینستاگرام بکار میرود. البه میتوان اینکار را در اپلیکیشن اینستاگرام نیز انجام داد اما از نظر تعداد فقط به ساخت ۵ اکانت محدود میشوید. 6) در این مرحله برروی گزینه Sign up with email or phone number یا ثبت نام کردن با ایمیل یا شماره تلفن بزنید.

http://buy-tshirt.ir

در این شبکه اجتماعی می‌توانید بهترین لحظه‌‌های زندگی خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این قسمت باید یکی از اطلاعات تلفن یا ایمیل یا هر دو آن‌ها را وارد کنید. در این آموزش ما ساخت اکانت جدید را تنها از طریق شماره ادامه می‌دهیم.

3) در این مجله خبری اینستاگرام فالوور گزینه Add Account یا اضافه کردن حساب را انتخاب کنید. سپس از شما خواسته می شود تاریخ تولد خود را اضافه کنید. چرا؟ زیرا “ویژگی ها و تبلیغاتی را که می بینید بهبود می بخشد.” و احتمالاً تأیید می کند که شما یک فرد بالغ هستید. اگر می خواهید به اینستاگرام اجازه دهید به مخاطبین شما دسترسی پیدا کند اولین چیزی که از شما خواسته خواهد شد. اگر مورد دوم را انتخاب کنید ، هنوز می توانید ثبت نام کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام با اپلیکیشن اینستاگرام

از آپدیت بودن اینستاگرام خود با استفاده از گوگل پلی و یا اپل استور مطلع شوید. در این گام باید تاریخ دقیق تولد (روز، ماه و سال) خودتان را مشخص کنید.

جدیدترین مطالب بلاگ