آموزش ساخت اکانت اینستاگرام 2022 + آموزش قدم‌به‌قدم مج‌هنگ | instafolower

دقت داشته باشید که تاریخ انتخابی شما به میلادی خواهد بود. شما می‌توانید تاریخ تولد مدنظر خود را از سایتباحساب از شمسی به میلادی تبدیل نمایید. این تاریخ را به‌دقت به یاد بسپارید که بعدها به مشکل برنخورید. بنابراین، اگر احساس می‌کنید با استفاده نکردن از این پلتفرم دارید چیز زیادی را از دست می‌دهید، نگران نباشید.

راهنمای دیلیت اکانت اینستاگرام | حذف اکانت اینستاگرام را چگونه انجام دهیم؟

در صورتی که می‌خواهید از یک اکانت به طور کل خارج شوید و آن اکانت از لیست حساب‌های اتصالی شما حذف گردد، هنگامی که وارد پروفایل شده‌اید، از منوی آپشن گزینه “…Log Out of” را انتخاب کنید. امکان تغییر دادن نام پروفایل پس از ساخت اکانت برای کاربر وجود دارد. در این مرحله نام کاربری شما با توجه به نامی که وارد کرده‌اید، برای‌تان نمایش داده می‌شود. در صورتی که با آن موافق هستید، بر روی “Next” کلیک کنید، در غیر این صورت “Change username” را انتخاب کنید. در این مرحله نام و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی “Next” کلیک کنید.

http://buy-tshirt.ir

به شما تبریک می‌گوییم چرا که شما توانستید به همین راحتی یاد بگیرید که چگونه اکانت اینستاگرام خودتان را بسازید. از این مرحله به بعد می‌توانید تنظیمات حساب کاربری خودتان را انجام دهید و حساب‌هایی که تمایل دارید را دنبال کنید. پس از ورود به سایت روی گزینه Sign Up کلیک کنید و سپس برای خود نام کاربری یا همان Username و پس از آن رمز عبور یا Password انتخاب کنید.

  • ما در این مقاله نحوه ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم.
  • در مرحله‌ی بعدی اینستاگرام تعدادی از حساب‌های اینستاگرامی پرطرفدار را برای دنبال‌کردن به شما پیشنهاد می‌کند.
  • خوشبختانه رسیدن به مخاطبان هدف در اینستاگرام کار چندان سختی نیست.
  • با داشتن حساب‌های متعدد می‌توانید برای هر گروه از مخاطبان خود محتوایی متفاوت، بدونهیچ نگرانی از تداخل این دو گروه تهیه کنید.
اگر حسابی از قبل دارید و اکنون می‌خواهید به آن متصل شوید. شما می‌توانید با وارد کردن نام کاربری، شماره تماس و یا ایمیل مربوط به آن حساب، به همراه گذرواژه مربوط وارد حساب خود شوید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Change username، نام کاربری یا رمز عبور خود را تغییر دهید. بخش تبلیغ ویژه در اینستاگرام برای کاربران ایرانی در دسترس نیست و نمیتونید از این ویژگی استفاده کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت تصویری و کامل + قدم به قدم

در این مجله خبری اینستاگرام فالوور یک کد تایید برای شما به آدرس ایمیل یا شماره تماسی که داده‌اید، ارسال می‌شود. آن کد را در فیلد مشخص شده جای‌گذاری کرده و بر روی دکمه next کلیک کنید. بعد از وارد شدن به برنامه اینستاگرام، در صفحه باز شده شما می‌بایست بر روی لینک sign up with email or phone number و یا گزینه create new account کلیک نمایید. در این مرحله باید همانند ساخت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر، مراحل مختلف را طی کنید. دقت داشته باشید که هم یوزرنیم و هم پسورد خود را در گوشه ای یادداشت کنید تا آن را فراموش و یا گم نکنید.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند