آموزش ساخت اکانت اینستاگرام 2022 + آموزش قدم‌به‌قدم مج‌هنگ | instafolower

مجله خبری اینستاگرام فالوور سپس لیستی از افراد احتمالی را برای دنبال کردن به شما می دهد و یک بار دیگر ، پیشنهاد می دهد شما را به حساب Facebook یا مخاطبین تلفن خود متصل کنید. اگر افرادی در این لیست هستند که به شما علاقه مند هستند ، فکر بدی نیست که چند نفر را انتخاب کنید. بعد از اینکه اینستاگرام از توسعه برنامه خود در آیفون راضی بود ، کارمندان توجه خود را به توسعه اینستاگرام برای پلتفرم اندروید معطوف کردند. در اولین روز انتشار این برنامه ، در آوریل 2012 ، بیش از یک میلیون کاربر آن را دانلود کردند. آدرس وبسایت اینستاگرام را در مرورگر وارد کنید و صفحۀ آن را باز کنید.

حالا مثل تصویر زیر برای ایجاد حساب اینستاگرام روی Sign up کلیک کنید. در مرحله‌ی بعد، می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Add a photo تصویری برای پروفایلتان انتخاب کنید. اگر به این کار تمایل ندارید، گزینه‌ی Skip را انتخاب کنید. توجه کنید که تصویر پروفایل و نام و نام کاربری را بعداً ازطریق تنظیمات حسابتان می‌توانید تغییر دهید. اطلاعات دومین حساب کاربری خود را وارد کرده و بر روی گزینه “Log In” کلیک کنید.

اپلیکیشن رایگان ادیت ویدیو و فیلم برای اینستاگرام (اندروید و IOS) + لینک دانلود

همانطور که دیدید ایجاد حساب اینستاگرام کار چندان سختی نیست. دقت کنید که روش‌های توضیح داده شده، مطابق با آخرین تغییرات اینستاگرام است. اینستاگرام در حال حاضر یک میلیارد کاربر فعال دارد؛ یعنی نزدیک به ۱۳ درصد از کل جمعیت زمین کاربر فعال اینستاگرام هستند. اگر شما هم می‌خواهید در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید، باید اکانت اینستاگرام داشته باشید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با اپلیکیشن اینستاگرام

در صفحه‌ی بعدی، می‌توانید به‌ انتخاب خود با کمک شماره‌ تلفن‌همراه یا ایمیلتان حساب جدیدی ایجاد کنید. برای ایمن‌کردن حساب و بازیابی راحت‌تر آن در آینده، بسته به روش انتخابی (شماره یا ایمیل)، بهتر است پس از ساخت حساب ایمیل یا شماره تلفن‌همراهتان را وارد کنید. یعنی اگر به‌کمک شماره‌تلفن حساب را ایجاد کردید، پس از ساخت حساب، آدرس ایمیلتان را نیز اضافه کنید. یکی از مهم‌‎ترین مزایای اینستاگرام که آن را به یک شبکه اجتماعی جذاب و بی‌نظیر برای مخاطبان تبدیل می‌کند این است که محتوای دیداری در آن اهمیت زیادی دارد.

http://buy-tshirt.ir

همچنین این امکانات در مواقعی که اکانت شما به یکی از حساب‌های فیسبوک یا توییتر متصل شده باشد نیز کاربرد دارند. در این مواقع اگر نمی‌خواهید مخاطبان توییتر یا فیسبوک همه پست‌هایتان را ببینند می‌توانید از این تنظیمات استفاده کنید. اگر نام کاربری توسط کسی استفاده شده باشد ولی غیرفعال باشد، شما می‌توانید با اضافه کردن نقطه (.)، زیرخط (-)، اعداد و غیره، این نام کاربری را مورد استفاده قرار دهید. 15) به شما تبریک می گوییم، شما موفق به ساخت اکانت دوم اینستاگرام خود شدید.

  • در صورتی که در فیس بوک حساب کاربری خود را دارید، می‌توانید با انتخاب گزینه “Log In with Facebook” توسط فیس بوک، حساب کاربری اینستاگرام خود را ایجاد کنید.
  • حالا که تمام مراحل ساخت حساب اینستاگرام با موفقیت انجام شد، اینستاگرام به ما پیشنهاد میدهد اگر میخواهید اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوک خود متصل کنید.
  • حتی به شما می‌گوییم که آموزش ساخت اکانت اینستاگرام در اندروید چگونه است.
  • تمامی مراحل ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر تمام شد.
  • اگر جزو افرادی هستید که نحو ساخت اکانت در اینستا را بلد نیستید جای نگرانی نیست زیرا در ادامه این مقاله آموزش میتوانید به اطلاعات مربوط به ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر دسترسی داشته باشید.