آموزش ساخت اکانت های اینستاگرام نامحدود + ساخت اکانت فیک اینستاگرام ویرگول | instafolower

بقیه اطلاعات مورد نیاز را نیز میتوانید بصورت جعلی وارد کنید و به هر تعدا که خواستید اکانت های اینستاگرام فیک بسازید. در حقیقت روش پیش رو، مکمل راهکار قبلی است اما راهکار قبلی برای ساخت و مدیریت بدون محدودیت اکانت های واقعی اینستاگرام بکار میرود. البه میتوان اینکار را در اپلیکیشن اینستاگرام نیز انجام داد اما از نظر تعداد فقط به ساخت ۵ اکانت محدود میشوید. 6) در این مرحله برروی گزینه Sign up with email or phone number یا ثبت نام کردن با ایمیل یا شماره تلفن بزنید.

  • من قبلا با اکانت اصلی خودم اینستا نصب کردم..هیچ مشکلی هم نداشتم..تا این که ی روز خراب شد و کلا…
  • در نسخه وب هم می‌توانید به‌جای ثبت‌ نام از طریق اکانت فیسبوکتان وارد شوید.
  • یکی از مزایای مهم ساخت اکانت اینستاگرام این است که امکان انتشار محتوای متنی و ویدیویی (تا 10 دقیقه و حتی بیشتر در قالب IGTV) را فراهم می‌کند.
  • از قسمت edit profile میتوانیم آیدی ، اسم اکانت ، عکس پروفایل ، تاریخ تولد رو تغییر بدیم یا بیوگرافی و آدرس سایت خودمون رو اضافه کنیم.
در این شبکه اجتماعی می‌توانید بهترین لحظه‌‌های زندگی خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این قسمت باید یکی از اطلاعات تلفن یا ایمیل یا هر دو آن‌ها را وارد کنید. در این آموزش ما ساخت اکانت جدید را تنها از طریق شماره ادامه می‌دهیم.

http://buy-tshirt.ir

اینستاگرام هنوز یک برنامه بومی برای iPad ایجاد نکرده است. با این حال ، می توانید از برنامه iPhone در iPad استفاده کنید. روی آیکون Search در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید. ایمیل خود را وارد کنید بعد از اینکه ایمیل را مثل بالا وارد کردید، روی گزینۀnextکلیک کنید. ۴- در فیلد user name نام کاربری اکانت را وارد میکنیم.

ساخت حساب کاربری اینستاگرام با گوشی

روند ساخت اکانت اینستاگرام در سایت ، تقریبا همانند مراحل اپلیکیشن است و تنها در برخی جزئیات تفاوت دارد. از آن جایی که تمامی کاربران این روز ها از گوشی های اندروید و یا ios استفاده میکنند، پیشنهاد ما دانلود اینستاگرام و اسفاده از اپلیکیشن آن است تا کاربری بهتری را تجربه نمایید. شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین و پرطرفدارترین رسانه‌های اجتماعی بوده که تاکنون وارد بازار شده و مورد استفاده قرار گرفته است و روش های ساخت اکانت اینستاگرام نیز بسیار زیاد است.

از آپدیت بودن مجله خبری اینستاگرام فالوور خود با استفاده از گوگل پلی و یا اپل استور مطلع شوید. در این گام باید تاریخ دقیق تولد (روز، ماه و سال) خودتان را مشخص کنید.

اپلیکیشن رایگان ادیت عکس اندروید و IOS برای اینستاگرام + لینک دانلود