آموزش ساخت اکانت های اینستاگرام نامحدود + ساخت اکانت فیک اینستاگرام ویرگول | instafolower

ما در این مقاله گفتیم که اولین قدم برای ورود به اینستاگرام ساخت اکانت است. به شما ساخت اکانت از طریق اپلیکیشن و سایت اینستاگرام را یاد دادیم و گفتیم که می‌توانید در اینستاگرام چند اکانت با هم داشته باشید و روش ساختن اکانت دوم را هم گفتیم. در این مرحله اینستاگرام از شما می‌پرسد آیا قصد دارید اکانت جدیدی بسازید یا وارد حساب‌هایی بشوید که از قبل ساخته‌اید. خب برای ساخت اکانت جدید باید روی گزینه ایجاد حساب جدید یا Create New Account کلیک کنید. اولین روش برای ثبت نام و ورود به دنیای جذاب اینستاگرام؛ خود اپلیکیشن اینستاگرام است. ما این‌جا مراحل ساخت اکانت را گام به گام توضیح می‌دهیم.

http://buy-tshirt.ir

این موضوع نشان می‌دهد که برای ورود به این رسانه باید عجله کرد. این مقاله نوشته شده است تا ما بتوانیم خیلی سریع یاد بگیریم که چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم. در کنار افزایش هر روزه کسب و کارها، مشتریان هم روز به روز بیشتر می‌شوند و همین موضوع پتانسیل بی‌نظیری برای رشد و پیشرفت به این شبکه اجتماعی می‌بخشد. روش های ساخت اکانت اینستاگرام بسیار متنوع هستند؛ شما می توانید به‌راحتی با موبایل در دستتان این کار را انجام دهید و یا با استفاده از کامپیوتر شخصی اکانت اینستاگرام بسازید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن

داشتن یک حساب کاری برای شما مزایای فراوانی را به همراه دارد. حساب کاری به شما امکان دسترسی به داده‌های تحلیلی بیشتری را می‌دهد که برای افزایش و تقویت مخاطبان خود موثر هستند. مثال‌هایی از این داده‌های تحلیلی سن مخاطبان، میزان اشتراک گذاری و بازدید پست و استوری‌ها است. هنگام استفاده از حساب کاری می‌توانید به استوری‌های خود لینک اضافه کنید.

آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت و اپلیکیشن

در آخرین مرحله از شما می‌خواهد تا عکسی برای پروفایل خود انتخاب کنید. شما می‌توانید عکس را از گالری خود انتخاب کرده و جای گذاری کنید. در این مرحله از شما تاریخ تولد را به صورت تاریخ میلادی می‌خواهد.

  • شما می‌توانید با وارد کردن نام کاربری، شماره تماس و یا ایمیل مربوط به آن حساب، به همراه گذرواژه مربوط وارد حساب خود شوید.
  • عکس نمایه می تواند مربوط به شما ، حیوان خانگی مورد علاقه شما یا هرکسی (یا هر چیزی) باشد که می خواهید.
  • اگر آیدی انتخاب شده اشتباه نباشد یا قبلا توسط کسی دیگر ثبت نشده باشد تیک سبز فعال میشود و با زدن روی دکمه next حساب شما ایجاد میشود.
  • پس از وارد کردن عکس پروفایل خود ، اینستاگرام پیشنهاد می دهد که اولین پست خود را با استفاده از آن عکس ایجاد کنید.
و سرانجام از مجله خبری اینستاگرام فالوور های باز و صفحه اصلی فید اینستاگرام خود گذشته اید. در گوشه بالا سمت چپ صفحه ، روی «Supports» ضربه بزنید. روی نماد جستجو در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.

محبوب ترین مطالب