آموزش ساخت حساب کاربری اینستاگرام از طریق کامپیوتر و گوشی | instafolower

بعد از تکمیل فیلد اسم و پسورد، دو گزینه continue and sync contacts و continue without syncing contacts براتون فعال میشه. در مرحله‌ی بعدی اینستاگرام تعدادی از حساب‌های اینستاگرامی پرطرفدار را برای دنبال‌کردن به شما پیشنهاد می‌کند. از همین صفحه‌ی People suggestions می‌توانید حساب‌های دلخواهتان را دنبال یا مخاطبان و دوستان فیسبوکتان را به حساب اینستاگرامتان متصل کنید. اگر از گوشی‌های هوشمند استفاده نمی‌کنید یا تمایلی به استفاده از اینستاگرام در گوشی همراه خود ندارید، در ادامه مراحل عضویت و ثبت نام در اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام را بررسی می‌کنیم. در این مرحله تقریبا کار تمام است و با زدن دکمه نام نویسی ثبت نام شما در اینستاگرام تکمیل می‌شود و یک حساب کاربری برای شما در اینستاگرام ساخته خواهد شد.

  • برای ساخت این اکانت باید از طریق تلفن همراه یا از طریق کامپیوتر اقدام کنید.
  • کافیست وارد وبسایت Temp-Mail شوید و به سادگی ایمیل ساخته شده را دریافت کنید و بوسیله آن در اینستاگرام اکانت ایجاد کنید.
  • در فیلد آخر هم باید رمز عبوری برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کنید.
این روش بیشتر برای زمان‌هایی مناسب است که به اپلیکیشن اینستاگرام دسترسی ندارید. البته همانطور که قبلاً هم گفتم، بهتر است که پس از ثبت‌نام، پروفایل‌تان را در اینستاگرام تکمیل کنید. بنابراین در این پست کدفرند به بررسی نحوه ساخت اکانت های اینستاگرام بدون محدودیت در تعداد و همچنین یک راهکار ساده برای ساخت اکانت های فیک اینستاگرامی میپردازیم.

حرفه‌ای‌ترین مسیر برای یادگیری مهارت‌های ادمینی اینستاگرام

مجله خبری اینستاگرام فالوور یکبار مصرف سزویسی است که به شما اجازه دریافت ایمیل در یک آدرس ایمیل موقتی را میدهد. آدرس ایمیل موقتی که پس از گذشت مدت زمان مشخصی، بطور خودکار حذف میشود. همچنین بنام های tempmail، ایمیل دور انداختنی، ۱۰minutemail، ایمیل فیک و trash-mail نیز معروف است.

نکاتی که بهتره زمان ساخت حساب اینستاگرام رعایت شود !

در مورد بخش دوم سوالتون هم باید عرض کنم موقعی که یک ایمیل رندوم انتخاب می کنید ، و اون ایمیل توسط شخص دیگه اداره بشه ،… ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. از ربات‌ها و سایر ابزارها مانند آنفالو یاب و … به هیچ عنوان استفاده نکنید، استفاده از این سرویس‌ها منجر به بسته شدن پیج شما خواهد شد. با فشردن دکمه Confirm مراحل ثبت نامتان به پایان می‌رسد. در انتهای لیست این منو، گزینه “Add Account” را انتخاب کنید.

http://buy-tshirt.ir

در این مقاله، به طور کامل با ساخت اکانت اینستاگرام آشنا شدید و حالا می‌توانید به راحتی، هر تعداد پیج که بخواهید بسازید. اگر سؤال یا ابهامی در این مورد دارید، می‌توانید در قسمت نظرات، سؤال‌تان را مطرح کنید تا به آن پاسخ بدهیم. برای ساختن اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر، باید یک دستگاه متصل به اینترنت داشته باشید.اینستاگرام نرم‌افزاری برای کامپیوتر ندارد.شما می‌توانیداز طریق وبوارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. حالا دیگه رسیدیم به مرحله آخر نحوه ساخت اکانت اینستاگرام. اگر از آیدی یا یوزرنامی که خود اینستاگرام به صورت پیش فرض انتخاب کرده راضی هستید روی sing up کلیک کنید، اگر هم خوشتون نیامد روی change username کلیک کنید.