آموزش کامل نحوه ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر | instafolower

اینستاگرام سپس لیستی از افراد احتمالی را برای دنبال کردن به شما می دهد و یک بار دیگر ، پیشنهاد می دهد شما را به حساب Facebook یا مخاطبین تلفن خود متصل کنید. اگر افرادی در این لیست هستند که به شما علاقه مند هستند ، فکر بدی نیست که چند نفر را انتخاب کنید. بعد از اینکه اینستاگرام از توسعه برنامه خود در آیفون راضی بود ، کارمندان توجه خود را به توسعه اینستاگرام برای پلتفرم اندروید معطوف کردند. در اولین روز انتشار این برنامه ، در آوریل 2012 ، بیش از یک میلیون کاربر آن را دانلود کردند. آدرس وبسایت اینستاگرام را در مرورگر وارد کنید و صفحۀ آن را باز کنید.

  • حالا دیگر می‌توانید منتظر دانلود و نصب شدن برنامۀ اینستاگرام برروی موبایل‌تان باشید.
  • درصفحه بعد از ما میخواهد که اکانت فیسبوک را به اینستاگراموصل کنیم تا از این طریق دوستان خود را که در فیس بوک داریم در اینستاگرام نیز دنبال کنیم.
  • یک نام کاربری انتخاب کنید و روی Sign up کلیک کنید.
  • اسمی که در این قسمت انتخاب می‌کنید همان آیدی است که سایر افراد به کمک آن قادر به پیدا کردن شما در اینستاگرام هستند.
در این مجله خبری اینستاگرام فالوور در کادر اول، شماره تماس یا ایمیل خودتان را باید وارد نمایید. سپس از شما یک نام کاربری از شما می‌خواهد و در آخر هم یک گذرواژه از شما می‌خواهد. اگر کسی بخواهد در سوشیال مدیا مارکتینگ به موفقیت برسد، باید دانش و اطلاعات کافی برای دستیابی آسان و بی‌دردسر به مخاطبان هدف را کسب کند. خوشبختانه رسیدن به مخاطبان هدف در اینستاگرام کار چندان سختی نیست. نحوه پیدا کردن مخاطب هدف یکی از اصلی‌ترین دغدغه های افرادی است که در اینستاگرام فعالیت دارند و تنها با هدف گذاری و تولید محتوا و تبلیغات اصولی می‌توان به این اهداف رسید. در مرحله‌ی سوم، تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود و شما باید شماره تماس خودتان را در کادر مربوطه وارد کنید.

http://buy-tshirt.ir

در صفحه‌ی بعدی، می‌توانید به‌ انتخاب خود با کمک شماره‌ تلفن‌همراه یا ایمیلتان حساب جدیدی ایجاد کنید. برای ایمن‌کردن حساب و بازیابی راحت‌تر آن در آینده، بسته به روش انتخابی (شماره یا ایمیل)، بهتر است پس از ساخت حساب ایمیل یا شماره تلفن‌همراهتان را وارد کنید. یعنی اگر به‌کمک شماره‌تلفن حساب را ایجاد کردید، پس از ساخت حساب، آدرس ایمیلتان را نیز اضافه کنید. یکی از مهم‌‎ترین مزایای اینستاگرام که آن را به یک شبکه اجتماعی جذاب و بی‌نظیر برای مخاطبان تبدیل می‌کند این است که محتوای دیداری در آن اهمیت زیادی دارد.

آموزش ساخت اکانت های اینستاگرام نامحدود + ساخت اکانت فیک اینستاگرام

شما می‌توانید روز و ماه و سال را از روی تقویم مشخص نمایید. راهنمای کامل رفع بلاک اینستاگرام + ترفندهای جلوگیری از بلاک شدن… برای این کار کافی است به بخش تنظیمات اینستاگرامتان بروید و گزینه Add Account را لمس کنید.

معرفی کامل اپلیکیشن های مسیریابی برای سفر

دقت کنید که برای ساخت اکانت، می‌توان از طریق سایت آن هم اقدام کرد که در بخش بعدی می‌توانید آن را ببینید. همانطور که قبلاً هم گفتم، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را نصب کنید و سپس مراحل بعد را ببینید. اگر قصد دارید که از طریق سایت اینستاگرام، مشخصات و اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کنید باید ابتدا وارد اکانت خود شده و سپس بر روی آیکون با نماد آدمک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.

مطالب مرتبط