آموزش کامل نحوه ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر | instafolower

اگر قصد دارید که عکس جدیدی را جایگزین عکس فعالی کنید، باید گزینه Upload a Photo را انتخاب کنید. اگر قصد دارید که عکس کنونی موجود را حذف کنید، باید گزینه Remove را انتخاب نمایید. تمام شما وارد حساب اینستاگرامی خود شده اید و حالا با این صفحه روبرو میشوید. در این مرحله کدی از طرف اینستاگرام برای شماره ای که وارد کردید پیامک می شود. کد را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی confirm کلیک کنید.

http://buy-tshirt.irبا انجام موارد فوق فرآیند ثبت نام در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن آن انجام می‌شود. برای این منظور در ابتدا باید وارد سایت instagram.com شوید و روی گزینه sign up کلیک کنید. در صفحه بعدی اطلاعات خود شامل ایمیل و یا شماره موبایل ، نام ، رمز عبور و …

  • از طریق برنامه بازار هم می‌توانید نسبت به دانلود این برنامه اقدام کنید.
  • به هر حال شما با هر هدفی که بخواهید در اینستاگرام فعالیت کنید، ابتدا باید یک اکانت در آن ایجاد کنید.
  • برای این کار ابتدا دقت داشته باشید که باید صفر اول شماره را حذف کرده و به جای آن کد کشور را انتخاب کنید.
  • به‌هرحال، در این مطلب قصد داریم بهترین روش های ساخت اکانت در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.
در فیلد دوم باید نام خود را به‌صورت کامل وارد کنید. این بخش با نام Full Name مشخص شده است که خود گویای ماجرا است! این اسم می تواند تکراری باشد و هیچ محدودیتی در انتخاب آن ندارید.

چند نکته در مورد ساخت اکانت اینستاگرام

در این مجله خبری اینستاگرام فالوور برای ساختن اکانت جدید روی گزینه add account کلیک کنید. تاریخ تولدتان را وارد و گزینه NEXT‌ را انتخاب کنید. همواره سعی کنید از یک لوکیشن مشخص وارد برنامه اینستاگرام خود شوید و تا جای ممکن در هنگام استفاده از اینستاگرام از ابزارهای تغییر موقعیت جغرافیایی استفاده نکنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی آپدیت جدید + لینک حذف اکانت اینستاگرام

بعد از تایپ چند حرف اول ، اینستاگرام در بالای لیست نتایج ظاهر می شود. روی گزینۀ Sign Up کلیک کنید و وارد مرحلۀ بعد شوید. اگر دیگر نمی‌خواهید محتوا را ارسال کنید و ترجیح می‌دهید حساب‌های خود را جدا نگه دارید، ب… روشی که بشه به صورت صددرصد مطمئن باشیم که اکانت هک نمیشه وجود نداره ولی با انجام روش های مختلفی میشه جلوی هک شدن گرفت.

آموزش کار با ریمایندر اینستاگرام (Reminder) ❤️