آموزش icdl فنی حرفه ای ️ شهریه+مدرک معتبر+ مدت زمان

آموزش icdl فنی حرفه ای ️ شهریه+مدرک معتبر+ مدت زمان

مدت زمان استاندارد ۳۲ ساعت است که اصولا در کلاس های آموزشی ساعت کمتری مورد نیاز خواهد بود. داده های شخصی شما برای پشتیبانی از تجربه شما در این وب سایت، برای مدیریت دسترسی به حساب کاربری شما و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی ما شرح داده می شود مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش کار با کامپیوتر – به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود.به زودی تکمیل می‌شود. گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای از طرح مصوبه اروپای الکترونیکی (e-Europe Action Plan) برای اقتصاد مبتنی بر دانش حمایت می کند. گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای رضایت شغلی، انگیزه کارکنان و ابقای کارکنان را افزایش می دهد. گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای از طریق افزایش کارایی کارکنان در وقت وپول صرفه جویی می کند.

  • در این قسمت شما با ترنزیشن ها در پاورپوینت آشنا میشوید و قادرید صفحات اسلایدی مختلفی بسازید.
  • اینترنت یک شبکه رایانه ای جهانی است که در سرتاسر کشورها گسترده شده اند.
  • بخش مقدماتی و ابتدایی این دوره، شامل سه مهارت اول و بخش پیشرفته و کاربردی آن، در برگیرنده چهار مهارت دیگر می شود.

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند. مجتمع آموزشی علم‌ساز در سال 1388 با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاسیس گردید این مجتمع در حال حاضر رشته های امور مالی و بازرگانی، امور کامپیوتری، مدیریت صنایع، خدمات آموزشی و امور اداری را برگزار می‌نماید. دوره کاربر ICDL یکی از معتبرترین دوره‌های آموزش کامپیوتر است که مدرک آن در بسیاری از کشورهای جهان  به رسمیت شناخته می‌شود. این دوره برای افرادی تدوین شده که با کامپیوتر آشنایی ندارند  یا آشنایی بسیار کمی دارند و می‌خواهند با گذراندن این دوره معتبر ، توانایی  و مهارت خود را در استفاده از کامپیوتر افزایش دهند. یادگیری مهارت‌های کامپیوتر امروزه یکی از مهم‌ترین مسائل آموزشی است که باید به آن توجه شود.

آشنایی با انواع کامپیوتر ها

در این قسمت دو نرم افزار کورل دراو و مایکروسافت آفیس را نصب و کرک میکنیم. در این قسمت کرک را به شما توضیح میدهیم و چند نرم افزار ساده را با هم کرک و پچ خواهیم کرد. هکفا یک وب‌سایت قانونی در زمینه آموزش هک و امنیت مقدماتی تا پیشرفته می‌باشد. در هکفا تمامی محتوای تولید و منتشر شده، طبق قوانین جرائم سایبری در جمهوری اسلامی ایران است و به‌صورت کلی تمامی محتواهای منتشر شده بر اساس نظارات قانونی منتشر و تولید خواهند شد. همواره تمام تلاشمان را می‌کنیم تا محدودیت‌ها و سانسورهای آموزشی را برای شما عزیزان کنار بگذازیم.

سیستم گیمینگ با کمترین قیمت(بازار کار)

مدرک ICDL با یک نمره مشخص می شود و نشان دهنده مهارت دارنده مدرک در استفاده از ابزارهای مختلف کامپیوتر است. این افراد می توانند با شرکت در دوره آموزش ICDL، علاوه بر یادگیری مهارت های مختلف، مدرک ICDL را هم اخذ کنند و از آن با اهداف مختلف استفاده کنند. برای گرفتن مدرک ICDL، دوره های آموزشی مختلفی در کشورها برگزار می شود. این دوره ها معمولا طی 130 ساعت آموزش آی سی دی ال، مهارت های مختلف کار با رایانه را به متقاضیان آموزش می دهند.

یادگیری مهارت های هفتگانه ICDL برای ورود به بازار کار، دانشجویان و دانش آموزان و همه افراد جامعه بسیار ضروری است. پس از گذراندن دوره ICDL 2022 (گواهی بین المللی کاربردی کامپیوتر) برای جذب نیرو در موسسات، سازمان ها و مراکز بین المللی از افراد دیگر، یک سر و گردن بالاتر هستید. شما متخصص کاربردهای عمومی کامپیوتر شده اید و با دانشی که بدست آورده اید، در بین دوستان و همکاران به عنوان یک فرد متخصص، مرجع و متمایز شناخته خواهید شد. از امتیازات و برتری های آموزشگاه ICDL آریا تهران این است که، این مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول مدرک ICDL در تبریز به کار است. به همین جهت علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای دوره ای سی دی ال، به تمام فراگیران دوره های آی سی دی ال ، بعد از گذرندان کامل دوره، مدرک داخلی معتبر و قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف تقدیم می نماید.