آنتی اسكالانت ممبران 5270 آب لب‌شور و آب دريا شرکت مهرتاش سپاهان

آنتی اسكالانت ممبران 5270 آب لب‌شور و آب دريا شرکت مهرتاش سپاهان

این مواد برای پوست و چشم ضرر داشته و حتی الامکان از تماس آن ها با بدن خودداری کنید. • اگر از عدم نشت در واحد تزریق کاملاً مطمئن نیستید، بلافاصله پمپ را خاموش کنید. سریعا چشم را برای مدت حداقل 15 دقیقه با مقدار کافی آب بشویید و مراقبتهای پزشکی فراهم گردد .

  • برای جلوگیری از رسوب نمودن این مواد روی سطح غشا از ضد رسوب یا آنتی اسکالانت‌ استفاده می شود.
  • • به دلیل حساس بودن اغلب فرایندهای دوزینگ، توصیه می شود که حتما لوازم یدکی آن را تهیه و نگهداری کنید.
  • بازدارنده های ترکیبی نتایج بهتری را نسبت به بازدارنده های تک مولکولی از خود نشان می دهند.
  • انواع دیگر این آنتی اسکالانت، فلوکن 135، 190 و فلوکن پلاس می باشد، اما استفاده از ضد رسوب Flocon 260 در سیستم اسمز معکوس نسبت به محصولات دیگر بسیار مرسوم تر است.

با توجه به توسعه چند صد برابری ظرفیت تولید، چنانچه کاتالوگ تخصصی هر محصول مورد نیازتان می باشد با واحد فنی تماس بگیرید. در طی دو دهه گذشته، نسل جدیدی از مواد آنتی اسکالانت به صورت تجاری پدید آمده اند که در آن مواد تشکیل دهنده اکثرا مخلوط اختصاصی پلی کربوکسیلات و مولکولهای مختلف وزن مولکولی هستند. برای ممانعت از این نمک های حل شده بر روی ممبرین آب وارده به سیستم Ro، آنتی اسکالانت اضافه می شود. سیستم‌های اسمز معکوس آب دریا، آب چاه، آب رودخانه، 75 تا 95 درصد سیلیس و آهن بالایی را حذف می‌کنند.

عملیات رسوب زدایی:

انواع دیگر این آنتی اسکالانت، فلوکن 135، 190 و فلوکن پلاس می باشد، اما استفاده از ضد رسوب Flocon 260 در سیستم اسمز معکوس نسبت به محصولات دیگر بسیار مرسوم تر است. در حال حاضر انواع آنتی اسکالانت با انواع قیمت ها در کشورهای مختلف وجود دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به آنتی اسکالانت فلوکن، جنسیس، آویستا اشاره نمود. نمک ها و جرم های موجود در آب با گذر زمان می تواند سبب ایجاد رسوب در فیلترهای ممبران دستگاه آب آنتی اسکالانت شیرین کن شود. لذا استفاده صحیح از ماده شیمیایی انتی اسکالانت در افزایش طول عمر ممبران، پاکسازی ممبران های دستکاه اسمز معکوس از رسوب ها و هزینه های مربوط به تعویض ممبران و شستشوی ممبران را کاهش می دهد. ترکیب اصلی که در ساختار آنتی اسکالانت بر پایه فسفونات به کار رفته، گروه عاملی اسید کربوکسیلیک و فسفاته می باشد. ترکیبات یاد شده می توانند رسوب های ناشی از کربنات و کلسیم را مهار کرده و تاثیرگذار باشند.

آنتی اسکالانت چیست ؟

در این حالت با تاثیرگذاری آنتی اسکالانت، رسوب کمتری بر روی فیلتر میکرونی ایجاد می شود. آنتی اسکالانت به دلیل افزایش عمر سیستم تصفیه آب و بالا بردن عمر مفید ممبران و فیلترهای دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. این ماده به یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین مواد در صنعت آب و فاضلاب تبدیل شده است. شرکت زلال پایاب وارد کننده و عرضه کننده عمده انواع انتی اسکالانت برای دستگاه تصفیه آب RO در ایران می باشد. فروش آنتی اسکالانت اصلی با تضمین کیفیت محصول و طبق بالاترین استانداردهای جهانی انجام می گردد. اساس طراحی و مونتاژ سیستم های تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس بر پایه آنالیز آب خام ورودی، آب تصفیه شده خروجی و ظرفیت دستگاه در شبانه روز یاساعتی، مطابق استانداردهای معتبر و تایید شده ارائه می‌گردد.

متفاوت بودن میزان مواد به کار برده شده در ساخت انواع مواد ضد رسوب و شرکت‌های تولیدی آن‌ها از یک طرف و اصلی و تقلبی بودن آن‌ها از طرف دیگر، سبب شده که انتخاب بهترین مارک از این مواد کار دشواری باشد. تفاوت در کیفیت، تراکم و pH از جمله ویژگی‌های به کار برده شده توسط برندهای مختلف تولید کننده آنتی اسکالانت در کشورهای خارجی و ایران است. تراکم یا دانسیته (جرم آن ماده به ازای حجم واحد) یکی از مهمترین موارد در انتخاب ضدرسوب‌های مرغوب است که برای نمونه‌های با کیفیت موجود در بازار، تراکم تقریبا بین 2 تا 8 گرم بر متر مکعب است.