آنچه باید قبل از Meta Connect 2022 بدانید

تفاوت بین واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را از متاورس خالق بیاموزید دان آلن استیونسون سوم در ما آیا ما هنوز آنجا هستیم؟ سریال با کیکه پالمر

Meta Connect چیست و چگونه آن را تماشا کنم؟

همه می‌توانند در 11 اکتبر 2022 ساعت 10 صبح به این رویداد دیجیتالی رایگان بپیوندند. تمام محتوای Meta Connect به صورت زنده پخش می شود و پس از آن در دسترس خواهد بود صفحه فیس بوک آزمایشگاه واقعیت. اگر هدست Meta Quest 2 دارید، می توانید برای حضور در VR ثبت نام کنید که در Meta Horizon Worlds. پس از ثبت نام، برنامه Meta Connect را در تب رویدادهای منوی Horizon خود در Meta Horizon Worlds جستجو کنید.

سپس پیش نمایشی از واقعیت ترکیبی را در این نسخه ی نمایشی بازی شمشیربازی بررسی کنید.

Meta Connect کنفرانس سالانه ما برای توسعه دهندگان، سازندگان، علاقه مندان به فناوری و سایرین است که می خواهند در مورد آخرین تلاش های ما برای ایجاد آینده اتصال در واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بشنوند.

فروشگاه Meta Quest، Meta Portal و Ray-Ban Stories را فعال کنید meta.com. اگر در منطقه خلیج سانفرانسیسکو هستید، این را بررسی کنید فروشگاه متا در پردیس ما در برلینگیم، کالیفرنیا، جایی که می‌توانید تجربه عملی با تمام محصولات سخت‌افزاری ما کسب کنید.

منبع

درباره ما بیشتر بدانید اصول نوآوری مسئولانه و چگونه برای آینده با در نظر گرفتن حریم خصوصی، ایمنی و فراگیری می سازیم.

دستگاه های متا را از کجا بخرم؟

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، رویداد را با سخنرانی تعدادی از توسعه دهندگان، سازندگان و رهبران متا افتتاح خواهد کرد. او به‌روزرسانی‌هایی را در مورد اکوسیستم توسعه‌دهنده واقعیت مجازی، پیشرفت ما به سمت متاورس، و پروژه کامبریا، هدست واقعیت مجازی پیشرفته جدید ما با واقعیت ترکیبی به اشتراک می‌گذارد.

چه چیز دیگری باید بدانم؟

با اصول متاورس، از جمله کلیپ‌هایی از Connect سال گذشته، در ما آشنا شوید متاورژن چیست؟ صفحه

چه انتظاری باید داشته باشم؟

در مورد را بخوانید هنر و علم حضور اجتماعی و چگونه به ما نزدیک می شویم آواتارها برای تجربیات چند کاربره در VR.