آنچه در مورد به روز رسانی نرم افزار متا کوئست v47 باید بدانید

برای اینکه کارها را برای هدیه دهندگان در زندگی خود آسان کنید، می توانید لیست علاقه مندی های خود را در فروشگاه Meta Quest عمومی کنید تا دوستان و خانواده شما بدانند که امیدوارید امسال چه بازی های واقعیت مجازی (VR) را داشته باشید. لیست خواسته های خود را در تب Meta Quest Store در برنامه تلفن همراه به عمومی به روز کنید و می توانید لیست خواسته های خود را برای دیگران ارسال کنید. عزیزان شما حتی می توانند هدایایی را مستقیماً از لیست خواسته های شما برای شما ارسال کنند.

تصویر برنامه موبایل Meta Quest به روز شده.

ما برخی از ویژگی های جدید را در آخرین به روز رسانی نرم افزار Meta Quest بیان می کنیم، از جمله برخی از آنها که از قابلیت های پیشرفته هدست Meta Quest Pro بهره می برند.

به روز رسانی برای Meta Quest Pro

ضبط واقعیت ترکیبی: اکنون، می‌توانید جالب‌ترین لحظات مربوط به واقعیت ترکیبی را در Meta Quest Pro ثبت کنید و به اشتراک بگذارید، خواه تطابق ضربان آخر شب در آن باشد. Tribe XR یا کمی جاسوسی در اتاق نشیمن من انتظار دارم که تو بمیری: خانه شیرین خانه.

لیست های آرزوهای عمومی و قابل اشتراک گذاری

پخش صدای پس زمینه: اول، یک ویژگی بسیار درخواستی برای همه شما چند وظیفه‌ای و دوستداران موسیقی. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در حین گوش دادن به موسیقی کار کنید یا می خواهید در حین پخش یک دور انفرادی به یک پادکست فشرده سازی کنید. پیاده روی مینی گلف، اکنون می توانید در Meta Quest Pro. می توانید این ویژگی را با بارگیری سرویس پخش مورد علاقه خود در مرورگر و سپس پرش به یک بازی امتحان کنید.

تصویر برنامه موبایل Meta Quest به روز شده.

آینه آواتار در خانه متا هورایزن

ما همچنین یک ویجت به صفحه اصلی اضافه می کنیم که عمر باتری هدست و کنترلر شما را نشان می دهد و شروع به کار را آسان تر از همیشه می کند. ریخته گری، به برنامه ها دسترسی پیدا کرده و راه اندازی کنید و از تنظیمات مهم دستگاه استفاده کنید.

آواتار در مقابل آینه در خانه متا هورایزن.

منبع

ما دوستان VR شما را در مرکز برنامه Meta Quest Mobile قرار می‌دهیم، بنابراین به راحتی می‌توانید ببینید که چه زمانی آنلاین هستند، چه کاری انجام می‌دهند، به آنها پیام ارسال کنید یا شروع به بازی کنید.

اکنون تغییر ظاهر آواتار آسان‌تر از همیشه است – خواه تغییر لباس، کوتاه کردن مو یا سبیل آزمایشی. ما در Meta Quest 2 و Pro آینه ای را در محیط خانه شما قرار می دهیم که به شما امکان می دهد به سرعت ظاهر خود را بررسی کنید و در زمان واقعی تغییراتی در آواتار خود ایجاد کنید.

GIF عمومی کردن لیست علاقه مندی ها در فروشگاه Meta Quest.

به روز رسانی برنامه موبایل متا کوئست