آوردن تأیید سن به دوستیابی فیس بوک

تصویری که گزینه‌های نحوه تأیید سن خود را در دوستیابی فیسبوک نشان می‌دهد.

آزمایش‌های تأیید سن ما نشان می‌دهد که ابزارهای ما برای کمک به نگه داشتن افراد در تجربیات مناسب سن کار می‌کنند. از زمانی که آزمایش ابزارهای تأیید سن جدید را در ماه ژوئن در اینستاگرام آغاز کردیم، متوجه شدیم که تقریباً چهار برابر بیشتر احتمال دارد که افراد مورد نیاز تأیید سن ما را تکمیل کنند (هنگامی که سعی می کنند تاریخ تولد خود را از زیر 18 سال به بالای 18 سال ویرایش کنند). معادل صدها هزار نفر است که در تجربیات مناسب با سن خود قرار می گیرند. ما همچنین توانستیم 96 درصد از نوجوانانی را که سعی در ویرایش تولدهای زیر 18 تا 18 سال یا بیشتر در اینستاگرام داشتند از انجام این کار منع کنیم. و ما دریافتیم که 81٪ از افرادی که با منوی گزینه های ما ارائه شده اند، استفاده از سلفی ویدیویی Yoti را برای تأیید سن خود انتخاب کردند.

همانطور که بیشتر می آموزیم، قصد داریم فناوری تشخیص سن و ابزارهای تأیید را به کشورهای دیگر در سراسر جهان که دوستیابی فیس بوک در آن ها در دسترس است، بیاوریم، و به تجربیات بیشتری که افراد بالای 18 سال برای دسترسی به آنها نیاز دارند.

منبع

ارائه بیش از یک گزینه برای تأیید سن افراد به آنها این امکان را می دهد تا روشی را انتخاب کنند که به بهترین وجه متناسب با نیازها و ترجیحات آنها باشد. به عنوان مثال، بسیاری از مردم همیشه به فرم‌های شناسنامه‌ای که تأیید سن را واضح می‌کند، دسترسی ندارند.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که افراد در تجربیاتی مناسب برای سنشان قرار می‌گیرند، بنابراین از فناوری استفاده می‌کنیم تا بفهمیم که افراد کجا سنشان را اشتباه نشان داده‌اند. به همین دلیل است که ما روی فناوری تشخیص سن سرمایه گذاری کرده ایم تا اختلافات احتمالی را در سنینی که افراد در اختیار ما قرار می دهند و سنی که فکر می کنیم ممکن است بر اساس فناوری ما باشد، پیدا کنیم. اگر متوجه شدیم فردی ممکن است زیر 18 سال داشته باشد و سعی کند از دوستیابی فیس بوک استفاده کند، از او می خواهیم که سن خود را تأیید کند. آنها دو گزینه برای انتخاب خواهند داشت:

  • سلفی ویدیویی: اگر این گزینه را انتخاب کنید، دستورالعمل هایی را روی صفحه نمایش خود خواهید دید تا شما را در این فرآیند راهنمایی کند. پس از گرفتن سلفی ویدیویی، ما یک تصویر ثابت از ویدیو را با Yoti به اشتراک می گذاریم و نه چیز دیگری. فناوری Yoti سن شما را بر اساس ویژگی های صورت شما تخمین می زند، این تخمین را با ما به اشتراک می گذارد و سپس تصویر بلافاصله حذف می شود. فناوری نمی تواند هویت شما را تشخیص دهد – فقط سن شما را.
  • بارگذاری شناسه: همچنین می‌توانید برای تأیید سن خود، فرمی از شناسایی آپلود کنید. پس از آپلود یک کپی از شناسه خود، رمزگذاری شده و به صورت ایمن ذخیره می شود و در نمایه فیس بوک شما یا سایر افراد در برنامه قابل مشاهده نخواهد بود. هنگامی که سن شما تأیید شد، می توانید مدت زمان ذخیره شناسه خود را مدیریت کنید.
ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که افراد در فناوری‌های ما تجربیات مناسب سن دارند، و به عنوان بخشی از این کار، ابزارهای تأیید سن را آزمایش کرده‌ایم و از فناوری تشخیص سن برای جلوگیری از دسترسی افراد زیر 18 سال به تجربیات مربوط به بزرگسالان

اعلانی که نشان می‌دهد سن شخصی در دوستیابی فیسبوک تأیید شده است.

رویکرد ما به تأیید سن

تصویری که شناسه عکس و گزینه های سلفی ویدیویی را برای تأیید سن شما در دوستیابی فیس بوک توضیح می دهد.

از امروز، تست تأیید سن خود را به دوستیابی فیس بوک در ایالات متحده گسترش می دهیم. برای ثبت نام و دسترسی به دوستیابی فیس بوک، از افراد باید حداقل 18 سال سن داشته باشند، و ابزارهای تأیید سن به تأیید اینکه فقط بزرگسالان از این سرویس استفاده می کنند کمک می کند و به جلوگیری از دسترسی خردسالان به آن کمک می کند. ما همچنین به همکاری خود با Yoti ادامه می دهیم، شرکتی که متخصص در تأیید سن آنلاین است، به طوری که افراد بیش از یک گزینه برای تأیید سن خود دارند.

تأیید سن در دوستیابی فیسبوک چگونه کار می کند