آوردن واقعیت مجازی و واقعیت مجازی به تور راگبی فرانسه 2023

در کنار ایستگاه ها، تور راگبی فرانسه 2023 در شهر ادامه خواهد یافت و 9 دهکده راگبی در 9 مکان میزبان جام جهانی راگبی فرانسه 2023 راه اندازی شده است. در هر سایت ما از طرفداران در یک رختکن واقعیت افزوده استقبال می کنیم، که هم فیزیکی و هم مجازی است، جایی که آنها لباس های مختلفی را با استفاده از فیلترهای واقعیت افزوده در اینستاگرام پیدا می کنند.

در مورد مراحل آن بیشتر بدانید تور راگبی فرانسه 2023.

در قطار، هواداران می‌توانند با استفاده از هدست متا کوئست از یک تجربه واقعیت مجازی لذت ببرند، جایی که از استادیوم راگبی، احاطه شده توسط آواتارهای تیم فرانسوی، برای آواز خواندن مارسی لذت ببرند – لحظه‌ای از اتحاد که به شدت توسط هواداران احساس می‌شود.

در طول مدت این تور، اولین خودروی قطار نمایشگاهی و همچنین فضایی در هر یک از 9 شهر میزبان مسابقات را در اختیار می گیریم که با دو تجربه غوطه ور، نگاهی اجمالی به متاورس را برای طرفداران راگبی فراهم می کند.

بعد جدیدی برای علاقه شما با AR و VR

دو زن از هدست Meta Quest 2 استفاده می کنند

جام جهانی راگبی، پنجره‌ای باز به متاورس

ظرفیت فوق‌العاده ورزش برای گردهم‌آوری مردم و تشکیل جوامع بدون مرز با ماموریت ما طنین‌انداز است. به همین دلیل است که ما برای اولین بار از جام جهانی راگبی حمایت مالی می کنیم و به میلیون ها طرفدار این امکان را می دهیم که اشتیاق خود را با هم در برنامه های ما به اشتراک بگذارند و به لطف قدرت فراگیر اشکال جدید فناوری، از یک تجربه هیجان انگیز لذت ببرند.

قبل از شرکت در این تجربه، از طرفداران دعوت می‌کنیم تا آواتار خود را در پایانه‌های تعاملی در ورودی قطار ایجاد کنند و از بین ویژگی‌های مختلف شخصیت (مو، پوست، چشم و غیره) و همچنین لوازم جانبی راگبی انتخاب کنند.

همراه با جام جهانی راگبی 2023، ما مشتاق هستیم که تجربیات اجتماعی نوآورانه و جدیدی ایجاد کنیم که نحوه تجربه ورزش مشترک افراد را تغییر دهد. در حالی که متاورس هنوز به اینجا نیامده است، ما از پتانسیل آن هیجان زده هستیم که طرفداران را حتی بیشتر به کنش در تور راگبی فرانسه 2023 نزدیک کند.

در 21 ژوئیه، تیم‌های تامین کننده رسمی متا ما قبل از شروع سفر 100 روزه خود در سراسر فرانسه، سوار قطار جام جهانی راگبی فرانسه 2023 در ایستگاه لیل فلاندرس شدند. نمایشگاه-قطار چهار ماشین به مردم این فرصت را می دهد تا با تیم های راه یافته به جام جهانی راگبی 2023 فرانسه و تاریخچه راگبی آشنا شوند.

هدست متا کوئست 2 در نصب تور راگبی متا

منبع