ابزارهای بهره وری جدید متا پورتال: نمایش دوتایی و برنامه همراه

برنامه Meta Portal Companion به صورت رایگان در دسترس است portal.facebook.com/companion در آمریکا و انگلستان

با Duet Display، می‌توانید روی چندین برنامه کار کنید، کارهای پیچیده را انجام دهید و کارها را سریع‌تر انجام دهید – بنابراین نیازی به اشغال فضای میز با یک مانیتور جداگانه ندارید. برای شروع، برنامه Duet Display را در Meta Portal Plus یا Portal Go خود با رفتن به App Store و ضربه زدن روی Get دانلود کنید. همچنین باید برنامه Duet Display را در مک یا رایانه شخصی خود دانلود کنید duetdisplay.com. سپس می‌توانید پنجره‌های باز را از مک یا رایانه شخصی خود به Meta Portal Plus یا Portal Go خود بکشید، مانند مانیتور دوم.

امروز، ما پشتیبانی از برنامه Duet Display را معرفی می کنیم که به شما امکان می دهد Meta Portal Plus (Gen 2) و Meta Portal Go خود را به نمایشگر دوم برای مک یا رایانه شخصی خود در زمانی که تماس ویدیویی ندارید، تبدیل کنید. ما همچنین در حال راه‌اندازی برنامه Meta Portal Companion در مک برای دستگاه‌های لمسی متا پورتال (Meta Portal Go، Meta Portal Plus، Meta Portal و Meta Portal Mini) هستیم که به شما امکان می‌دهد هنگام تماس ویدیویی صفحه رایانه خود را با یک کلیک به اشتراک بگذارید. و به راحتی به کنترل های تماس تصویری دسترسی داشته باشید.

Duet Display برای Meta Portal Plus و Portal Go

برنامه macOS Meta Portal Companion به شما امکان می‌دهد از مک خود به Meta Portal مبتنی بر لمسی خود متصل شوید و کار در دستگاه‌ها را آسان‌تر می‌کند. ویجت کنترل تماس به شما امکان می دهد به راحتی صفحه رایانه خود را در حین مکالمه به اشتراک بگذارید و به سرعت به کنترل ها دسترسی داشته باشید تا دست خود را بلند کنید، خود را بی صدا کنید و صدا را در حین تماس های Zoom، Workplace و BlueJeans در پورتال تنظیم کنید. را Meta Portal Companion همچنین به شما امکان می دهد پیوندهایی (لینک های جلسه، ویدیوها یا هر وب سایتی) ارسال کنید تا به راحتی در پورتال خود مشاهده کنید.

تصویر زن با استفاده از برنامه Meta Portal Companion

در محیط کار هیبریدی امروزی، داشتن فضای کاری راحت و راحت بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. Meta Portal اکنون یک ابزار بهره وری مفیدتر برای دفتر خانه شما است.

منبع

برنامه Duet Display به صورت رایگان در ایالات متحده، کانادا، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، استرالیا و نیوزلند برای Meta Portal Plus (Gen 2) و در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا در دسترس است. برای Meta Portal Go.

برنامه Meta Portal Companion در مک

تصویر زن با استفاده از پرتال متا Duet Display