اتاق فرار انیگما :: اتاق فرار انیگما-آل اسکیپ

این یک تناقض روان‌شناسی با اتفاقاتی دارد که در طول فیلم رخ می‌دهند. داستان فیلم درباره دختری به نام دنی است که پدر و مادر و خواهرش را از دست داده است. او بعدها طی اتفاقاتی به همراه دوست‌پسر و دوستانش به روستایی در سوئد دعوت می‌شوند تا در مراسم میدسامر که هر 90 سال یک‌بار برگزار می‌شود، شرکت کنند.

فیلم ترسناک زیر سایه؛ از فیلم های سینمایی وحشتناک ایرانی |1394

شرکت در این اسکیپ روم ترسناک برای افراد زیر ۱۶ سال ممنوع است. این اتاق فرار در مشهد، شهرک غرب، حسابی شمالی ۷، چهار راه اول واقع شده است. سانس های این اتاق فرار از ساعت ۱۴ الی ۲۲ فعال می باشد و شماره تماس جهت رزرو ۰۹۳۰۲۱۷۷۲۵۴ ثبت شده است.

بازی Sara is Missing یک اثر داستان‌محور است که حول محور دختری به نام سارا می‌چرخد. شما در این اثر باید گوشی موبایل یک دختر گمشده را بررسی کنید. در واقع بازیکنان باید به کاوش پیامک‌ها، ایمیل‌ها، فایل‌ها، داده‌ها و اطلاعات، ویدیوها و مواردی از این قبیل بپردازید تا بتوانید بفهمید آخرین بار سارا در چه مکانی بوده است. از دنیای ارواح شیطانی و موجودات خبیث کمی فاصله بگیریم و به زامبی‌ها باز گردیم. Dead Trigger 2 جزو بهترین بازی زامبی برای اندروید محسوب می‌شود. در این بازی 5 نوجوان توسط موجود خونخواری در لباس دلقک تحت تعقیب قرار گرفته‌اند.

اتاق فرار انیگما :: اتاق فرار انیگما-آل اسکیپ

فیلم دیگران حضور قدرتمندانه‌ای در گیشه داشت و فروش بالایی را در باکس‌آفیس تجربه کرد. این فیلم بودجه تولید 17 میلیون دلاری‌اش، حدود 209 میلیون دلار فروخت. صحبت راجع‌به فیلم سکوت بره‌ها و بررسی آن کار بسیار دشواری محسوب می‌شود؛ این فیلم براساس رمانی به همین نام اثر توماس هریس ساخته شده است. جاناتان دمی وظیفه کارگردانی این شاهکار بزرگ سینمایی را برعهده داشت؛ فیلم‌نامه این فیلم نیز توسط تد تلی نوشته شد.

اگر یک بار آن را تجربه کنید آن قدر خواهید ترسید که هرگز بار دیگر به سمت آن نخواهید رفت. البته بازی Lost Within صرفا یک اثر ترسناک نیست و ویژگی‌ها جالبی دیگری نیز دارد. بازی Sara is Missing کمی از تکنیک جامپ اسکیر استفاده کرده و این المان در اثر خیلی به چشم نمی‌آید.

  • این بازی خیلی طولانی نیست و تنها در عرض چند ساعت می‌توانید آن را تمام کنید.
  • درجه سختی اسکیپ روم فرار از دست یک آدم خطرناک ۹۵ درصد بوده و بسیار سخت و چالش برانگیز می باشد و مناسب گروه های ۴ تا ۸ نفره است.
  • وقتی به شهر رسیدیم تمام ماجرا های جنگل از حافظه مون پاک شد .

اتاق ما سه تا یک اتاق 25 متری هست که تخت هایی ترسناک داره . سفره را پهن کرده بودند و منم که حسابی گشنه ام شده نشستم و دو لپی داشتم می خوردم . و عمو مرتضی و عمو مجتبی تو درست کردن کباب حرفه ای اند ولی نه به اندازه ی بابام . اممممم ببین رویا جان می گم که می ترسم این خرسه زنده بشه تو را بخوره من چه خاکی تو کلم بریزم . یوخ یوخ یوخ یک تفنگ اسب بازی تا کجا پیش رفت تا زنم سه طلاقم نکرده بگذارمش سر جاش . اون سرویس قابلمه دعواتون زندگی پیچ و خم و داره به خاطر یک رنگ قابلمه زن و شوهر نباید با هم دعوا نکنند عه .

اتاق فرار آنلاین اتاق 44

فراموش نکنید شما در حال تماشای فیلمی در ژانر ترسناک هستید که در آن سازندگان هرکاری انجام می‌دهند تا ترس در وجودتان رخنه کند؛ اگر با دیدی منطقی شاهد این سبک از فیلم‌ها باشید، به‌هیچ‌وجه از آن‌ها لذت نخواهید برد. پس اول از همه این دیدگاه را در ذهن خود ایجاد کنید که یک اثر ترسناک با فیلمی درام و اجتماعی کاملا متفاوت است و نباید منطق ژانرهای دیگر را در ژانر وحشت دخیل کرد. بگذارید بی‌انصاف نباشیم؛ بدون شک باید عملکرد دو بازیگر نقش اصلی این فیلم یعنی پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا را مهم‌ترین دلیل موفقیت آن بدانیم. بله، فیلم دارای داستانی جذاب و قدرتمند بود اما تمام این‌ها بدون اجرای محشر این دو بازیگر نمی‌توانست معنایی برای مخاطبان اتاق های فرار ترسناک اند؟ داشته باشد.