اجلاس دیجیتال سوراکشا: چگونه متا یک اینترنت باز و ایمن ایجاد می کند


ایمن نگه داشتن جوانان و زنان در برنامه های ما همیشه اولویت ما بوده است. در طول چندین سال گذشته، ما چندین ابزار توسعه داده‌ایم و ابتکارات مختلفی را برای ارائه یک تجربه آنلاین امن‌تر برای نوجوانان و خانواده‌ها انجام داده‌ایم. در روز اینترنت ایمن 2023، ما راه اندازی شد مرحله اول کمپین #DigitalSuraksha ما. ما با میزبانی اجلاس Suraksha دیجیتال خود، یک گام دیگر به جلو در تلاش خود برای ایجاد اینترنت ایمن تر و فراگیر برداشتیم. این اجلاس با حضور اسمریتی ز ایرانی، وزیر محترم امور زنان و توسعه کودک به همراه خالقان مختلف، روانشناسان، مربیان، شرکای جامعه مدنی و اعضای جوامع والدین برگزار شد. ما همچنین یک پلتفرم جدید Take It Down را اعلام کردیم که توسط مرکز ملی کودکان گمشده و مورد بهره‌برداری (NCMEC) با حمایت متا ایجاد شده است تا به جوانان کمک کند تا با مسائل مربوط به تصاویر صمیمی غیر توافقی مقابله کنند.

در طول این اجلاس، اسمریتی ایرانی در یک گفتگوی کنار آتش با آنتیگون دیویس، معاون رئیس جمهور متا، رئیس ایمنی جهانی و ساندیا دواناتان، معاون متا در هند شرکت کرد.

مهم است که شرکت هایی مانند متا با چشم انداز دولت برای حفظ امنیت آنلاین مردم، به ویژه زنان و جوانان، هماهنگ شوند. من از آنها می خواهم که این بحث مهم را به شهرهای کوچکتر هند گسترش دهند – اطمینان حاصل شود که زنان و جوانان از هر گوشه ای از کشور احساس امنیت می کنند تا خودشان را آنلاین بیان کنند و از مزایای انقلاب دیجیتالی که امروز کشور را فرا گرفته است بهره ببرند. من همچنین شرکت‌هایی مانند متا را تشویق می‌کنم که مستقیماً و مسئولانه با سازمان‌های دولتی در مورد مسائل ایمنی زنان و کودکان و سلامت روان همکاری کنند.

اسمریتی ز ایرانی، وزیر اتحادیه در امور توسعه زنان و کودکان

Take It Down با تصاویر غیر توافقی جوانان مقابله می کند

به عنوان بخشی از متا حمایت کردن به NCMEC، آن را پایین بیاورید به زودی به زبان هندی و چندین زبان هندی دیگر در دسترس خواهد بود. Take It Down یک پلتفرم جدید برای جلوگیری از انتشار آنلاین تصاویر صمیمی جوانان در آینده است.

هنگامی که شخصی در معرض انتشار تصاویر غیر توافقی خود قرار می گیرد، تجربه آنلاین او می تواند ترسناک و طاقت فرسا باشد. وقتی کسی سعی می کند از آن تصاویر سوء استفاده کند، این می تواند برای جوانان آسیب زاتر باشد. برای مبارزه با این مشکل و بازپس گرفتن کنترل تصاویر صمیمی خود، جوانان می توانند به TakeitDown.NCMEC.org مراجعه کنند تا پرونده ای را ارسال کنند که به طور فعال تصاویر خود را در برنامه های شرکت کننده جستجو می کند.

این پلتفرم به افراد اجازه می‌دهد که فقط یک هش – به جای خود تصویر یا ویدیوی صمیمی – به NCMEC ارسال کنند. هش کردن تصاویر یا ویدیوها را به شکل کدگذاری شده ای تبدیل می کند که دیگر قابل مشاهده نیست و هش هایی تولید می کند که اثر انگشت دیجیتال ایمن هستند. پس از ایجاد هش، می‌توانیم از آن هش‌ها برای پیدا کردن هر گونه کپی یا تصویر یا ویدیو، حذف آن‌ها و جلوگیری از ارسال آن‌ها در برنامه‌هایمان در آینده استفاده کنیم.

ایمن نگه داشتن زنان و نوجوانان به صورت آنلاین یک چالش در سطح صنعت است و ما متعهد هستیم که بخشی از راه حل باشیم. ما اقدامات جامعی را برای اطمینان از ایمنی زنان و نوجوانان نه تنها در پلتفرم خود، بلکه به صورت آنلاین انجام می دهیم. ما خط‌مشی‌ها و فناوری‌هایی برای محافظت از زنان و نوجوانان داریم، ابزارهایی مانند مسدود کردن، فیلترهای نظر و گزارش‌دهی را به کاربران ارائه می‌کنیم. ما همچنین منابع پیشرو در صنعت را ارائه می‌دهیم که با متخصصان توسعه یافته‌اند، و به پیدا کردن و حمایت از StopNCII.org و NCMEC’s ​​Take It Down کمک کردیم – دو برنامه‌ای که به بزرگسالان و نوجوانان کمک می‌کنند از اشتراک‌گذاری بدون رضایت تصاویر صمیمی نه تنها در پلتفرم ما بلکه در تمام پلتفرم های شرکت های شرکت کننده

آنتیگون دیویس، معاون رئیس جمهور، رئیس ایمنی جهانی، متا

فعال کردن بیان رایگان و ایمن با ابزارها و مشارکت ها

از آنجایی که جوانان بیشتری برای بیان خود به پلتفرم‌های ما می‌روند، ما با وزارت توسعه زنان و کودکان برای راه‌اندازی کمپین #AmritGeneration همکاری کرده‌ایم که جوانان را که بسیاری از آنها خالقان مشتاق هستند تشویق می‌کند تا آزادانه دیدگاه خود را برای آینده بیان کنند.

متا همچنان متعهد به ایجاد گنجاندن دیجیتال در هند از طریق برنامه ها و ابتکارات مختلف است. امروزه، میلیون‌ها کسب‌وکار و نوجوان تحت رهبری زنان از برنامه‌های ما برای بیان خود واقعی خود استفاده می‌کنند. برای اینکه این زنان و نوجوانان به تجربه پلتفرمی که توانمند و توانمند است ادامه دهند، نیاز به ایمن تر کردن فضاهای آنلاین وجود دارد. ما متعهد به ساخت ابزار و منابعی هستیم که برنامه‌های ما و اینترنت را ایمن‌تر و فراگیرتر کند.

ساندیا دواناتان، معاون رئیس جمهور و رئیس (هند)، متا

در طول سال‌ها، ما چندین ابزار را راه‌اندازی کرده‌ایم و در عین حال اقدامات و ابزارهای مختلف متناسب با سن را ایجاد کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که جوانان، زنان، والدین و کودکان همچنان احساس امنیت آنلاین دارند. ما اکنون نوجوانان زیر 18 سال را به‌طور پیش‌فرض در اولین عضویت در فیس‌بوک و اینستاگرام وارد حساب‌های خصوصی می‌کنیم. یک را راه اندازی کردیم مرکز خانواده برای دسترسی به ابزارهای نظارتی که حاوی منابع آموزشی است که توسط جوانان برجسته به عنوان کارشناسان ایمنی، حریم خصوصی و رفاه برای والدین و سرپرستان سرپرستی شده است. نوجوانان می توانند محدود کردن تعاملات ناخواسته در حساب های آنها که نظرات مربوط به پست های آنها را از شخصی که محدود شده است پنهان می کند.

و ما با کارشناسان شخص ثالث همکاری کرده ایم تا مردم را ایمن نگه داریم:

  • کمپین آنلاین G20 ایمن بمانید با MeitY: ما دارایی ها و منابع مختلفی را در مورد ایمنی آنلاین به بیش از پنج زبان هندی ایجاد کرده ایم. این منابع در حال حاضر به بیش از 11 میلیون نفر در سراسر هند رسیده است.
  • پلیس دهلی: ما به 10000 دانش آموز و جوان در مدارس و کالج های مختلف سواد دیجیتال ارائه می دهیم.
  • UnGap: با همکاری Yuvaa، UnGap والدین و نوجوانان را تشویق می‌کند تا مکالمات معنی‌داری در مورد امنیت و رفاه آنلاین داشته باشند. این کمپین به بیش از 44 میلیون نفر رسیده است.
  • تعهد دیجیتال ناگریک : بر اساس مشارکت خود با هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE)، ما یک دوره شهروندی دیجیتال را برای 10 میلیون دانش آموز و 1 میلیون معلم ارائه می دهیم. تاکنون بیش از 15000 نفر در هند تعهد کرده اند که شهروندان دیجیتالی مسئول (ناگریک) شوند.

درباره ما بیشتر بدانید ابزارهایی برای ایمن نگه داشتن جوانان در اینستاگرام.

منبع