ادامه ایجاد تجارب تبلیغاتی متناسب با سن برای نوجوانان

نوجوانان می توانند به انتخاب پنهان کردن یک یا همه تبلیغات از یک تبلیغ کننده خاص ادامه دهند. موضوعاتی که قبلاً در خط‌مشی‌های خود محدود کرده‌ایم، به‌طور پیش‌فرض روی «کمتر دیدن» قرار می‌گیرند، بنابراین نوجوانان نمی‌توانند انتخاب کنند که محتوا را انتخاب کنند.در مترمناسب سن نباشد.

کمک به نوجوانان برای درک گزینه های حریم خصوصی خود

مدل محصول کنترل موضوعات تبلیغات

همچنین کنترل‌ها و منابع بیشتری را برای نوجوانان معرفی می‌کنیم تا به آن‌ها کمک کنیم بفهمند تبلیغات چگونه کار می‌کنند و دلایلی که چرا آنها تبلیغات خاصی را در برنامه‌های ما می‌بینند. این تغییرات منعکس کننده تحقیقاتبازخورد مستقیم از والدین و کارشناسان رشد کودک، اصول حقوق کودکان سازمان ملل متحد و مقررات جهانی

تغییراتی که ما ایجاد می کنیم

مدل محصول کنترل موضوعات تبلیغات

سن و مکان تنها اطلاعاتی در مورد یک نوجوان خواهد بود که برای نمایش تبلیغات به آنها استفاده خواهیم کرد. سن و مکان به ما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنیم که نوجوانان آگهی‌هایی را می‌بینند که برای سن آنها طراحی شده است و محصولات و خدمات موجود در محل زندگی آنها در دسترس است.

دادن کنترل بیشتر به نوجوانان

به عنوان بخشی از کار مداوم خود برای مناسب نگه داشتن برنامه‌هایمان برای سن نوجوانان، تغییرات بیشتری در تجربیات تبلیغاتی آنها ایجاد می‌کنیم. ما تشخیص می‌دهیم که نوجوانان لزوماً به اندازه بزرگسالان برای تصمیم‌گیری درباره نحوه استفاده از داده‌های آنلاینشان برای تبلیغات، مخصوصاً در مورد نمایش محصولات در دسترس برای خرید، مجهز نیستند. به همین دلیل، گزینه‌هایی را که تبلیغ‌کنندگان برای دسترسی به نوجوانان دارند، و همچنین اطلاعاتی که برای نمایش تبلیغات به نوجوانان استفاده می‌کنیم، محدودتر می‌کنیم.

از ماه مارس، نوجوانان راه‌های بیشتری برای مدیریت انواع تبلیغاتی که در فیس‌بوک و اینستاگرام می‌بینند با کنترل‌های موضوع آگهی خواهند داشت و به مواردی که در حال حاضر در دسترس است بسط می‌دهند. نوجوانان می توانند به سراغ خود بروند تنظیمات برگزیده تبلیغات در تنظیمات هر دو برنامه، و دیدن کمتر یا بدون اولویت را انتخاب کنید تا انواع تبلیغاتی را که می بینند کنترل کنید.

مدل محصول کنترل موضوعات تبلیغات

ما استانداردهای تبلیغاتی در حال حاضر تبلیغات در مورد موضوعات محدود شده را ممنوع کرده اند – مانند الکل، محصولات مالی و محصولات کاهش وزن و خدمات – به افراد زیر 18 سال (و مسن تر در برخی کشورها) نشان داده شود. اما حتی زمانی که یک تبلیغ با خط‌مشی‌های ما مطابقت دارد، نوجوانان ممکن است بخواهند تبلیغات کمتری مانند آن ببینند. برای مثال، اگر نوجوانی بخواهد تبلیغات کمتری در مورد یک ژانر برنامه تلویزیونی یا یک فصل ورزشی آینده ببیند، باید بتواند این را به ما بگوید.

مدل محصول کنترل موضوعات تبلیغات

ما داریم یک صفحه حریم خصوصی جدید اضافه کرد با اطلاعات بیشتر برای نوجوانان در مورد ابزارها و تنظیمات حریم خصوصی که می توانند در فناوری های ما و ما استفاده کنند مرکز حفظ حریم خصوصی نوجوانان دارای منابع اضافی برای کمک به نوجوانان برای درک و مدیریت حریم خصوصی خود در برنامه های ما. ما همیشه در حال کار روی راه‌های بیشتری برای کمک به ایمن نگه داشتن نوجوانان، ارائه کنترل‌های حریم خصوصی و آموزش آنها در مورد نحوه عملکرد فناوری‌هایمان هستیم.

منبع

قبلا، ما تغییراتی در نحوه دسترسی تبلیغ‌کنندگان به نوجوانان ایجاد کردیم، که شامل حذف توانایی تبلیغ کنندگان برای هدف قرار دادن نوجوانان بر اساس علاقه و فعالیت آنها بود. ما از فوریه به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای سیستم تبلیغاتی خود اعلام می‌کنیم، از جمله حذف جنسیت به عنوان گزینه‌ای برای تبلیغ‌کنندگان برای دسترسی به نوجوانان. علاوه بر این، تعامل آن‌ها با برنامه‌های ما – مانند دنبال کردن برخی از پست‌های اینستاگرام یا صفحات فیس‌بوک – انواع تبلیغاتی را که می‌بینند، نشان نمی‌دهد.