از انگشتان خود (نه کنترل‌کننده‌ها) برای تند کشیدن از طریق رابط VR در Meta Quest استفاده کنید


چندوظیفه ای درون بازی

وقتی راه اندازی کردیم متا کوئست پرویکی از ویژگی‌های جدید مورد علاقه ما این بود که یک برنامه دو بعدی (مانند مرورگر Meta Quest) را بدون بستن بازی‌ای که در حال انجام آن بودیم نمایش دهیم. گم شده در اعماق Mystپیچ و خم بدنام مترو؟ یک راهنما را بررسی کنید. آیا نیاز به تسویه شرط با یک دوست دارید؟ یک جستجوی سریع برای پاسخ انجام دهید. می خواهید بررسی کنید که چه چیزی در آن تغییر کرده است جمعیت: یک? یادداشت های پچ را بخوانید. ما همیشه در زندگی روزمره خود چند کار انجام می دهیم، و وقتی هدست می گذاریم این تغییر نمی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه Meta Quest را بزنید و می توانید برنامه های دو بعدی را از کتابخانه خود راه اندازی کنید.

با نسخه 50، ما هیجان زده هستیم که این ویژگی را به Meta Quest 2 نیز بیاوریم. فید اینستاگرام خود را بررسی کنید، مکان توپ گمشده را در آن جستجو کنید پیاده روی مینی گلف، یا در حالی که در حال از دست دادن زمان هستید کمی کار را انجام دهید DemeoHangout ‘s Heroes’ — همه بدون ترک بازی.

مدل محصول چندوظیفه ای برنامه دو بعدی در متا کوئست

لمس مستقیم

ابتدا معرفی کردیم ردیابی دست در دسامبر 2019 به پلتفرم متا کوئست بازگردید، و در سال‌های بعد، بسیاری از شما بدون اینکه کنترلرهای خود را بردارید، راه خود را از طریق رابط متا کوئست گذرانده‌اید.

اما آن ژست نیشگون گرفتن کمی انتزاعی است، درست است؟ وقتی از دستمان استفاده می کنیم، می خواهیم از دست هایمان استفاده کنیم. دست دراز کنید و روی یک منوی شناور ضربه بزنید. مانند تلفن یا رایانه لوحی، انگشت خود را در کتابخانه ما بکشید.

با نسخه 50، ما در حال ارائه یک تنظیمات آزمایشی جدید به نام Direct Touch هستیم که Meta Quest 2 و Pro را به آینده بصری‌تر عملی نزدیک‌تر می‌کند. ما رابط کاربری Meta Quest را به گونه‌ای تغییر داده‌ایم که – پس از فعال کردن Direct Touch – می‌توانید با انگشت اشاره خود روی دکمه‌ها ضربه بزنید تا تنظیمات خود را تنظیم کنید یا یک بازی را از کتابخانه خود انتخاب کنید، پیام‌ها را به سرعت روی صفحه‌کلید مجازی تایپ کنید و موارد دیگر.

لمس مستقیم یک پیشرفت عمده در فناوری ردیابی دست ما است که روشی بصری و جذاب تر برای تعامل با سیستم و به طور کلی پنل های دو بعدی ارائه می دهد. ما همچنین یک ژست جدید برای حرکت مبتنی بر دست را معرفی می کنیم که می توانید آن را در آخرین نسخه امتحان کنید. دست اول. در مجموع، این پیشرفت‌های جدید، ردیابی دستی را به یک سیستم تعاملی بسیار متنوع‌تر برای VR تبدیل می‌کند، و ما از همه راه‌هایی که توسعه‌دهندگان از آن در سال‌های آینده استفاده خواهند کرد، هیجان‌زده هستیم.

همانطور که گفته شد، ویژگی لمس مستقیم را در برگه تنظیمات آزمایشی خود خواهید یافت.

انتخاب کنید و بازی کنید

این آخرین ویژگی v50 مخصوص کنترلرهای Meta Quest Touch Pro است.

کنترل‌کننده‌های Touch Pro دقیق‌ترین کنترل‌کننده‌هایی هستند که تا به حال ساخته‌ایم، به لطف این واقعیت که خود ردیابی هستند. متأسفانه، خود ردیابی به این معنی است که وقتی برای اولین بار آنها را برمی‌دارید، آنها یک ثانیه زمان می‌برند تا بفهمند کجا هستند – و هیچ‌کس نمی‌خواهد کنترل‌کننده‌های خود را روشن کند و بعد فکر کند که آیا واقعاً کار می‌کنند یا خیر.

با نسخه 50، مدت زمان لازم برای ردیابی برای مقداردهی اولیه کنترلرهای Meta Quest Touch Pro را کاهش داده ایم. به عبارت دیگر، هنگامی که برای اولین بار هدست خود را قرار می دهید، کنترلرهای شما سریعتر پاسخ می دهند و هر زمان که از ردیابی دستی به کنترلرها برمی گردید.

ما در آینده نزدیک بهبودهای اضافی Meta Quest Touch Pro داریم، بنابراین مراقب باشید!

منبع