استفاده از متا اسپارک برای تقویت تجربه باغ فضایی نادر


در حمایت از درخواست ملی مغزباغ فضایی کمیاب در انجمن سلطنتی باغبانی (RHS) گل‌های چلسی 2023، ما با The National Brain Appeal همکاری کرده‌ایم تا یک تجربه باغ واقعیت افزوده (AR) را راه‌اندازی کنیم که به افراد مبتلا به زوال عقل نادر کمک می‌کند.

“تجربه باغ فضایی نادر” که توسط آژانس واقعیت فراگیر توسعه داده شده است گذرگاه طاقدار با استفاده از Meta Spark، از فناوری استفاده می کند که به افرادی که با شرایط شناختی زندگی می کنند کمک می کند تا باغ مجازی خود را با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت ایجاد کنند. آنها می توانند این کار را با انتخاب گزینه های مختلف باغبانی و طراحی با الهام از باغ پناهگاه فضایی کمیاب که در نمایشگاه گل چلسی 2023 به نمایش گذاشته شده است، که توسط چارلی هاوکس برای The National Brain Appeal طراحی شده است، انجام دهند.

جیسون، پسر بیماری که به شکل نادری از زوال عقل مبتلاست که می‌تواند در دیدن چیستی و مکان بودن اشیاء با مشکل مواجه شود، دعوت شد تا با این تجربه تعامل داشته باشد و درباره طراحی و انتخاب‌های باغبانی که در پشت باغ فضایی کمیاب وجود داشت بیشتر بیاموزد.

آرکید تماماً در مورد اتصال مردم به یک مکان از طریق بازی است، بنابراین وقتی متا از ما خواست که یک فیلتر جلوه دنیای سرگرم‌کننده و آموزشی برای این علت خارق‌العاده – و به همان اندازه باغ شگفت‌انگیز – ایجاد کنیم، احتمالاً نمی‌توانیم رد کنیم. فیلترها اغلب بر روی دوربین جلو متمرکز می‌شوند و چهره کاربران را به روش‌های درخشان و خنده‌دار تقویت می‌کنند، اما برای ما دوربین پشتی و روشی که باعث تعامل با دنیای اطراف ما می‌شود، رویکردی بسیار قدرتمند و کم‌استفاده است. ما از تیم های درخشان Meta و The National Brain Appeal بسیار سپاسگزاریم که به ما اعتماد کردند تا باغ فضایی کمیاب را برای مخاطبان اینستاگرام در سراسر جهان ارائه دهیم.

– الکس بوک، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد استراتژی Arcade

مردی با استفاده از فیلتر AR در دوربین جلوی تلفن

چه در حال بازدید از نمایشگاه گل امسال باشید و چه در اتاق نشیمن خود نشسته اید، The Rare Space Garden Experience از واقعیت افزوده استفاده می کند تا به اسکرول های انگشت سبز اجازه دهد تا این باغ هیجان انگیز را به روشی کاملاً جدید تجربه کنند. در دسترس خواهد بود صفحه فیس بوک ملی درخواست مغز و پروفایل اینستاگرام زیر تب افکت ها و مستقیما اینجا برای استفاده همه

در طول نمایشگاه گل RHS چلسی، فضای کمیاب The National Brain Appeal’s Rare Space مدال طلا را در رده Sanctuary Garden به دست آورد.

منبع