استقبال از تغییر از طریق گنجاندن: گزارش تنوع متا در سال 2022


از سال 2014، ما معیارهای تنوع خود را به صورت عمومی گزارش کرده‌ایم و برنامه‌های خود را برای حمایت بهتر از افراد کم‌نمایش در نیروی کار و از طریق محصولات خود به اشتراک گذاشته‌ایم. امروز، ما گزارش سالانه تنوع سال 2022 خود را منتشر می کنیم و نکات برجسته را در زیر به اشتراک می گذاریم. ما همچنین به اشتراک می گذاریم که چگونه تنوع، برابری و گنجاندن را با ساختن محصولات با افراد با زمینه ها و دیدگاه های مختلف سرلوحه کار خود نسبت به متاورس قرار می دهیم. گزارش کامل را بخوانید.

تأثیر کار از راه دور بر تنوع

ما رویکرد خود را به کار تغییر داده‌ایم، و اکنون، کار در Meta محدود به جغرافیا نیست – تقریباً 75٪ از تیم‌ها در Meta در چندین مکان کار می‌کنند.

تقریباً 75 درصد از تیم‌های متا در چندین مکان کار می‌کنند.

برای اولین بار، ما افرادی را استخدام می‌کنیم که کاملاً از راه دور هستند و از مکان‌هایی کار می‌کنند که دفاتر نداریم و تنوع گروه و نیروی کار ما را افزایش می‌دهد.

در سال گذشته شاهد این بودیم که:

 • نامزدهای ایالات متحده که پذیرفته اند پیشنهادات شغلی از راه دور به احتمال زیاد سیاه‌پوستان، اسپانیایی‌تبار، بومی آمریکایی، بومی آلاسکا، جزیره‌نشین اقیانوس آرام، جانبازان و/یا افراد دارای معلولیت بیشتر بودند.
 • در سطح جهانی، نامزدهایی که قبول کردند پیشنهادات شغلی از راه دور احتمال بیشتری داشت که زن باشند.

این فقط در مورد جذب افراد در خانه نیست – بلکه در مورد اطمینان از پیشرفت آنها در متا است، به همین دلیل است که ما همچنان به کارکنان خود با انعطاف پذیری و مزایایی که با نیازهای در حال تکامل آنها مطابقت دارد، توانمند می کنیم.

نوآوری فراگیر برای Metaverse

ما با شرکت‌ها، توسعه‌دهندگان، کارشناسان و سیاست‌گذاران مختلف همکاری می‌کنیم تا متاورس – نسل بعدی تجربیات دیجیتال – با تنوع، برابری و دربرگیری از همان ابتدا ایجاد شود. مثلا:

 • ما بیش از یک کوینتیلیون ترکیب ویژگی های مختلف را برای متا آواتارها، از رنگ پوست گرفته تا اشکال صورت و دستگاه های کمکی، مانند سمعک، صندلی چرخدار و موارد دیگر ارائه می دهیم تا همه بتوانند احساس کنند که نشان داده شده اند.
 • ما می دانیم که دستگاه های VR می توانند برای بسیاری مقرون به صرفه باشند، بنابراین در حال کار بر روی یک نسخه مبتنی بر وب از Horizon Worlds هستیم که به افراد بیشتری اجازه می دهد تا نگاهی اجمالی به واقعیت مجازی از دستگاه های دیگر، مانند گوشی های هوشمند داشته باشند.
 • ما 150 میلیون دلار سرمایه گذاری می کنیم یادگیری فراگیر متا و همکاری با شرکا برای کمک به سازندگان مختلف در توسعه مهارت‌های AR، VR و رسانه‌های همهجانبه. این بخشی از تلاش بیشتر ما برای کمک به سازندگان با طیف گسترده ای از زمینه ها و دیدگاه ها است تا در دنیای متاورز زندگی کنند.

نیروی کار و تنوع رهبری ما همچنان در حال رشد است

در سال‌های 2019 و 2020، اهداف پنج ساله بلندپروازانه‌ای را برای افزایش نمایندگی در نیروی کار خود تعیین کردیم و آخرین اعداد نشان دهنده پیشرفت معنادار است.

 • به روز رسانی 50 در 5: در سال 2019، ما متعهد شدیم که تعداد کارمندان سیاه پوست و اسپانیایی تبار در ایالات متحده و تعداد زنان در نیروی کار جهانی خود را تا سال 2024 دو برابر کنیم. ما به این هدف برای هر یک از آن گروه ها – دو سال زودتر از برنامه – رسیدیم و از آن فراتر رفتیم. برای ادامه بهبود این دستاوردها کار می کنند. از سال 2019:
  • ما داریم تعداد کارمندان سیاه پوست و اسپانیایی تبار را دو برابر کرد در امریکا.
  • ما داریم تعداد زنان در نیروی کار جهانی ما دو برابر شد.
 • ما همچنین خودمان را به چالش کشیدیم تا تعداد آنها را افزایش دهیم افراد کم نمایندگی حداقل 50 درصد از نیروی کار جهانی ما. از 30 ژوئن 2022:
  • افراد دارای معلولیت اکنون 6.2 درصد از نیروی کار ما در ایالات متحده را تشکیل می دهند، از 4.7٪ در سال 2021 افزایش یافته است.
  • بر اساس خودشناسی داوطلبانه، کهنه سربازان 2.3 درصد از نیروی کار ما را در ایالات متحده تشکیل می دهند و اعضای جامعه LGBTQ+ 10.0٪ را تشکیل می دهند.
  • افراد کم نمایندگی 46.7 درصد از نیروی کار جهانی ما را تشکیل می دهند. از 45.6 درصد در سال 2021.
 • به روز رسانی 30 در 5: در سال 2020، ما خودمان را به چالش کشیدیم تا تعداد رهبران مستقر در ایالات متحده (کارمندان سطح مدیر و بالاتر) که رنگین پوست هستند را 30٪ افزایش دهیم. از امسال:
  • از طریق ترفیع و استخدام، ما در مسیر دستیابی به هدف بلندپروازانه خود (و در برخی موارد از آن فراتر) هستیم، برای افزایش نمایندگی همه رنگین پوستان در پست های رهبری در ایالات متحده تا سال 2025 تا 30٪.
  • به عنوان مثال، تا کنون ما افزایش رهبری کارکنان سیاه پوست توسط 44.1٪ از سال 2020.

فراتر از اهداف 50 در 5 و 30 در 5، ما همچنان به این هدف ادامه می دهیم افزایش تعداد زنان در نقش های رهبری زنان اکنون 36.7 درصد از رهبری جهانی ما را تشکیل می دهند.

پیوستن به میزگرد میلیارد دلاری

ما همچنین از منابع و دسترسی جهانی خود برای ارتقای فرصت های اقتصادی با ابتکاراتی مانند برنامه تنوع تامین کننده خود استفاده می کنیم. در سال 2020، ما اعلام کرد تعهد ما به خرج کردن سالانه 1 میلیارد دلار با تامین کنندگان متنوع ایالات متحده و حداقل 100 میلیون دلار برای کسب و کارهای متعلق به سیاهپوستان. در سال 2021، ما 1.26 میلیارد دلار با تأمین‌کنندگان متنوع ایالات متحده و 306 میلیون دلار برای کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان خرج کردیم که از تعهداتمان فراتر رفتیم و مبلغ سال قبل را تقریباً دو برابر کردیم. ماه آینده، ما به میزگرد میلیارد دلاری (BDR) می‌پیوندیم، گروه کوچکی از شرکت‌ها که سالانه حداقل 1 میلیارد دلار خرج می‌کنند.اقلیت تایید شده، زنان، کهنه سربازان، LGBTQ+ و افراد دارای مشاغل متعلق به معلولان. از بین اعضای BDR، ما یکی از سریع‌ترین اعضایی هستیم که تاکنون به 1 میلیارد دلار خرج شده است.

با حمایت از تامین کنندگان مختلف و استخدام افراد با زمینه ها و دیدگاه های مختلف، می توانیم تجربیات بهتری برای هر کس. ما به توسعه نیروی کار متنوع تر و عادلانه تر ادامه خواهیم داد، اما می دانیم که این کار هنوز به پایان نرسیده است. با هم، از طریق فداکاری و نوآوری، تلاش خواهیم کرد تا فناوری و متاورژن را فراگیرتر کنیم.

منبع