استقبال نوجوانان از دنیای متا هورایزن در ایالات متحده و کانادا


از زمان راه اندازی Meta Horizon Worlds، ما از خلاقیت نمایش داده شده شگفت زده شده ایم زیرا جامعه هنرمندان، سازندگان جهان و کاشفان ما شروع به شکل گیری کرده است. تا به حال، Worlds محدود به 18 سال به بالا بوده است، اما Meta Quest دارای رتبه 13+ است، بنابراین ما هیجان زده هستیم که در هفته‌های آینده Worlds را برای نوجوانان 13 تا 17 ساله در ایالات متحده و کانادا و با مجموعه‌ای قوی آغاز کنیم. حفاظت های مناسب سن و پیش فرض های ایمنی. اکنون، نوجوانان می‌توانند جهان‌های همهجانبه را کشف کنند، بازی‌هایی مانند Arena Clash و Giant Mini Paddle Golf انجام دهند، از کنسرت‌ها و رویدادهای کمدی زنده لذت ببرند، با دیگران از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و هنگام ایجاد تجربیات مجازی خود، خود را بیان کنند.

نوجوانان قبلاً به طرفداران تجربیات مجازی محبوب در سراسر صنعت تبدیل شده اند – این امر باعث می شود که ما در VR برای آنها تجربیات مناسب سن، ایمن و مثبت ایجاد کنیم. انجام این کار هسته اصلی ما است اصول نوآوری مسئولانه و تعهد ما به ایجاد تجارب ایمن تر برای جوانان. به همین دلیل است که ما روی تعدادی از ویژگی‌های ایمنی جدید سرمایه‌گذاری کردیم، از جمله محافظ‌های پشتیبان و ابزارهای نظارت والدین که به والدین و نوجوانان اجازه می‌دهد قبل از در دسترس قرار دادن Worlds برای این گروه سنی، به مدیریت تجربه کمک کنند. ما به آرامی برای نوجوانان عرضه می‌شویم، به طوری که می‌توانیم استفاده را به دقت بررسی کنیم و قبل از گسترش گسترده‌تر، رویکردی مرحله‌ای را در پیش می‌گیریم. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا همه چیزهایی را که این اعضای جدید جامعه به Worlds آورده اند ببینیم.

دادن کنترل های سفارشی به نوجوانان با تنظیمات مناسب سن

همانطور که Worlds را به روی نوجوانان باز می کنیم، متعهد هستیم که تجربه ای ایمن و متناسب با سن آنها را فراهم کنیم. دبلیوe’ve طراحی و ساخت تجربه نوجوانان با مجموعه ای قوی از حفاظت ها و پیش فرض های ایمنی، از جمله:

  • تنظیمات حریم خصوصی نمایه Meta Horizon: نوجوانان کنترل دارند که چه کسانی را دنبال می کنند و چه کسانی می توانند آنها را دنبال کنند. نمایه‌های نوجوانان به‌طور خودکار روی خصوصی تنظیم می‌شود، بنابراین آنها می‌توانند هر کسی را که درخواست دنبال کردن آنها را می‌خواهد تأیید یا رد کنند.
  • تنظیمات وضعیت فعال: به‌طور پیش‌فرض، وضعیت فعال نوجوان و مکان Meta Horizon Worlds را به افراد دیگر در Worlds نشان نمی‌دهیم. نوجوانان می توانند انتخاب کنند که آیا ارتباطات آنها می تواند ببیند آیا آنلاین فعال هستند یا خیر و در کدام دنیای عمومی یا رویدادی حضور دارند یا خیر.
  • رتبه بندی محتوای جهان و رویداد: ما از رتبه‌بندی محتوا استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نوجوانان تجربه‌ای متناسب با سنشان در Worlds دارند. به عنوان مثال، رتبه‌بندی‌های جهان بالغ و رویدادها مانع از یافتن، دیدن یا ورود نوجوانان به فضاهایی می‌شوند که حاوی آن هستند محتوای بالغ. خط‌مشی‌های ما نوجوانان را از انتشار جهان‌ها یا رویدادهای بالغ منع می‌کند. کشورهایی که این خط مشی را نقض کنند حذف خواهند شد.
  • حالت صدا: این ویژگی صدای افرادی را که نوجوان آنها را نمی شناسد به صداهای آرام و دوستانه تبدیل می کند و به نوجوانان کنترل بیشتری می دهد که چه کسی می تواند با آنها ارتباط برقرار کند. همچنین صدای نوجوان را مخدوش می کند، بنابراین افرادی که نمی شناسند نمی توانند آنها را بشنوند. ما به‌طور پیش‌فرض در حالت صدا، صداهای مخدوش را برای همه نوجوانان به‌طور خودکار روشن می‌کنیم.
  • محدود کردن تعاملات بین نوجوانان + بزرگسالانی که آنها را نمی شناسند: ما می خواهیم کمک کنیم جلوگیری از نوجوانان از شنیدن صحبت های بزرگسالانی که ممکن است آنها را نشناسند. به همین دلیل است که ما اقداماتی را برای جلوگیری از تعاملات بین بزرگسالان و نوجوانان غیرمرتبط انجام می دهیم. برای مثال، ما هیچ بزرگسالی را که نوجوان نمی‌شناسد در فهرست «افرادی که ممکن است بشناسید» نشان نمی‌دهیم.

همه، از جمله نوجوانان، به ابزارهای ایمنی اضافی Worlds از جمله دسترسی خواهند داشت منطقه ی امن و مرز شخصی. ویژگی های ایمنی نوجوان Meta Horizon Worlds با نظرات والدین، مدافعان ایمنی و کارشناسان طراحی شده است، از جمله اتصال ایمن، و ما به طراحی با آن ادامه می دهیم بهترین شیوه ها از سازمان ملل متحد، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، و کارشناسان توسعه جوانان در ذهن. ما همچنین به سرمایه‌گذاری در راه‌های جدید و نوآورانه ادامه می‌دهیم تا تجربیاتی متناسب با سن افراد ارائه دهیم.

دادن ابزارهای نظارتی به والدین برای دنیای متا هورایزن

ما موجود خود را گسترش داده ایم ابزارهای نظارت والدین VR برای گنجاندن Meta Horizon Worlds، کمک به مدیریت تجربه نوجوانان و حمایت از گفتگوهای سالم در مورد ایمنی در VR برای والدین و سرپرستان. والدین و سرپرستان می توانند با دعوت از نوجوان خود برای برقراری ارتباط، نظارت والدین جهانی را راه اندازی کنند مرکز خانواده– یا نوجوانان می توانند از والدین یا قیم خود دعوت کنند تا از طریق آن با آنها ارتباط برقرار کنند اپلیکیشن متا کوئست یا مرکز خانواده. پس از اتصال، والدین می توانند تنظیمات مختلف نوجوان خود را نه تنها برای ویژگی های ایمنی در Worlds، بلکه برای کل پلتفرم Meta Quest ببینند و تنظیم کنند.

نظارت والدین روی Meta Quest و Worlds با هم به والدین و سرپرستان اجازه می‌دهد:

علاوه بر این، همه – از جمله نوجوانان – می توانند تجربه خود را به نمایش بگذارند از متا کوئست، به آن‌ها اجازه می‌دهد آنچه را که در VR و Worlds می‌بینند با والدین، سرپرستان یا دیگران اطرافشان به اشتراک بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات نظارت والدین Meta Quest، از مرکز راهنمایی ما دیدن کنید.

آموزش تکمیلی برای والدین، سرپرستان و نوجوانان

ما آموزش اختصاصی برای والدین، سرپرستان و نوجوانان ایجاد کرده‌ایم تا از تجربیات نوجوانان در جهان‌ها بهتر حمایت کنیم:

  • مرکز خانواده برای دنیاها: مرکز خانواده در حال گسترش است تا جهان ها را در بر بگیرد. در مرکز خانواده، والدین می‌توانند به ابزارهای نظارت، نکات و منابع کارشناسان و سایر اطلاعات مربوط به ایمنی و رفاه آنلاین دسترسی داشته باشند. از تجربیات نوجوانان خود در فناوری های متا پشتیبانی کنند.
  • آموزش درون محصولی برای نوجوانان: ما نکات ایمنی آموزشی را در تجربه جهانی به طور خاص برای نوجوانان ایجاد کرده ایم تا بهترین شیوه های ایمنی را به آنها یادآوری کنیم. برای مثال، به آن‌ها یادآوری می‌کنیم که فقط درخواست‌های دنبال کردن افرادی را که می‌شناسند بپذیرند.

ما مشتاقیم که در هفته های آینده به نوجوانان 13 تا 17 ساله در ایالات متحده و کانادا در Worlds خوش آمد بگوییم. و همانطور که به سوی متاورس آینده می نگریم، به کشف روش هایی ادامه خواهیم داد تا بتوانیم واقعیت مجازی را برای خانواده ها به خوبی انجام دهیم.

منبع