اشتراک درآمد موسیقی: راهی جدید برای سازندگان برای کسب درآمد از طریق ویدیوهای فیس بوک

اشتراک درآمد موسیقی از امروز برای سازندگان ویدیو در سراسر جهان آغاز می شود. برای شروع، ویدیوهای واجد شرایط با تبلیغات درون جریانی ارائه شده در ایالات متحده کسب درآمد خواهند کرد، و ما در ماه‌های آینده به سایر نقاط جهان که موسیقی در فیس‌بوک در دسترس است گسترش خواهیم داد.

به اشتراک گذاری درآمد موسیقی توسط مدیر حقوق، ابزاری برای تطبیق ویدیو، صدا و تصویر است که ما برای کمک به مالکان محتوا از حقوق خود محافظت کرده و محتوای خود را در مقیاس مدیریت می کنیم. علاوه بر این، این ویژگی m استاز طریق مشارکت ما در سراسر صنعت موسیقی امکان پذیر است. این اولین در نوع خود در این مقیاس است که از سازندگان، شرکای ما، دارندگان حقوق موسیقی و طرفداران سود می برد.

سازندگان اکنون می‌توانند از طریق ویدیوهای خاصی که از آهنگ‌های دارای مجوز با اشتراک‌گذاری درآمد موسیقی استفاده می‌کنند، درآمد کسب کنند – کاری که قبلاً نمی‌توانستند انجام دهند. سازندگان باید واجد شرایط باشند تبلیغات درون جریانی در مطالب خود و دیدار با ما استانداردهای واجد شرایط بودن کسب درآمد به منظور دسترسی به اشتراک درآمد موسیقی.

می‌توانید ویدیوهای سازندگانی را که دنبال می‌کنید و فیلم‌های جدیدی که ممکن است هنوز دنبال نکنید را در Facebook Watch و Feed پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اشتراک درآمد موسیقی، به سایت مراجعه کنید وبلاگ Meta for Creators.

منبع

سازندگان ویدیو 20 درصد از سهم درآمد را از ویدیوهای واجد شرایط دریافت خواهند کرد و سهم جداگانه‌ای به دارندگان حقوق موسیقی و متا تعلق می‌گیرد.

امروز، اشتراک‌گذاری درآمد موسیقی را در فیس‌بوک معرفی می‌کنیم، تا سازندگان بتوانند از ویدیوهایشان که از موسیقی مجاز از هنرمندان محبوب و نوظهور مانند Post Malone، Tove Lo، Grupo La Cambia، Leah Kate، Bicep و غیره استفاده می‌کنند، راحت‌تر کسب درآمد کنند. این به سازندگان و دارندگان حقوق موسیقی راه جدیدی برای کسب درآمد از ویدیوهای فیس بوک می دهد.

رابط کاربری فیس بوک Creator Studio و اطلاعات مربوط به اشتراک درآمد موسیقی.

چگونه کار می کند

محتوا باید مطابق با سیاست های درآمدزایی فیس بوک باشد، استانداردهای جامعه و دستورالعمل های موسیقی. ویدئو باید حداقل 60 ثانیه باشد و یک جزء بصری نیز در ویدئو وجود داشته باشد. خود موسیقی مجاز نمی تواند هدف اصلی آن باشد. جزئیات و معیارهای بیشتر برای تقسیم درآمد را می توان در این قسمت مشاهده کرد مرکز کمک.