اعطای کمک هزینه به سازندگان سیاه پوست که باعث ایجاد تغییر در اینستاگرام می شوند

10 کمک هزینه که با مشارکت موزه بروکلین ارائه شده است شامل پنج کمک هزینه 100000 دلاری Visionary Small Business و پنج کمک هزینه 30000 دلاری Emerging Visionary است که با حمایت Meta Open Arts اعطا می شود.

کار دریافت کنندگان کمک هزینه رشته ها را در بر می گیرد، اما تعهد به جامعه آنها را متحد می کند. آن‌ها در ایجاد فرهنگ و تغییر به سیاه‌پوستان 2021 می‌پیوندند.

درباره دریافت کنندگان کمک هزینه Black Visionaries 2022 بیشتر بدانید.

منبع

دریافت کنندگان کمک هزینه ویژنری نوظهور (هر کدام 30000 دلار)

دریافت کنندگان کمک هزینه از بین تقریباً 2000 درخواست توسط کمیته ای متشکل از هنرمندان و طراحان برجسته سیاهپوست به سرپرستی رئیس Creative Chair Antwaun Sargent، متصدی و نویسنده انتخاب شدند. با حمایت Mobile Makers، یک سازمان غیرانتفاعی که کارگاه‌های طراحی و مهارت‌سازی جوانان را ارائه می‌دهد، هر گیرنده نیز با جامعه‌ای از مربیان مرتبط خواهد بود.

دریافت کنندگان کمک مالی Visionary Small Business (هر کدام 100000 دلار)

«جامعه، جامعه را می‌سازد، و این هدفی است که در پس آن چیزی است که ما در اینجا می‌خواهیم ایجاد کنیم. این حمایت مالی، مربیگری، ارتباطات و تاکید بر داستان سرایی است که در کنار هم قرار است چارچوبی را برای توسعه بی حد و حصر این گیرندگان فراهم کند.” – Antwaun Sargent، نویسنده، متصدی و صندلی خلاق #BlackVisionaries

ما در مجموع 650000 دلار به 10 هنرمند، طراح و کسب و کار کوچک سیاه پوست در ایالات متحده به عنوان بخشی از برنامه #BlackVisionaries جایزه می دهیم.