اعلام بنیاد PyTorch برای تسریع پیشرفت در تحقیقات هوش مصنوعی

در آینده، مشارکت‌کنندگان این چارچوب از حکومت قوی، رهبری متنوع و سرمایه‌گذاری‌های اضافی ارائه شده توسط شرکای جدید بنیاد PyTorch بهره‌مند خواهند شد. این بنیاد برای پایبندی به چهار اصل تلاش خواهد کرد: باز ماندن، حفظ نام تجاری خنثی، عادلانه ماندن و ایجاد هویت فنی قوی. یکی از اولویت های اصلی آن حفظ تفکیک واضح بین مدیریت تجاری و فنی PyTorch خواهد بود.

ایجاد بنیاد PyTorch تضمین می کند که تصمیمات به شیوه ای شفاف و باز توسط گروه متنوعی از اعضای هیئت مدیره برای سال های آینده اتخاذ خواهد شد. این هیئت حاکمه متشکل از نمایندگانی از AMD، خدمات وب آمازون، گوگل کلود، متا، مایکروسافت آژور و انویدیا خواهد بود که قصد دارند در طول زمان گسترش بیشتری پیدا کنند.

تعهد ما به تحقیقات هوش مصنوعی جامعه محور

امروز مارک زاکربرگ اعلام کرد که این پروژه به بنیاد PyTorch تازه راه اندازی شده منتقل می شود که بخشی از غیرانتفاعی خواهد بود. بنیاد لینوکس، یک کنسرسیوم فناوری که ماموریت اصلی توسعه مشترک نرم افزار منبع باز است.

در متا، ما به سرمایه گذاری در PyTorch ادامه خواهیم داد و از آن به عنوان چارچوب اولیه برای تحقیقات و تولید هوش مصنوعی خود استفاده خواهیم کرد. خود انتقال به معنای هیچ تغییری در کد PyTorch، پروژه اصلی یا مدل‌های عامل توسعه‌دهنده نخواهد بود.

PyTorch با یک فلسفه منبع باز و جامعه اول ساخته شده است، و این با انتقال به بنیاد تغییر نخواهد کرد. هنگامی که محققان و توسعه دهندگان کد خود را منبع باز می کنند، دیگران در سراسر جهان می توانند کار خود را به اشتراک بگذارند، از پیشرفت های یکدیگر یاد بگیرند و سپس به جامعه هوش مصنوعی کمک کنند.

ما به طور مداوم برای پرورش رشد جامعه محور که به موفقیت PyTorch دامن زده است، کار کرده ایم، صدها مهندس را به چارچوب متعهد کرده و از توسعه محصول و گسترش جامعه حمایت می کنیم.

علم باز هسته اصلی کار ما در هوش مصنوعی است، خواه این باشد انتشار کد برای مدل های زبان بزرگ، سیستم های بینایی کامپیوتری خود نظارت،مجموعه داده های جدید ابتکاری، پلتفرم های هوش مصنوعی تجسم یافته و خیلی بیشتر. ما بر این باوریم که این رویکرد سریع‌ترین پیشرفت را در ساخت و استقرار سیستم‌های جدید ممکن می‌سازد که به نیازهای دنیای واقعی پاسخ می‌دهند و به سؤالات اساسی در مورد ماهیت هوشمندی پاسخ می‌دهند. با ایجاد بنیاد PyTorch، کل جامعه هوش مصنوعی در موقعیتی قرار می‌گیرد که میدان را به روش‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری جدید پیش ببرد.

منبع

از سال 2016، زمانی که ما با جامعه هوش مصنوعی برای ایجاد آن شریک شدیم PyTorch چارچوبی برای تحقیقات هوش مصنوعی، همکاری باز برای موفقیت آن ضروری بوده است. با هزاران مشارکت کننده که بیش از 150000 پروژه بر روی آن ساخته اند، PyTorch به یکی از پلتفرم های پیشرو برای تحقیق و تولید در سراسر جامعه هوش مصنوعی تبدیل شده است.