اعلام شرکت کنندگان شتابدهنده انجمن فیس بوک 2022 ما از هند

امروز، شرکت کنندگان امسال را معرفی می کنیم برنامه شتاب دهنده جامعه اهل هندوستان. برنامه 2022 Community Accelerator یک برنامه چهار ماهه است که به رهبران جامعه منتخب گروه های فیس بوک آموزش، راهنمایی و بودجه برای طرحی که تأثیر جامعه آنها را گسترش می دهد ارائه می دهد. امسال بیش از 4800 درخواست از سراسر جهان دریافت کردیم. جوامع منتخب از هند عبارتند از: UNIMO Universe of Moms، Genshin Impact Asia، Indian Birds، Balcon Gardening Tips، Telugu Moms Network، The Order of Pen، Office Memes for Working Teens – OMFWT، WeWomen، Nishamadhulika Recipe Group (رسمی)، قبیله والدین توسط SuperBottoms، Battlegrounds Mobile India، پشتیبانی از افسردگی و اضطراب، Dog Lover، Delhi Foodiez و Backpackers & Travelers India (BATI).

ایجاد جامعه در قلب ماموریت ما است و حمایت از رهبرانی که جامعه را پرورش می دهند بخش مهمی از آن است. به همین دلیل است که ما همچنان به سرمایه گذاری و حمایت از رهبران جامعه که تشویق می کنند، مردم را دور هم جمع می کنند و تغییر می دهند، حمایت می کنیم.

این برنامه به رهبران جامعه کمک می‌کند تا یاد بگیرند که چگونه با استفاده از قالب‌های محتوا، یک جامعه جذاب ایجاد کنند. یک تجربه کلیدی در این سال برای شرکت کنندگان خواهد بود که ابتکاری را شناسایی کنند که با بسیج اعضا در اطراف یک هدف و ایجاد یک برنامه توسعه پیرامون آن که در سال 2023 اجرا می شود، به تعمیق تأثیر جامعه آنها کمک می کند. این رهبران جامعه همچنین فرصتی برای همکاری با مدافعان و دیگر رهبران در اکوسیستم جامعه‌ساز برای زنده کردن ایده‌های خود.

کامل ما را ملاقات کنید 2022 گروه شرکت کننده شتاب دهنده.

منبع

کمیته انتخاب انجمن شتاب دهنده به دنبال جوامعی بود که بیشترین بهره را از برنامه نویسی منحصر به فرد ما ببرند و ظرفیت مشارکت کامل در برنامه را داشته باشند. انتخاب بر اساس پارامترهای متعدد از جمله هدف، تجربه رهبری، پایداری و تعهد انجام شد. شرکت‌کنندگان طیف متنوعی از جوامع را نمایندگی می‌کنند و به طیف وسیعی از چالش‌های جهانی، از جمله چالش‌های مربوط به سرگرمی، سفر، غذا، باغبانی، فرزندپروری، توانمندسازی و غیره رسیدگی می‌کنند.

رهبران جامعه منتخب از طریق ما تا سقف 40,000 دلار (USD) به ازای هر جامعه کمک مالی دریافت خواهند کرد. شریک پیاده سازی T-hub در هند. رهبران جامعه از طریق یک برنامه درسی سفارشی و مربیگری شخصی از کارشناسان یاد خواهند گرفت تا بتوانند جوامع خود را سازماندهی و تقویت کنند. آنها همچنین به جلسات اشتراک دانش با رهبران ارشد جامعه دسترسی خواهند داشت و این فرصت را خواهند داشت که با بازیگران کلیدی در این صنعت ارتباط برقرار کنند. دروس شامل مبانی هویت جامعه، جوامع پیشرو عمل محور و پایداری خواهد بود برای ایجاد بهترین جوامع دیجیتالی