افزایش آگاهی در مورد ابزارهای ایمنی جوانان در اینستاگرام

ما می‌خواهیم والدین و نوجوانان درباره این ابزارها بدانند – و از آنها استفاده کنند – بنابراین امروز یک کمپین تبلیغاتی جدید راه‌اندازی می‌کنیم تا والدین را از ابزارهای ایمنی و نظارت خود آگاه کنیم.

مرکز آموزشی برای والدین و سرپرستان: مرکز خانواده شامل یک مرکز آموزشی جایی که والدین می‌توانند به منابع متخصصان دسترسی داشته باشند و مقالات، ویدیوها و نکات مفید در مورد موضوعاتی مانند نحوه صحبت با نوجوانان در مورد رسانه‌های اجتماعی و نحوه استفاده از ابزارهای نظارتی جدید را مرور کنند. ما برای توسعه این منابع با گروه هایی مانند Connect Safely و Net Safety Collaborative همکاری نزدیکی داشته ایم و به افزودن اطلاعات جدید به مرکز آموزشی Family Center ادامه خواهیم داد.

امروز، ما یک کمپین تبلیغاتی جدید برای افزایش آگاهی از ابزارهای خانوادگی اینستاگرام مانند محدودیت زمانی روزانه و حساب های خصوصی پیش فرض راه اندازی می کنیم. این کمپین که به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت، والدین، مراقبان و خانواده ها را در بریتانیا (بریتانیا)، فرانسه و بلژیک هدف قرار خواهد داد. تبلیغات در مجموعه ای از کانال ها از جمله آنلاین، اجتماعی، پخش جریانی، تلویزیون متصل و رادیو اجرا می شود.

ما می‌خواهیم به ایمن‌تر نگه داشتن جوانان در فضای آنلاین کمک کنیم، که شامل حمایت از والدین و سرپرستان برای مشارکت بیشتر در تجربیات نوجوانانشان می‌شود.»

ما بیش از 30 ابزار را برای حمایت از خانواده‌ها توسعه داده‌ایم، از جمله ابزارهای نظارتی که به والدین و نوجوانان کمک می‌کند تا برای مدیریت زمان صرف شده توسط نوجوانان در برنامه‌های ما با یکدیگر همکاری کنند.

بیشتر در مورد مرکز خانواده: والدین و سرپرستان به اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده نوجوانانشان از اینستاگرام دسترسی دارند و می‌توانند ابزارهای نظارت را راه‌اندازی کنند. ما با والدین، سرپرستان، نوجوانان و کارشناسان از طریق تحقیق و مشاوره برای توسعه مرکز خانواده همکاری کرده‌ایم.

این ابزارهای نظارتی علاوه بر سایر ویژگی‌ها و محافظت‌هایی هستند که قبلاً در اختیار داریم، از جمله کمک به نوجوانان تجربیات امن تر و خصوصی تر، به علاوه محدود کردن گزینه های تبلیغ کنندگان باید به نوجوانان و همچنین اطلاعاتی که ما استفاده می کنیم دسترسی داشته باشیم برای نمایش تبلیغات به نوجوانان و فراهم کردن نوجوانان ابزار بیشتر برای مدیریت بهتر تجربه اینستاگرام خود.

ابزار نظارت والدین در اینستاگرام به والدین و سرپرستان اجازه می دهد:

  • مشاهده کنید که نوجوانانشان چقدر در اینستاگرام می گذرانند و محدودیت زمانی تعیین کنید.
  • برای محدود کردن استفاده نوجوانان از اینستاگرام، زمان‌های استفاده خاصی را در طول روز یا هفته تنظیم کنید.
  • هنگامی که نوجوان او تصمیم می گیرد اشتراک گذاری کند که یک حساب یا پست را گزارش کرده یا مسدود کرده است، از جمله افرادی که گزارش شده و مسدود شده اند و نوع محتوا، مطلع شوید.
  • مشاهده و دریافت به‌روزرسانی در مورد حساب‌هایی که نوجوانان آن‌ها دنبال می‌کنند و حساب‌هایی که نوجوانانشان را دنبال می‌کنند.
  • تنظیمات حریم خصوصی و محتوای نوجوانان خود را مشاهده کنید و اگر نوجوان او یکی از این تنظیمات را به‌روزرسانی کرد، مطلع شوید.

این کمپین رفاه جوانان بخشی از تلاش‌های مداوم ما برای ادامه حمایت از والدین، نوجوانان و خانواده‌ها در برنامه‌هایمان است و از 10 می تا 5 ژوئیه اجرا خواهد شد.

منبع

– سیارا فارن، مدیر بازاریابی اروپا در متا

– سیارا فارن، مدیر بازاریابی اروپا در متا