افزایش شفافیت تبلیغات ما | متا

ما متعهد به استفاده مسئولانه از مدل های یادگیری ماشین هستیم. شفاف بودن در مورد نحوه استفاده ما از یادگیری ماشین ضروری است زیرا تضمین می کند که مردم از اینکه این فناوری بخشی از سیستم تبلیغات ما است و انواع اطلاعاتی که استفاده می کند آگاه هستند. با افزایش شفافیت در مورد نحوه عملکرد مدل‌های یادگیری ماشینی برای ارائه تبلیغات، هدف ما این است که به مردم کمک کنیم احساس امنیت بیشتری کنند و مسئولیت‌پذیری خود را افزایش دهیم. تغییراتی که در «چرا این آگهی را می‌بینم؟» ایجاد می‌کنیم. بازخوردی را که دریافت کرده‌ایم منعکس می‌کند و به گونه‌ای طراحی شده است که اطلاعات واضحی درباره مدل‌های یادگیری ماشینی به افراد ارائه دهد که به تعیین تبلیغاتی که می‌بینند کمک می‌کند.

می توانید روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای هر تبلیغی که در فید فیس بوک خود می بینید کلیک کنید و به “چرا این تبلیغ را می بینم” بروید. اگر توضیحی در ابزار نامشخص یا گیج کننده است، می خواهیم در مورد آن بشنویم.

این نسخه به‌روزرسانی شده «چرا این آگهی را می‌بینم؟» ابتدا به صورت جهانی در فیس بوک منتشر می شود و ما قصد داریم در آینده آن را به اینستاگرام نیز گسترش دهیم.

منبع

تصویری که گزینه‌هایی را نشان می‌دهد تا ببیند چگونه انتخاب‌های تبلیغ‌کننده و فعالیت‌های فرد منجر به نمایش آگهی در فیس‌بوک می‌شود.

تصویری که توضیح می‌دهد چگونه فعالیت‌های روشن و خاموش فناوری‌های متا بر تبلیغات نمایش داده شده تأثیر می‌گذارد.

از کجا می توانم “چرا این تبلیغ را می بینم؟”

ما از نزدیک با کارشناسان خارجی حریم خصوصی و ذینفعان خط‌مشی از سراسر جهان کار کردیم تا در مورد تغییرات شفافیتی که آنها می‌خواهند در سیستم تبلیغات ما مشاهده کنند، اطلاعاتی دریافت کنیم. یک پاسخ ثابت این بود که ما باید شفافیت خود را در مورد اینکه چگونه مدل‌های یادگیری ماشینی ما به تبلیغاتی که مردم در سرویس‌های ما می‌بینند کمک می‌کنند، افزایش دهیم.

این ویژگی‌های جدید آخرین مرحله در تکامل مستمر ما از «چرا این آگهی را می‌بینم؟» است. ما به بهبود پیشنهادات شفافیت تبلیغات خود ادامه خواهیم داد و به جستجوی راه‌های جدید خواهیم پرداخت تا درک بهتری از نحوه استفاده از داده‌ها و فناوری برای نشان دادن تبلیغات به مردم ارائه دهیم..

امروز، ما تکرار بعدی “چرا این تبلیغ را می بینم؟” را راه اندازی می کنیم. ابزاری که ما تقریباً یک دهه پیش ایجاد کردیم تا به مردم اطلاعاتی در مورد اینکه چرا تبلیغات خاصی را در فناوری‌های ما می‌بینند ارائه می‌کنیم. از زمان راه‌اندازی اولیه آن، ما پیشرفت‌هایی در «چرا این آگهی را می‌بینم؟» ایجاد کرده‌ایم. برای سهولت استفاده و درک آن. به روز رسانی امروز آن را یک قدم جلوتر می برد و اکنون شامل اطلاعاتی درباره نحوه استفاده ما می شود فراگیری ماشین مدل هایی برای نمایش تبلیغات به مردم

چه خبر

تصویری که نشان می دهد کجا می توان آن را پیدا کرد "چرا من این تبلیغ را می بینم؟" ابزار در یک پست فیس بوک.

می‌توانید از ابزار بازخورد در پایین «چرا این آگهی را می‌بینم؟» استفاده کنید. تا در مورد تجربه خود به ما بگویید و چگونه می توانیم بهتر انجام دهیم. مثل همیشه، همچنان می‌توانید همه تبلیغات را از یک تبلیغ‌کننده مخفی کنید و از قسمت «چرا این آگهی را می‌بینم؟» به تنظیمات برگزیده تبلیغات خود دسترسی پیدا کنید. رابط.

از امروز، “چرا این تبلیغ را می بینم؟” ابزار در فیس بوک شامل:

  • اطلاعات خلاصه شده در موضوعاتی درباره نحوه فعالیت شما در فناوری‌های ما و خارج از آن – مانند لایک کردن یک پست در صفحه فیس بوک دوستان یا تعامل با وب سایت ورزشی مورد علاقه شما – ممکن است مدل های یادگیری ماشین را اطلاع دهید ما برای شکل دادن و ارائه تبلیغاتی که می بینید استفاده می کنیم.
  • مثال‌ها و تصاویر جدید توضیح می‌دهند که چگونه مدل‌های یادگیری ماشینی ما موضوعات مختلف را به هم متصل می‌کنند تا تبلیغات مرتبط را به شما نشان دهند.
  • راه‌های بیشتر برای یافتن کنترل‌های تبلیغات ما. اکنون می توانید دسترسی داشته باشید تنظیمات برگزیده تبلیغات از صفحات اضافی در «چرا این آگهی را می‌بینم؟» ابزار

چرا ما این را ساختیم