الگوریتم های اینستاگرام 9 قدم تا دیده شدن در صفحه اکسپلور نوین | instafolower

اگر محتوا به صورت منفی وایرال شده باشد، یعنی به این علت همه گیر شده باشد که دارای ویژگی مخرب برای عوامل داخل محتوا داشته باشد به هیچ عنوان از لحاظ مارکتینگ دارای اعتبار نیست. چرا که در مارکتینگ هدف نهایی جذب مشتری و فروش می باشد و در این روند اطمینان داشتن فرد برای خرید بسیار مهم است. ولی در سناریوی محتوای وایرال منفی چهره فرد صاحب پیج کاملا منفی می شود و اگر هم فالوور های آن پیج بالا برود صرفا اعدادی کاذب و بی معنی در فروش خواهند بود. شاید بیشتر محتوای وایرالی که تا به حال دیده اید بسیار مسخره و دور از ذهن بوده باشد.

امیدوارم که لذت برده باشید و ممکه به خودتون بگید چرا سطح این مقاله انقدر پایه ای بود ؟

پس به پست کاربران خود سر بزنید، آن‌ها را لایک کنید، نظر ارسال کنید و حتی برای آن‌ها دایرکت بفرستید تا این ارتباط را مداوم و قوی‌تر کنید. می‌توانید در پست‌ها و استوری‌های مرتبط خود، دوستان و دیگر افراد (مخصوصاً افراد تأثیرگذار یا اینفلوئنسرها) را تگ و منشن کنید. اگر هدف شما از فعالیت در اینستاگرام، جذب مخاطب برای افزایش سود و درآمد است، باید بتوانید پست‌هایتان را به صفحه اکسپلور کاربران (ذره‌بین یا صفحه جستجو) برسانید. چون با نمایش در صفحه اکسپلور کاربران است که می‌توانید روند جذب مخاطب به پیج اینستاگرام خود را چندین برابر کنید. این فرم جذاب، باعث می‌شود تا بتوانید به آسانی برای پیج خود تم‌سازی کنید.

اینستاگرام

تیک آبی بیانگر تأیید یک مجله خبری اینستاگرام فالوور کاربری از سوی پشتیبانی اینستاگرام است و اعتبار حساب را بسیار بالا می‌برد. با انتخاب گزینه‌ی آرشیو می‌توانید پست خود را به بایگانی منتقل کنید. در این حالت پست شما از حالت نمایش به کاربران خارج شده اما حذف نخواهد شد. در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به همین بخش، پست آرشیو شده را به جمع پست‌های خود بازگردانید. اضافه شدن امکانات جدید و رفع خطاهای قبلی چیزی نیست که بتوان به‌سادگی از کنار آن گذشت. می‌توانید بروزرسانی اینستاگرام خود را از طریق همین صفحه در بازار انجام دهید و از امکانات جدید این برنامه زیبا نهایت لذت را ببرید.

http://buy-tshirt.ir

اگر به تازگی صفحه اینستاگرام خود را راه‌اندازی کرده‎اید و ایده‎ای برای آغاز کارتان ندارید، توصیه می‌کنیم از این تم برای پست‌های خود استفاده کنید. برای انجام این کار، تنها کافیست بر روی عکس‎های خود یک فیلتر ثابت که از قبل انتخاب کرده‎اید را قرار دهید. زمانی که این کار به صورت مداوم انجام شود، مخاطبینتان به محض دیدن پست‎های شما متوجه می‎شوند که آن‎ها متعلق به شما هستند. هم اکنون شما محتواهایی را مشاهده می‌کنید که اینستاگرام فکر می‌کند شما آن‌ها را دوست دارید.

امکانات ما

الگوریتم اینستاگرام این پرسش و پاسخ‌ها و نظرسنجی‌ها را، نوعی ارتباط عمیق بین شما و کاربران شما تلقی می‌کند. همانطور که می دانیم الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده و بستگی به تعاملات پست‌ها دارد. پس جای تعجبی نیست که کاربران وقت بیشتری را صرف استوری ها کنند تا اینکه محتوایی را پست کنند. آبادیس از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فن آوری اطلاعات آغاز کرد. دیکشنری آنلاین آبادیس از ابتدا تاکنون تغییرات بسیاری کرده و ویژگی های مختلفی به آن اضافه شده است.

  • مثلا می‌توانید با دنبال کردن حساب کاربری دوستان دوران مدرسه خود یا خویشاوندانی که در شهرهای دیگر زندگی می‌کنند، عکس‌ها و ویدیوهای آن‌ها را ببینید.
  • احتمالاً با زیر و بم اینستاگرام آشنایی دارید و زیاد در صفحه اکسپلور و فید وقت گذرانده‌اید.
  • با استفاده از پلتفرم Later می‌توانید هشتگ بسازید و در پست‌های اینستاگرام خود اضافه کنید.
  • با دنبال کردن هشتگ‌های مورد علاقه‌تان می‌توانید به تمامی پست‌های مرتبط با موضوع آن هشتگ دسترسی داشته باشید و از تماشای بهترین محتواهای لیست شده لذت ببرید.
  • در بخش کاوش یا همان اکسپلور نیز پست‌ها و محتواهای مختلف در ارتباط با موضوعات مورد علاقه شما نمایش داده می‌شود.