اول قرار دادن مردم: حفاظت از حریم خصوصی و صداقت

ما معتقدیم که ایجاد تجربیات مثبت به معنای شنیدن انتظارات و پاسخگویی با محصولات و ابزارهایی است که از آن انتظارات آگاه می شوند. از آنجا که ما می خواهیم مستقیماً از شما بشنویم، می توانید با ما تماس بگیرید [email protected] تا 30 سپتامبر 2022، و در ادامه یافتن راه حل برای این مسائل حیاتی، پیشنهادات شما را در نظر خواهیم گرفت.

به عنوان مثال، برای آموزش ابزارهای خودکار برای تشخیص سخنان مشوق عداوت و تنفر، نسخه‌های قبلی تأیید شده سخنان مشوق عداوت را ذخیره می‌کنیم. ما می‌توانیم این متن‌ها و تصاویر را ذخیره کنیم و در عین حال میزان اطلاعات قابل شناسایی شخصی درباره افرادی که در ابتدا آنها را ارسال کرده‌اند را به حداقل برسانیم. این تصمیم طراحی با ایجاد اتوماسیون قابل اعتمادتر ایمنی را ارتقا می دهد و با به حداقل رساندن مقدار اطلاعات شخصی که برای آموزش استفاده می کنیم به محافظت از حریم خصوصی افراد کمک می کند. سایر مطالعات موردی عبارتند از:

  • وقتی صحبت از پردازش خودکار تصویر و محافظت از حریم خصوصی افراد برهنگی بزرگسالان می شود، چگونه به حریم خصوصی فکر می کنیم؟
  • چگونه داده‌های مربوط به افرادی را که مرتکب نقض شدید استانداردهای انجمن شده‌اند حفظ می‌کنیم تا از راه‌اندازی حساب‌های جدید توسط این افراد جلوگیری کنیم
  • چگونه هویت افراد را تأیید می کنیم و در عین حال از حریم خصوصی آنها محافظت می کنیم
  • نحوه برخورد با حریم خصوصی، ایمنی و امنیت در مواقع بحرانی که مردم ممکن است با تهدید مواجه شوند و دسترسی به فناوری‌های ما را از دست بدهند.

طراحی فناوری با در نظر گرفتن بازخورد

محافظت از حریم خصوصی و ایمنی افراد در حین ترویج صدای آنها می تواند باعث تنش شود. اما با ساختن محصولات با بازخورد افرادی که از محصولات ما استفاده می‌کنند و توصیه‌های کارشناسان در داخل و خارج از Meta، اغلب می‌توانیم حریم خصوصی و ایمنی را در همان طراحی ارتقا دهیم.

در متا، ما اغلب در مورد نحوه استفاده از داده ها برای حفظ و بهبود یکپارچگی فناوری های خود صحبت می کنیم. برای کمک به توضیح منظورمان از آن، مقاله سفید جدیدی منتشر کرده‌ایم که برخی از روش‌های استفاده از داده‌های کاربر را برای ایجاد تجربه مثبت در فناوری‌هایمان و ملاحظات حریم خصوصی که هنگام استفاده از آن داده‌ها در نظر می‌گیریم را توضیح می‌دهد.

چگونه حریم خصوصی و یکپارچگی را متعادل می کنیم

ما می دانیم که حفظ حریم خصوصی، ایمنی و صدا در مورد مقررات آنلاین و مسئولیت های شرکت هایی مانند Meta در اولویت باقی می ماند. ما امیدواریم که از طریق این مقاله بتوانیم این گفتگوها را در سراسر صنعت تشویق کنیم.

منبع

در این مقاله، هدف ما نشان دادن سناریوهای پیچیده ای است که اکثر شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی با آن مواجه هستند و نحوه محافظت از حریم خصوصی افرادی که از فناوری های ما استفاده می کنند، توضیح می دهیم. هنگامی که برای بهبود یکپارچگی محصولات خود در نظر می گیریم، اطلاعات بیشتری در مورد سؤالات حریم خصوصی به اشتراک می گذاریم، و چند مطالعه موردی را برای برجسته کردن چالش هایی که روزانه در پی آن هستیم، ارائه می دهیم.