اکانت اینستاگرام ساخت اکانت اینستاگرام ایجاد اکانت اینستاگرام | instafolower

به نمایه خود بروید و روی تعداد دنبال کنندگان خود ضربه بزنید. وقتی حساب شما خصوصی شد ، افراد جدیدی که از نمایه شما بازدید می کنند فقط نام و تصویر نمایه شما را مشاهده می کنند. از آنجا ، آنها می توانند درخواست کنند که شما را دنبال کننددو شما باید درخواست آنها را تأیید کنید تا آنها عکس ها یا استوریهای شما را ببینند. اکنون ، وقتی عکس ، GIF یا فیلم اضافه می کنید ، آنها را در این فید مشاهده خواهید کرد. وقتی افرادی که دنبال می کنید محتوا اضافه می کنند ، آن را نیز در آنجا می بینید و می توانید درباره هر مطلب لایک کرده و نظر دهید.

آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام (به تعداد دلخواه)

برای آشنایی با روش های بازگردانی اکانت اینستاگرامی که نام کاربری و رمز عبورش را فراموش کرده اید به مقاله زیر مراجعه کنید. ساخت چندین اکانت اینستاگرام با یک ایمیل به صورت همزمان ممکن نیست. هر اکانت اینستاگرام باید ایمیل جداگانه داشته باشد.

جدیدترین مطالب بلاگ

اگر تمایلی به این کار نداشتید می‌توانید بر روی گزینه Skip کلیک کنید تا از این مرحله عبور کنید. در این مرحله صفحه جدیدی به شما نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید به دو صورت جداگانه شروع به ساختن اکانت جدید نمایید. راستی ما در همیار آکادمی برای حفظ و حمایت از کسب‌و‌کارهای اینترنتی، یک راهکار فوق‌العاده برای مدت محدود داریم که هم سایت شما رو راه اندازی می کنیم و هم یادمی گیرید چگونه سایت‌تون رو مدیریت کنید. برای استفاده از این پیشنهاد همین الان روی لینکhamyar.co/finalبزنید. پس از این مرحله، یک کد تأیید برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  • یادتان باشد که این رمز را برای همیشه در ذهن خود داشته باشید.
  • 7) در اینجا شما می توانید با شماره تلفن همراه ثبت نام کنید.
  • پس از دانلود و نصب اینستاگرام، وارد این برنامه شوید.
  • ممنون میشم توضیحات بیشتری در مورد بخش همکاری با شرکا در اختیار بنده قرار بدید تا بهتر منظورتون رو متوجه بشم.
  • اگر اکانت فیسبوک خود را متصل کردین به اکانت اینستاگرام تون با کلیک روی گزنیه Follow friends میتوانید دوستان فیسبوکی خود را که در اینستاگرام اکانت دارند فالو کنید.
  • همانطور که مطالعه کردید در این مطلب راجع به ساخت اکانت اینستاگرام از طریق مرورگرهای Chrome و موزیلا و تلفن همراه صحبت کردیم.

اگر هم نمی خواهید، روی گزینه ادامه بدون پیدا کردن مخاطب یا Continue Without Syncing Contacts کلیک کنید. اگر شما با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود ثبت‌نام کرده‌اید ولی رمز عبور خود را به یاد نمی‌آورید، می‌توانید رمز عبور خود را تجدید کرده و به حساب خود وارد شوید. ضمنا در هر مرحله از کار در صورتی که اینستاگرام بخواهد آدرس را در اپلیکیشن اینستاگرام باز کند، نباید این اجازه را به اینستاگرام بدهید و باید آن را Deny کنید. در نهایت اینستاگرام مثل تصویر زیر به شما خوش‌آمد می‌گوید. اگر می‌خواهید نام کاربری خود را تغییر دهید، برروی گزینۀ Change Username بزنید، در غیراینصورت می‌توانید گزینۀ Next را بزنید تا وارد بقیۀ قسمت‌های ساخت اکانت اینستاگرام شوید.

ثبت نام با ایمیل یا شماره تلفن

سپس، مجله خبری اینستاگرام فالوور به شما این امکان را می‌دهد که دوستان فیسبوکتان را ازطریق اتصال حساب کاربری اینستاگرام به فیسبوک در اینستاگرام پیدا کنید. اگر به این کار تمایل ندارید، گزینه‌ی Skip و درغیراین‌صورت، دکمه‌ی Connect to Facebook را انتخاب کنید. اسمی که در این قسمت انتخاب می‌کنید همان آیدی است که سایر افراد به کمک آن قادر به پیدا کردن شما در اینستاگرام هستند. هرچند که بعد از ثبت نام در اینستاگرام نیز، می‌توانید به راحتی و بدون محدودیت آن را تغییر دهید که برای اینکار نیز می‌توانید از مقاله تغییر نام کاربری در اینستاگرام کمک بگیرید. قبل از شروع آموزش و یادگیری نحوه ایجاد و ساخت اکانت جدید در اینستاگرام، بد نیست که ابتدا کمی با نکات و روش‌های مختلف ثبت نام در اینستاگرام آشنا شویم. در صورتی که از شماره تلفن همراه خود برای ثبت نام استفاده کرده‌اید، یک پیام حاوی کد برای‌تان ارسال می‌گردد که باید آن را در برنامه وارد کنید.

http://buy-tshirt.ir