اکانت اینستاگرام ساخت اکانت اینستاگرام ایجاد اکانت اینستاگرام | instafolower

اگر تاریخ تولد خود را به میلادی نمیدانید با یک جست و جوی ساده در گوگل با کلید واژه تبدیل تاریخ به میلادی ، می توانید آن را پیدا کنید. بعد از وارد کردن این تاریخ بر روی دکمه next کلیک کنید. بسیاری از افراد بعد از دانلود و نصب اینستاگرام ، درگیر این موضوع بوده و میخواهند اکانت ج… اگر دوست دارید در اینستاگرام فعالیت کنید یا حتی درآمد کسب کنید، همین حالا پیج‌تان را بسازید.

آموزش غیر فعال کردن تایید دو مرحله ای تلگرام

در این مرحله برای ساختن اکانت جدید روی گزینه add account کلیک کنید. تاریخ تولدتان را وارد و گزینه NEXT‌ را انتخاب کنید. همواره سعی کنید از یک لوکیشن مشخص وارد برنامه اینستاگرام خود شوید و تا جای ممکن در هنگام استفاده از اینستاگرام از ابزارهای تغییر موقعیت جغرافیایی استفاده نکنید.

بعد از تایپ چند حرف اول ، مجله خبری اینستاگرام فالوور در بالای لیست نتایج ظاهر می شود. روی گزینۀ Sign Up کلیک کنید و وارد مرحلۀ بعد شوید. اگر دیگر نمی‌خواهید محتوا را ارسال کنید و ترجیح می‌دهید حساب‌های خود را جدا نگه دارید، ب… روشی که بشه به صورت صددرصد مطمئن باشیم که اکانت هک نمیشه وجود نداره ولی با انجام روش های مختلفی میشه جلوی هک شدن گرفت.

مزایای ساخت اکانت اینستاگرام

با انجام موارد فوق فرآیند ثبت نام در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن آن انجام می‌شود. برای این منظور در ابتدا باید وارد سایت instagram.com شوید و روی گزینه sign up کلیک کنید. در صفحه بعدی اطلاعات خود شامل ایمیل و یا شماره موبایل ، نام ، رمز عبور و …

http://buy-tshirt.ir

در فیلد دوم باید نام خود را به‌صورت کامل وارد کنید. این بخش با نام Full Name مشخص شده است که خود گویای ماجرا است! این اسم می تواند تکراری باشد و هیچ محدودیتی در انتخاب آن ندارید.

  • در واقع حتی می‌توانید بیشتر از یک اکانت داشته باشید و به‌طور جداگانه هرکدام را مدیریت کنید.
  • اگر از ایمیل جهت ساخت حساب کاربری استفاده کردید، حتما در اولین فرصت شماره همراه خود را نیز در instagram استفاده کنید تا امنیت پیجتان افزایش یابد.
  • حال زمان آن رسیده است که مشخص کنید حساب کاربری شما خصوصی باشد و یا عمومی.
  • دقت داشته باشید که برای انتخاب نام کاربری در اکانت اینستاگرام خود حتما باید مواردی را انتخاب کنید که توسط کاربر دیگر ثبت نشده باشند.