اینستاگرام Instagram مجله تصویر زندگی | instafolower

در صورتی که فرد جدیدی را فالو کنید، این کاربران پیشنهادی در زیر قسمت فالو برای شما نمایش داده می‌­شوند؛ البته امکان دارد در پروفایل خود هم گاهی اوقات شاهد کاربران پیشنهادی باشید. معمولاً این افراد براساس فالوئرهای مشترکی که دارید دسته‌بندی و به شما پیشنهاد می‌شوند. منظور از صفحۀ خصوصی اینستاگرام که به Private Page معروف است، این است که این صفحه قفل است و محتوای آن فقط برای افرادی که آن را دنبال می‌کنند در دسترس است. برای مشاهدۀ صفحه­‌های خصوصی اینستاگرام باید ابتدا به آن­‌ها ریکوئست یا درخواست فالو دهید و در صورت کانفرم یا همان قبول کردن درخواست‌تان می­‌توانید وارد صفحه شوید. اگر شما دیگران را فالو کنید، پست­‌ها و محتوای آن­‌ها در صفحۀ فید برای شما به نمایش درمی‌­آید و اگر دیگران شما را فالو کنند، محتوای شما برای آن‌­ها در صفحۀ فید نمایش داده می­‌شود.

  • در عوض این ابزار به شما کمک می‌کند بازدیدکننده‌های بیشتری را به سمت پیج خود هدایت کنید.
  • در صورتی که فرد جدیدی را فالو کنید، این کاربران پیشنهادی در زیر قسمت فالو برای شما نمایش داده می‌­شوند؛ البته امکان دارد در پروفایل خود هم گاهی اوقات شاهد کاربران پیشنهادی باشید.
  • آقای کلگ گفته بازبینی روند تعلیق حساب‌های آقای ترامپ متا را به این نتیجه رسانده که از سرگیری فعالیت او در فیسبوک و اینستاگرام دیگر «خطری برای ایمنی جامعه» ندارد.
  • اینستاگرام از همان ابتدای پیدایش خود، عملکرد کم نظیری در جلب مخاطب داشته است.
  • اینستاگرام علاوه بر پاداش دادن به پست‌هایی با تعاملات بالا، به تعامل با فالوورها نیز پاداش می‌دهد.

قبلاً به‌صورت معمول شما تنها می‌­توانستید ویدئو به مدت یک دقیقه در اینستاگرام پست کنید اما آی­ جی ­تی ­وی IGTV این امکان را به شما می‌داد که ویدئویی به مدت پانزده دقیقه تا یک ساعت را هم بارگذاری کنید. فیلترها جهت ادیت کردن تصاویر در هنگام بارگذاری پست و استوری قابل استفاده هستند. با فیلتر می‌­توان رنگ، نور، اندازۀ تصاویر یا ویدئوها را تغییر داد. اگر تمایل دارید در مورد استوری بیشتر بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقالۀ استوری اینستاگرام چیست را بخوانید.

نشان­ه‌گذاری جغرافیایی (Geotag) یا Location چیست؟

برای مجله خبری اینستاگرام فالوور اطلاعات بیشتر از هشتگ، مقالۀ هشتگ اینستاگرام چیست را از مجلۀ کاپریلا بخوانید. با استفاده از تگ، نام کاربری افراد موجود در تصویر را می‌­توان ذکر کرد. وقتی برای پست­‌های خود Location تعیین می­‌کنید، به این معنی است که موقعیت مکانی به آن اضافه کرده­‌اید و این مکان در بالای پست شما ظاهر می‌­شود. شما همچنین می‌­توانید موقعیت مکانی استوری­‌هایتان را هم مشخص کنید. Location به کاربران کمک می­‌کند تا پست­‌های مرتبط با یک مکان را راحت‌­تر پیدا کنند. اینستاگرام لیستی از کاربران را جهت فالو کردن به شما پیشنهاد می‌­دهد.

سلام ودرود به شما کاربران عزیز !

با این ترفند حرفه‌ای می‌توانید دایرکت‌های مشتریانتان را در عرض سه سوت مدیریت کنید! حالا Saved Replies را انتخاب کنید و روی گزینه New Saved Reply ضربه بزنید. حالا در جای خالی اول پاسخ به سؤال فرضی مشتری را می‌نویسید و در جای خالی دوم یک کلمه کلیدی برای این پیام تعیین می‌کنید.

چگونه یک پست را آرشیو کنیم؟

هر چقدر که کاربران با استوری های شما ارتباط برقرار کنند، احتمال این که پست‌های شما در صفحه‌ی هوم (تایملاین) آن‌ها ظاهر شود بیشتر می‌شود. با فعال شدن این نوتیفیکیشن‌ها، مخاطبان در اولین دقایق انتشار پست از آن باخبر شده و با ایجاد تعامل نسبت به آن، شما را به صدر فید دیگر کاربران و پس از آن اکسپلور می‌فرستند. سایت buffer در یکی از مقالات خود به این موضوع اشاره کرد که وجود لوکیشن مکان‌های خاص و محبوب می‌تواند به افزایش بازدید پست و قرار گرفتن آن در اکسپلور اینستاگرام شما کمک کند. اینستاگرام در مورد نشان دادن و یا ندادن پست شما در اکسپلور، در یک ساعت اول پس از انتشار آن تصمیم می‌گیرد. از دیگر تکنیک‌های افزایش تعامل کاربران، انتشار پست در زمان مناسبی از روز است.

http://buy-tshirt.ir