اینستاگرام Instagram مجله تصویر زندگی | instafolower

کوین سیستروم و مایک کرایگر اینستاگرام را در سال 2010 ابداع کردند و در سال 2012 آن را به قیمت تخمینی یک میلیارد دلار به شرکت فیسبوک فروختند. حتی اینستاگرام قابلیت دنبال کردن هشتگ را هم به کاربران خود داده است؛ به این صورت که کاربران می‌توانند هشتگ مورد نظر خود را FOLLOW کنند تا تمامی پست‌های مربوط به آن، در صفحه فید آن‌ها نمایش داده شود. تا اینجا متوجه شدیم که الگوریتم اینستاگرام چطور برای فهرست بندی پست‌ها در فید کاربران عمل می‌کند.

  • از دیگر تکنیک‌های افزایش تعامل کاربران، انتشار پست در زمان مناسبی از روز است.
  • برای مشاهدۀ صفحه­‌های خصوصی اینستاگرام باید ابتدا به آن­‌ها ریکوئست یا درخواست فالو دهید و در صورت کانفرم یا همان قبول کردن درخواست‌تان می­‌توانید وارد صفحه شوید.
  • منظور از صفحه پرسونال بلاگ صفحه‌ای است که فرد برای امور شخصی خودش ایجاد کرده و اغلب دیدگاه شخصی یا محتوای شخصی خودش را بارگذاری می‌کند.
  • برای استفاده از این روش، فقط کافیست پست‌هایی با محتوا و رنگ‌های مشابه را انتخاب نمایید و انتشار آن‌ها را طوری برنامه ریزی کنید تا به صورت قطری در صفحه اینستاگرام شما قرار گیرند.

ریچ به معنای تعداد افرادی است که یکی از پست­‌های شما را مشاهده کرده‌­اند. تعاملات به ارتباط و برخوردهای شکل گرفته بین یک صفحه با مخاطبینش گفته می‌­شود. جواب دادن به کامنت‌­ها یا لایو­های پرسش و پاسخ، نمونه‌­هایی از مشارکت و ارتباط بین شما و مخاطبین‌­تان است.

بلاگر چیست؟

اگر شما به طور مرتب با یک حساب خاص ارتباط برقرار کنید اینستاگرام این عمل شما را اینگونه تلقی می‌کند که شما به این حساب علاقه‌ی ویژه‌ای دارید. به همین خاطر است که شما معمولاً پست‌های دوستان و آشنایان خود را بیشتر مشاهده می‌کنید. اگر پست شما به محض انت.شار، لایک و کامنت های زیادی دریافت کند، الگوریتم جدید اینستاگرام آن را با کیفیت و جذاب تشخیص می‌دهد، پس پست شما به تعداد زیادی از فالوورهای شما نشان داده خواهد شد.

مصوبه فروش اموال دولت؛ شورای نگهبان: از اختیارات رهبری است و به ما ارتباط ندارد

در ادامه قصد داریم تا به صورت چک لیست وار، تکنیک‌ها و فعالیت‌های لازم برای رسیدن پست شما به صدر نتایج در فید و پس از آن اکسپلور اینستاگرام را بازگو کنیم. همانطور که دیدید، طبق الگوریتم اینستاگرام، پست شما قرار است اول به 10 درصد از فالوئرهایتان نشان داده شود. پس باید بهترین چیزی که می‌توانید را ارائه دهید، اصول اولیه طراحی پست را رعایت کنید، هشتگ درست‌وحسابی بگذارید و صدها موضوع مهم دیگر را هم در نظر بگیرید. کارهای هر روز شما به عنوان یک اینستاگرامر چیست؟ برنامه را باز می‌کنید، بین پست‌ها می‌چرخید و لایک می‌کنید. رقیبان خود را بررسی می‌کنید تا فالوورهای فعال آن‌ها را به نحوی به سمت پیج خود بکشید.

اگر تا به حال مجله خبری اینستاگرام فالووری را جستجو نکرده‌اید، پس از جستجو ۹ پست برتری که در این خصوص وجود دارد را در بالای صفحه خواهید دید. علاوه بر پست، در قسمت بالایی شاهد استوری هایی در خصوص موضوعات مورد علاقه شما وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها نیز لذت ببرید. این‌ها ممکن است از طرف ربات‌ها باشد که اینستاگرام در صورت متوجه شدن با آن‌ها برخورد می‌کند. به نظر می‌رسد که اینستاگرام از الگوریتمی مشابه فیسبوک در این خصوص استفاده می‌کند چرا که میزانی که دیدن پست شما چقدر طول می‌کشد را نیز محاسبه می‌کند. این الگوریتم تمام تعاملات و رفتارهایی که بر روی استوری شما اتفاق می افتد را نیز دریافت می‌کند. مانند پاسخ دادن (ریپلای) به استوری شما یا زمانی که استوری شما را برای شخص دیگری ارسال می‌کنند.

http://buy-tshirt.ir