با مانیتورینگ ضربان قلب و یکپارچه سازی اندروید، آمار تناسب اندام خود را در متا کوئست ردیابی کنید

برای مدت محدودی می توانید دریافت کنید بند نخبگان بدون هزینه اضافی هنگام خرید Meta Quest 2. این لوازم جانبی ارگونومیک به شما کمک می‌کند از تمرینات واقعیت مجازی خود بیشترین بهره را ببرید و به شما امکان می‌دهد با چرخاندن چرخ مناسب، از هدست خود تعادل داشته باشید و از آن پشتیبانی کنید، به این معنی که می‌توانید آن را حفظ کنید. سر خود را در بازی مهم نیست که چقدر فعال هستید.

هنگامی که روال جدید تناسب اندام VR خود را شروع کردید، می خواهید وضعیت خود را پیگیری کنید، چه در VR هستید یا نه. همه می‌توانند آمار خود را با برنامه تلفن همراه Meta Quest همگام‌سازی کنند، و اکنون، کسانی که دستگاه‌های Android دارند می‌توانند مستقیماً اطلاعات را به Health Connect توسط Android پیوند داده و به اشتراک بگذارند.

مانیتورهای ضربان قلب که می توانند با Meta Quest کار کنند Garmin HRM-Dual و Polar H10 هستند. سایر مانیتورهای ضربان قلب که از بلوتوث برای جفت شدن استفاده می کنند نیز ممکن است با Meta Quest شما جفت شوند.

بسته بند نخبگان

بیشتر بدانید برنامه های تناسب اندام VR سرگرم کننده و ببینید که چگونه دیگران تناسب اندام VR را در زندگی خود ادغام کرده اند.

منبع

تصویری که یک بازی تناسب اندام متا کوئست را نشان می دهد که ضربان قلب را نشان می دهد.

به طور معمول با قیمت 59.99 دلار آمریکا، هنگام خرید Meta Quest 2 جدید بین 6 تا 19 ژانویه (یا بین 2 تا 15 ژانویه در EMEA یا APAC)، بند را بدون هزینه اضافی دریافت خواهید کرد.

یکی از ویژگی های تناسب اندام متا کوئست که بیشترین درخواست را دارد، ردیابی ضربان قلب است، به طوری که می توانید به راحتی نتایج ملموس و در زمان واقعی را مشاهده کنید. با ویژگی جدید ضربان قلب ما، می‌توانید ضربان قلب خود را هنگامی که توسط نمایشگر ضربان قلب دارای بلوتوث اندازه‌گیری می‌شود، حتی زمانی که در حال تمرین واقعیت مجازی هستید، مشاهده کنید.

وقتی با Health Connect توسط Android همگام‌سازی می‌کنید، بدون نیاز به وارد کردن دستی چیزی، به‌طور خودکار تمرینات VR خود را در دستگاه خود ردیابی می‌کنید. مشابه آن را اعلام کردیم ادغام با Apple Health سال گذشته

ادغام ضربان قلب

تصویر رابط کاربری Meta Quest Move در برنامه موبایل Meta Quest.

تصویری که نشان می دهد Meta Quest Move به Health Connect متصل است.

خواه آن یک جلسه بوکس در لایت باکسر، شلیک چند پرش به داخل GYM CLASS – Basketball VR یا تاب خوردن به داخل راکت: Nx، تناسب اندام VR یک راه عالی برای حرکت دادن کل بدن شما است.

یکپارچه سازی اندروید

شروع یک سفر تناسب اندام در سال جاری لازم نیست سخت باشد – حتی اگر مبتدی باشید. با واقعیت مجازی فراگیر (VR) برنامه های تناسب اندام در متا کوئست، می توانید هر زمان و هر کجا که بخواهید عرق کنید.

تصویری که رابط Health Connect را هنگام اتصال دستگاه Meta Quest نشان می دهد.

اکنون، وقتی یک مانیتور ضربان قلب را با هدست متا کوئست خود جفت می‌کنید، به اطلاعات بهتر و دقیق‌تری در مورد اینکه چگونه تمرینات واقعیت مجازی ضربان قلب شما را افزایش می‌دهند، دسترسی خواهید داشت. و با در دست داشتن این اطلاعات، می توانید به اهداف خود برسید.

تصویر زنی که از Meta Quest 2 استفاده می کند.

با این به‌روزرسانی جدید، می‌توانید تمام تمرین‌های واقعیت مجازی خود را پیگیری کنید و تمام آمارهای خود را در همان مکانی که سایر فعالیت‌های روزانه خود را در اندروید دنبال می‌کنید، جمع‌آوری کنید.