با NFL PRO ERA به یک کواربک در VR تبدیل شوید

می‌توانید به‌عنوان مدافع ابتدایی تیم مورد علاقه‌تان، گیره‌های مجازی خود را ببندید و تجربه کنید که بیرون رفتن از تونل، وارد میدان شوید و به huddle فرمان دهید. این بازی به شما این امکان را می دهد که در تمام فصول به عنوان هر یک از 32 تیمی که برای برنده شدن در Super Bowl رقابت می کنند، بازی کنید.

اسکرین شات اکشن گیم پلی NFL PRO ERA را نشان می دهد.

تصویری که یک مینی بازی پرتاب را در NFL PRO ERA نشان می دهد.

یک اسکرین شات که اتاق جایزه را در NFL PRO ERA نشان می دهد.

با مینی بازی های مهارتی خود را گرم کنید، به زمین تمرین بروید یا یک تمرین دو دقیقه ای را شبیه سازی کنید. حتی می‌توانید به حالت چندنفره بپیوندید تا با دوستانتان بنشینید، بازی‌های گیرایی بازی کنید و زمین و حواشی هر استادیوم NFL را که می‌خواهید کشف کنید.

پدهای شانه‌تان را ببندید و برای نزدیک‌تر شدن به حرکت از قبل آماده شوید NFL PRO ERA. اکنون می توانید آن را در Meta Quest 2 با قیمت 29.99 دلار خریداری کنید.

منبع

امروز StatusPRO در حال انتشار است NFL PRO ERA در متا کوئست 2. این اولین NFL با مجوز رسمی است بازی فوتبال در واقعیت مجازی (VR).

این برخلاف هر بازی دیگری است که تجربه کرده اید. به عنوان مدافع، شما ضربه محکم و ناگهانی را می گیرید و فشار را احساس می کنید که ساخت یک بازی بزرگ چگونه است. اکشن گیم پلی تا جایی که می توانید به واقعیت نزدیک است!» – لامار جکسون، مدافع بالتیمور ریونز