برای بازی‌های NBA در متا کوئست، یک صندلی ردیف اول دریافت کنید


امروز، ما در حال گسترش همکاری خود با NBA و WNBA به عنوان هدست VR رسمی لیگ، هیجان بسکتبال حرفه ای در VR را به سطح جدیدی می رساند.

شما می توانید بیش از 50 بازی آینده را در اینجا تماشا کنید XTADIUM* و Meta Horizon Worlds** در متا کوئست. XTADIUM با ویدیوی با کیفیت بالا و امکان میزبانی مهمانی های تماشایی با دوستان، شما را بیش از هر زمان دیگری به فعالیت های ورزشی نزدیک می کند. و در آینده، طرفداران می توانند محتوای بیشتری را در برنامه با اشتراک NBA League Pass تماشا کنند.

پنج بازی دارای پخش‌کننده‌های مشهور خواهند بود و در بازی‌های VR و WNBA با 180 درجه نمایش داده می‌شوند. لیگ NBA G بازی ها و لیگ NBA 2K بازی ها نیز برای تماشا در دسترس خواهند بود. در Meta Horizon Worlds، همچنین می‌توانید به نکات برجسته، خلاصه‌نویسی و محتوای آرشیوی بازی دسترسی داشته باشید..

می‌توانید از امروز از این ورزشگاه اختصاصی NBA دیدن کنید تا با دوستانتان تماشا کنید، در مینی‌بازی‌های تعاملی رقابت کنید و تیم‌های مورد علاقه‌تان را تشویق کنید. اینجا ژانویه است برنامه***:

ما همچنین با لیگ همکاری می کنیم تا پوشاک دارای مجوز NBA را به بازار عرضه کنیم فروشگاه متا آواتار در هفته های آینده می‌توانید لباس‌های مورد علاقه تیم NBA یا WNBA را برای آواتار خود خریداری کنید و آن را در فیسبوک، اینستاگرام، مسنجر و متا کوئست به نمایش بگذارید.

چه بخواهید NBA League Pass را در XTADIUM تماشا کنید، با دوستان خود بنشینید و در Worlds بازی های کوچک انجام دهید یا فقط غرور تیم خود را در برنامه های ما ابراز کنید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

*XTADIUM فقط در ایالات متحده موجود است.

** Meta Horizon Worlds در حال حاضر برای افراد بالای 18 سال در ایالات متحده، کانادا، انگلستان، ایسلند، ایرلند، فرانسه و اسپانیا در Meta Quest 2 و Meta Quest Pro در دسترس است.

***محدودیت های جغرافیایی اعمال می شود. این محتوا در همه مناطق در دسترس نیست و بینندگانی که در نزدیکی رویداد فیزیکی هستند ممکن است نتوانند آن را بر اساس محدودیت‌های محلی مشاهده کنند.

منبع