بهبود تجربیات مردم از طریق انجمن های انجمن

ما قبلاً نشانه های دلگرم کننده ای در مورد تأثیری که این انجمن ها می توانند داشته باشند دیده ایم. به عنوان مثال، ما قبلا با BIT کار کرد برای آزمایش اینکه آیا انجمن‌های انجمن می‌توانند برای مشاوره در مورد کارهایی که باید در مورد گمراه کردن انجام دهیم مفید باشند یا خیر محتوای آب و هوا. آزمایش‌هایی که ما انجام دادیم – در نیجریه، هند، برزیل، ایالات متحده و فرانسه – بینش‌های ارزشمندی را در مورد احساس مردم در مورد این موضوع خاص تعدیل محتوا به ما ارائه کردند، ارزش این رویکرد مشورتی را نشان دادند و تمایل مردم برای همکاری با یکدیگر را تأیید کردند. به یک توصیه

به منظور کمک به ما در پیمایش برخی از دشوارترین سوالاتی که در فناوری‌های خود با آن روبرو هستیم، روش جدیدی را برای تصمیم‌گیری به نام انجمن‌های انجمن اضافه می‌کنیم. این گروه‌های مختلفی از مردم را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا درباره مسائل سخت بحث کنند، انتخاب‌های سخت را در نظر بگیرند و دیدگاه‌های خود را در مورد مجموعه‌ای از توصیه‌ها به اشتراک بگذارند که می‌تواند تجربیاتی را که افراد در برنامه‌ها و فناوری‌های ما هر روز دارند، بهبود بخشد.

پس از بررسی، نتایج را به همراه پاسخ و توضیح هر اقدامی که انجام خواهیم داد به صورت عمومی منتشر خواهیم کرد. BIT و آزمایشگاه دموکراسی مشورتی استنفورد همچنین رهنمودهایی را در مورد ارزیابی نحوه انجام فرآیند و اینکه چگونه ممکن است بتوانیم اثربخشی برنامه را با ارزیابی پتانسیل برای برگزاری بیشتر در آینده بهبود بخشیم، صادر خواهند کرد.

برای این بحث، ما انتخاب کردیم که بر رفتار در آن تمرکز کنیم فضاهای مجازی بسته به طوری که انجمن می تواند در مورد سیاست ها و توسعه محصول برای تجربیات مجازی مانند Horizon Worlds مشاوره دهد. شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا قبل از ارائه یک سری توصیه‌های غیر الزام‌آور، با یکدیگر صحبت کنند و همچنین از طیف وسیعی از کارشناسان درباره موضوعات مرتبط از جمله امنیت، حریم خصوصی و رسانه‌های اجتماعی بپرسند. قبل از این بحث ها، شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا مطالب آموزشی را که با مشورت با آنها تهیه شده است، مرور کنند آزمایشگاه دموکراسی استنفورد و BIT در مورد تجربیات اجتماعی مجازی و چگونگی منشور رفتار در تجربیات مجازی در این فضاها اجرا می شود. این مطالب همچنین از نظر بی طرفی توسط گروهی از مشاوران خارجی که در تعدیل محتوا، واقعیت مجازی و آزادی بیان تخصص دارند، بررسی شده است.

ما مفتخریم که می توانیم این راه حل نوآورانه برای حاکمیت دیجیتال را کشف کنیم. این آزمایش‌ها برای کمک به ما برای کشف راه‌های عادلانه‌تر و مبتکرانه‌تر برای تصمیم‌گیری‌های پیچیده کلیدی هستند، و ما از فرصتی برای کمک به ساختن به سوی فراجهان با صداهای جهانی در قلب این فرآیند هیجان‌زده هستیم.

منبع

به عنوان گام بعدی، تیم بینش رفتاری (BIT)، با مشاوره با آزمایشگاه دموکراسی مشورتی استنفورد، میزبان یک انجمن مجازی جامعه مجازی از طرف ما در دسامبر خواهد بود. این انجمن شامل نزدیک به 6000 خواهد بود مردم از 32 کشور به عنوان بخشی از تلاش گسترده‌تر ما برای ایجاد برنامه‌هایی است که تصمیم‌گیری فراگیرتر را تقویت می‌کند و افراد بیشتری را قادر می‌سازد تا در توسعه برنامه‌ها و فناوری‌های ما نظر داشته باشند.

BIT از استنفورد استفاده خواهد کرد نظرسنجی مشورتی روش، که شکلی از فرآیند مشورتی برای چندین دهه توسط سازمان ها و دولت ها در سراسر جهان استفاده می شود. در حالی که فرآیندهای مشورتی، مانند مجامع و پانل های شهروندان، روشی کاملاً ثابت برای اطلاع رسانی تصمیمات هستند، بسیار نادر است که آنها در این مقیاس جهانی تشکیل شوند.