بهبود ویژگی های تماس در واتس اپ


در حالی که واتس اپ بیشتر به دلیل ارسال پیام های خصوصی و ایمن به مردم در سراسر جهان شناخته شده است، افراد بیشتری از آن به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با تماس های صوتی و تصویری استفاده می کنند. به همین دلیل است که در طول سال جاری، چندین پیشرفت را برای تماس با WhatsApp، برای برقراری ارتباط امن با دوستان و خانواده، همکاران و جوامع ارائه کرده‌ایم.

ما ویژگی های جدیدی را برای برقراری ارتباط بهتر به عنوان گروه در تماس ها معرفی کرده ایم:

  • تماس 32 نفره: اکنون می توانید یک تماس ویدیویی یا صوتی را با حداکثر 32 نفر در دستگاه تلفن همراه خود شروع کنید – چهار برابر مقدار قبلی.

صفحه تلفن که تماس گروهی را در واتس اپ نشان می دهد.

  • پیام یا بی‌صدا کردن شرکت‌کنندگان: فشار طولانی بر روی یک شرکت‌کننده، فید ویدیویی یا صوتی را بزرگ‌تر می‌کند و به شما امکان می‌دهد همزمان با ادامه تماس‌ها، آنها را بی‌صدا کنید یا به طور جداگانه به او پیام دهید.

صفحه تلفنی که قابلیت بی صدا کردن یا پیام دادن به یک شرکت کننده تماس گروهی در واتس اپ را نشان می دهد.

  • لینک های تماس: چه در حال برقراری تماس لحظه آخری یا برنامه ریزی قبلی باشید، می توانید به راحتی با اشتراک گذاری پیوند تماس، افراد را به تماس گروهی دعوت کنید.

صفحه نمایش تلفن که توانایی ایجاد لینک تماس در واتس اپ را نشان می دهد.

ما همچنین تغییرات عملکردی را برای تجربه تماس یکپارچه تر ایجاد کرده ایم:

  • شکل موج های رنگارنگ: اکنون، اگر دوربین آنها خاموش باشد، به راحتی می توانید ببینید چه کسی صحبت می کند.
  • اعلان های بنر حین تماس: ببینید چه زمانی فرد جدیدی به تماس گروهی ملحق می شود.
  • تصویر در تصویر در iOS: اکنون در مرحله آزمایش بتا و عرضه در سال 2023، به لطف صفحه نمایش ویدیویی حین تماس، به راحتی در حین مکالمه چند کار را انجام دهید.

مثل همیشه، همه تماس‌ها در واتس‌اپ به‌طور پیش‌فرض رمزگذاری شده‌اند تا از حریم خصوصی و ایمنی افراد محافظت شود. ما به بهبود تماس‌ها در سال آینده ادامه می‌دهیم زیرا به پشتیبانی از تماس خصوصی و با کیفیت بالا در WhatsApp در هر کجای دنیا که هستید ادامه می‌دهیم.

منبع