بهترین مدرس زبان انگلیسی ،استاد ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟

کلاس های آنلاین زبان تیکا به صورت خصوصی و گروهی با استاد دلخواه زبان آموز در روز و ساعتی که بخواهد برگزار می شوند. با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان تیکا می توانید با اساتید مختلف آموزش زبان ارتباط می گیرید و روند پیشرفت خود را در هر مرحله از یادگیری زبان خواهید دید. از جمله سایر مزایای کلاس های تیکا، امکان ضبط کلاس و استفاده دوباره از آن است. همچنین در هر دوره زبان آموزانی که به طور منظم در کلاس های خود شرکت کنند مورد تقدیر و تشویق قرار میگیرند. زیرا بازخوردهای زبان آموزان و کاربران تیکا برای پیشرفت سامانه و افزایش کیفیت ضروری هستند.

استادی به روز و مطلع که قطعا می توانید در کنارش یادگیری زبان انگلیسی را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید. بیش از 8 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در تهران را دارد، هم چنین علاوه بر زبان آنگلیسی، سابقه تدریس زبان اسپانیایی در موسسه های مطرح خصوصی و عمومی را به مدت 3 سال دارد. پریسا اکبری مبین در زمینه تقویت مکالمه، رایتینگ و آمادگی زبان آموزان برای آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک تخصص دارد.

بهترین مدرس زبان انگلیسی ،استاد ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟

این زبان یکی از زبان های رسمی در بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنعتی دنیا است. بسیاری از این کشورها از مقصدهای مهاجرتی مردم ایران نیز هستند، از جمله کانادا، ایالات متحده، استرالیا، انگلیس و .. همچنین اکثر مردم در کشورهای پیشرفته ای مثل سنگاپور، آلمان، اسپانیا، نروژ، هند و …

از این رو شرکت در دوره بین المللی تدریس آیلتس موسسه Idp استرالیا توسط اینجانب، تلاشی در جهت آپدیت کردن دانش تخصصی آموزش آیلتس و آشنایی با آخرین تغییرات آزمون آیلتس می باشد. یک مدرس زبان انگلیسی باید ویژگی هایی چون صبر و شکیبایی، سختکوشی و انعطاف پذیری و بروز بودن را در خود داشته و یا پرورش دهد. در ادامه به بررسی ویژگی های مهم و اصلی بهترین مدرس زبان انگلیسی خواهیم پرداخت.

نمونه سوال مرتبط با: انگلیسی زبان انگلیسی زبان انگلیسی هفتم

شما نیاز به یک برنامه جامع سیستماتیک دارید، چیزی که به صورت فرد محور امکان پذیر نیست. به اعتقاد ما، یک سیستم آموزشی اصولی، و قطعا عمل گرا، تنها مسیر موفقیت کلاس زبان در تبریز پیش روی شماست. او از سال ٨٤ تدريس زبان انگليسي را شروع كرد و تجربه تدريس از سطوح مقدماتي تا سطوح فوق پيشرفته در ایران و کشورهای مختلف غیر انگلیسی زبان را دارا مي باشد. سوالهای خود را در بخش نظرات مطرح کنید، ما یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد.

ویژگی‌ بهترین مدرس “زبان انگلیسی” + معرفی تاپ‌ترین مدرسان زبان انگلیسی ایران

نام درس مورد نظر را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید و یا عنوان آموزشگاه یا مدرسه ای را که می خواهید وارد نمائید. میزان سرعت یادگیری در این روش نسبت به دیگر روش ها بسیار سریعتر می باشد، به دلیل این که مدرس تمام توان و توجه خود را بر روی بهبود و تقویت مهارت های فراگیر می گذارد. در این روش تمام برنامه ها و روش های قابل استفاده براساس توانایی ها و سطح یادگیری یک شخص می باشد، که به همین دلیل میزان سرعت یادگیری را افزایش می دهد.

استاد اناری یکی از بهترین اساتید کنکور در درس زبان انگلیسی به شمار می‌آید. ولی در حال حاضر تنها برگزارکننده همایش‌های زبان در رایان کلاس می‌باشد. شهاب اناری در تدریس بیانی بسیار شیوا دارد که باعث می‌شود دانش‌آموزان با سطح ضعیف نیز به‌خوبی درس را آموزش ببینند و بتوانند از مطالب به‌خوبی استفاده کنند.

برخی دیگر از ویژگی های کلاس های خصوصی زبان انگلیسی ما

در کلاس های مبتدی، شما نباید انتظار داشته باشید که زبان آموزان فوراً مطالب را یاد بگیرند. نشان دادن یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی به کسانی است که مبتدی هستند. معلم زبان انگلیسی که در می خواهیم معرفی کنیم، استاد یاسمین رشیدی است که دارای مدرک فوق لیسانس آموزش زبان است و هم چنین دارای مدرک معتبر TTC است. استاد یاسمین رشیدی بیشتر از 7 سال در زمینه تدریس تمام دوره های زبان انگلیسی، سابقه دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های یک معلم زبان انگیسی خوب این است که به صورت مداوم در حال کسب دانش باشد و برای تدریس و بالا بردن دانش خود در زمینه های مختلف تحقیق کند تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. هم چنین، معلم زبان انگلیسی باید کامل بر این زبان تسلط داشته باشد و این زبان را با لهجه ی خاص خودش به زبان آموزان آموزش دهد.

  • یادگیری زبان دوم باعث درک عمیق تر کودکان از زبان اول و منطق نیز می شود.
  • اگر زبان‌آموز نتواند با استاد، ارتباط خوبی برقرار کند یا زمان‌های برگزاری کلاس در مواقعی باشد که یکی از دو طرف یا هردو، انرژی یا حوصله کافی ندارند، تجربه منفی از زبان‌آموزی ایجاد خواهد شد.
  • اساتید بسیار خوبی حضور دارند و در زمینه تدریس خصوصی مکالمه و گرامر زبان انگلیسی، آمادگی برای آزمون های آیلتس و تافل، زبان کنکور، زبان انگلیسی کودکان و …..
  • اغلب به معنی دوست‌داشتن مبحث مورد تدریس یا تعهد و الزام به کار است.
  • اغلب مدرس‌ها سعی می‌کنند اطلاعات خود را با مراجعه به مدرس دیگر به روز نگه دارند یعنی خودشان مدرس هستند ولی برای به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات خودشان به مدرس دیگر مراجعه می‌کنند.
زبان آموزان بسیار زیادی، هر دوی این استاد انگلیسی را توصیه کرده و همیشه به ویژگی های متمایز کننده ایشان اشاره می کنند. خروجی های قابل توجهی در این زمینه داشته است که از هر نظر توانایی ها و قابلیت های این استاد زبان انگلیسی را به اثبات می رساند. ایشان یکی از نامی ترین مدرسین در حوزه تدریس زبان انگلیسی علی الخصوص در رده های پایه تا متوسطه میباشد که آشنایی و تسلط بسیار کاملی بر تمامی اصول و روش های نوین آموزشی دنیا دارد و همواره بهترین خود را در کلاسها ارایه میدهد. را با موفقیت سپری نمود و اکنون با افتخار برگزار کننده دوره های بین المللی CELTA می باشند و در طول اين سال ها اساتید زبان انگلیسی بسياري را نيز تربيت كرده است.