به‌روزرسانی‌هایی درباره نحوه محافظت از افراد در اینستاگرام در برابر سوء استفاده

سال گذشته، نحوه عملکرد مسدود کردن را به‌روزرسانی کردیم در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که نه تنها یک حساب، بلکه هر حساب جدید را نیز مسدود کنید کسی ممکن است ایجاد کند. این به‌روزرسانی به شما امکان می‌دهد تا حساب‌های موجودی که ممکن است از قبل داشته باشد را نیز مسدود کنید. بر اساس نتایج آزمایش اولیه از این تغییر جدید، ما انتظار داریم هر هفته چهار میلیون حساب کمتر باید مسدود شود از آنجایی که این حساب ها اکنون به طور خودکار مسدود می شوند.

ما می‌خواهیم تا حد امکان برای کسی که مسدود کرده‌اید سخت‌تر کنیم در اینستاگرام برای تماس مجدد با شما اکنون وقتی شخصی را مسدود می‌کنید، همچنین می‌توانید حساب‌های دیگری را که ممکن است داشته باشد یا ایجاد کند مسدود کنید و تعامل او با شما را دشوارتر می‌کند.

ما همچنین شروع کرده‌ایم به مردم یادآوری می‌کنیم که هنگام ارسال درخواست پیام برای ایجادکننده، در DM احترام بگذارند. این تلنگر به افراد کمک می‌کند به یاد داشته باشند که یک شخص واقعی در طرف دیگر درخواست DM آنها وجود دارد، و تشویق می‌کند با افرادی که ممکن است آنها را نشناسند، با احترام بیشتری ارتباط برقرار کنند. ما این یادآوری را در هفته‌های آینده در سطح جهانی منتشر خواهیم کرد.

ما همچنین به بهبود Hidden Words ادامه می‌دهیم تا محافظت‌های بیشتری ارائه دهیم، از جمله:

  • گسترش این ویژگی برای پوشش پاسخ‌های Story، بنابراین پاسخ‌های توهین‌آمیز از سوی افرادی که آنها را دنبال نمی‌کنید به پوشه درخواست‌های پنهان شما ارسال می‌شود و هرگز مجبور نیستید آنها را ببینید.
  • پشتیبانی از زبان های جدید از جمله فارسی، ترکی، روسی، بنگالی، مراتی، تلوگو و تامیل.
  • برای مثال، اگر شخصی به‌جای «i» از «1» استفاده کند، فیلترینگ ما را بهبود می‌دهیم تا غلط‌های املایی عمدی‌تر عبارات توهین‌آمیز را شناسایی و پنهان کنیم.
  • افزودن عبارات جدید برای فیلتر کردن درخواست‌های پیام که ممکن است حاوی کلاهبرداری یا هرزنامه باشد. ما این کار را به زبان انگلیسی در برخی کشورها شروع خواهیم کرد و به زودی زبان ها و کشورهای بیشتری ارائه می شود.

تصویری که نشان دهنده تلنگری برای احترام گذاشتن در اینستاگرام است.

ما می‌خواهیم به سازندگان بیشتری کمک کنیم از این محافظت بهره ببرند، بنابراین شروع به آزمایش روشن کردن خودکار کلمات پنهان برای حساب های سازنده. همه همچنان می‌توانند این تنظیمات را در هر زمانی روشن یا خاموش کنند و یک لیست سفارشی با کلمات، عبارات و شکلک‌های اضافی که ممکن است بخواهند پنهان کنند بسازند.

رابط کاربری اینستاگرام برای بلاک کردن افراد.

به روز رسانی های جدید برای کلمات پنهان

از آنجا که راه اندازی کلمات پنهان سال گذشته، بیش از یک نفر از هر پنج نفر با بیش از 10000 دنبال کننده این ویژگی را روشن کرده‌اند و به آنها ابزاری قدرتمند برای فیلتر کردن خودکار محتوای مضر از نظرات و درخواست‌های پیام خود می‌دهند. ما دیده ایم که کلمات پنهان شده است موثر در حفظ امنیت مردم وقتی افرادی با بیش از 10000 فالوور، کلمات پنهان را برای نظرات روشن می کنند، به طور متوسط ​​40٪ نظرات کمتری را مشاهده می کنند که ممکن است توهین آمیز باشد.

ما آموخته‌ایم که مواردی وجود دارد که افراد نیت خوبی دارند، اما ممکن است به اشتباه قضاوت کنند که چگونه کلمات آنها می‌تواند تأثیر منفی بر دیگران بگذارد – به‌ویژه زمانی که آنها در حال تعامل آنلاین هستند.

رابط کاربری اینستاگرام برای ویژگی کلمات پنهان.

تشویق مردم به احترام در نظرات و DM

تصویری که اعلان اینستاگرام را نشان می دهد که در DM ها محترمانه باشد.

ما به کار بر روی راه‌های بیشتری برای محافظت از افراد در برابر سوء استفاده در اینستاگرام ادامه می‌دهیم و در عین حال گفتگوهای حمایتی و محترمانه را تشویق می‌کنیم.

منبع

ما آن را دیده ایم تلنگرها می توانند از میزان اظهارات آزاردهنده در اینستاگرام بکاهند، به همین دلیل است که ما بیشتر آنها را معرفی می کنیم. اکنون، یک اعلان جدید افراد را تشویق می‌کند قبل از پاسخ دادن به نظری که سیستم‌های ما به ما می‌گویند ممکن است توهین‌آمیز باشد، مکث کنند و در نظر بگیرند که چگونه می‌خواهند پاسخ دهند. این حرکت‌ها اکنون برای افرادی که برنامه‌هایشان روی انگلیسی، پرتغالی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی یا عربی تنظیم شده است، فعال هستند.

بهتر کردن بلاک کردن