به اشتراک گذاشتن پیشرفت ما در مبارزه با تغییرات آب و هوا


همانطور که رهبران و کارشناسان در مصر برای COP27 گرد هم می آیند، ما پیشرفت را در تعهدات اقلیمی خود ترسیم می کنیم و ابزارهای گسترده ای را برای کمک به جوامع خود برای اقدام علیه تغییرات آب و هوایی اعلام می کنیم. مانند سال های گذشته، ما بر این تمرکز داریم که چگونه می توانیم از فناوری ها، برنامه ها و استراتژی عملیاتی خود برای نشان دادن تعهد خود به راه حل ها استفاده کنیم.

عملیات مسئول

از سال 2020، ما به انتشار خالص صفر گازهای گلخانه‌ای برای عملیات جهانی خود دست یافته‌ایم، زیرا اکنون 100٪ از انرژی‌های تجدیدپذیر پشتیبانی می‌شوند. ما همچنین اهداف بلندپروازانه‌ای را برای دستیابی به انتشار خالص زنجیره ارزش صفر و بازیابی آب بیشتر از آنچه در عملیات جهانی خود در سال 2030 مصرف می‌کنیم، تعیین کرده‌ایم. کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و کمک به تامین‌کنندگان برای انجام همین کار، اولویت اصلی ما برای رسیدن به هدف آب و هوایی است.

امسال ما مشارکت جدید را اعلام کرد با Stripe، Alphabet، Shopify و McKinsey Sustainability برای راه‌اندازی Frontier، یک تعهد بازار پیشرفته برای کمک به مقیاس‌بندی فناوری‌های حذف کربن نوظهور که برای مقابله با تغییرات آب و هوایی حیاتی هستند.

افزایش اطلاعات آب و هوایی معتبر

همانطور که در همه گیری COVID-19 نشان داده شده است، ما در طول بحران های جهانی نقش اساسی در ارتباط مردم با اطلاعات دقیق داریم. به همین دلیل است که ما تعدادی ابزار را برای ارائه اطلاعات معتبر در مورد واقعیت های تغییرات آب و هوا ساخته و گسترش داده ایم.

ما داریم یک صفحه جدید ایجاد کرد که رویکرد جامع ما را برای رسیدگی به محتوای آب و هوا و اطلاعات نادرست در برنامه‌هایمان توضیح می‌دهد. سرمایه گذاری ما در برنامه کمک هزینه اطلاعات نادرست آب و هوا در حال ایجاد مشارکت ها و ابتکارات جدید و ما است کتابخانه تبلیغات عمومی یک لایه شفافیت اضافی به همه تبلیغات آب و هوا می دهد.

تصویری که کتابخانه تبلیغات را نشان می‌دهد تا همه آگهی‌های در حال اجرا در فناوری‌های متا را پیدا کند.

  • ما گسترش داده ایم مرکز علوم آب و هوا و اکنون در 165 کشور در دسترس است. همچنین در حال گسترش Climate Inform Labels هستیم، ابزاری که به پست‌های فیس‌بوک در مورد تغییرات آب و هوا پیوند می‌افزاید و افراد را با اطلاعات مورد حمایت متخصص در مرکز علوم آب و هوا به هم متصل می‌کند.
  • ما راه اندازی کرده ایم ابزار Climate InfoFinder که به افراد امکان می دهد اطلاعات قابل اعتمادی در مورد تغییرات آب و هوا جستجو کنند و مستقیماً در تاپیک های نظرات به این محتوا پیوند دهند.
  • ما با شرکای خود برای کمک به راه اندازی اولین کار خود کار کردیم طرح سواد علوم اقلیمی. هدف آن این است که با پخش تبلیغات در محصولات و برنامه‌های ما، اطلاعات نادرست آب‌وهوا را از قبل جمع‌بندی کند که دارای پنج مورد از رایج‌ترین تکنیک‌های مورد استفاده برای ارائه نادرست تغییرات آب و هوایی است.

تصویری که نتیجه Climate InfoFinder را نشان می دهد و اطلاعاتی را به یک نظر در فیس بوک پیوست می کند.

توانمندسازی جوامع برای اقدام

بعد از ما بزرگترین نظرسنجی جهانی در مورد تغییرات آب و هوا بهار گذشته تصویری از نگرانی عمیق را در میان پاسخ دهندگان ترسیم کرد، ما شاهد بودیم که با گرد هم آمدن جوامع، تغییرات معناداری رخ می دهد. بیش از 40 میلیون نفر در سراسر جهان بخشی از حداقل یکی از 24000 گروه فیس بوک هستند که به کشف، حفاظت و قدردانی از زمین و محیط زیست ما اختصاص یافته اند.

تصویری که نمونه ای از تعهد آب و هوا را نشان می دهد.

ما در حال آزمایش یک ویژگی جدید در گروه های فیس بوک به نام Climate Pledges هستیم که از قدرت جوامع برای فعال کردن اقدامات اقلیمی. ویژگی Climate Pledges که با ورودی‌های برنامه محیط‌زیست سازمان ملل متحد و ActNow سازمان ملل توسعه یافته است، شامل راه‌حل‌های اقلیمی با پشتوانه متخصصان است تا گفتگو را ایجاد کند و به مردم کمک کند تا تأثیرگذارترین اقداماتی را که می‌توانند انجام دهند، درک کنند. مدیران گروه می‌توانند راه‌حل‌هایی را که مرتبط‌ترین راه‌حل‌ها با جوامع خود هستند انتخاب کنند، اعضای گروه را دعوت به پیوستن کنند، پشتیبانی ارائه دهند و نکاتی را برای پاسخگو نگه داشتن همه ارائه دهند. به عنوان مثال، مدیر گروه پنل خورشیدی ممکن است تعهد «تغییر به انرژی تجدیدپذیر» را فعال کند و اعضای گروه متعهد شوند که به آن بپیوندند. اعضای گروه همچنین می‌توانند محتوای مرتبط، از جمله قرقره‌ها را از سرتاسر فیس‌بوک کشف کنند که سپس می‌توانند آن را در جوامع خود بومی‌سازی کنند.

تصویری که یک تعهد اقلیمی و بحث در مورد آن را نشان می دهد.

کمک به تجهیز شرکایمان به منابع

ما راهنمای تقویت سبز برنامه به 1.3 میلیون کسب و کار کوچک و متوسط ​​(“SMB”) در مورد چگونگی سبزتر شدن رسیده است. الف را آزاد کردیم گزارش جدید در اکتبر، با مشارکت Accenture، که رابطه بین SMB ها و اقدامات آب و هوایی و چگونگی پشتیبانی فناوری دیجیتال از آنها را بررسی می کند. ما داده برای خوب این برنامه همچنین داده‌هایی را از نظرسنجی‌های کسب‌وکارهای کوچک ما در اختیار سازمان تجارت جهانی قرار داد که یک گزارش در مورد تجربیات و چالش های کسب و کارهای کوچک مرتبط با تغییرات آب و هوا.

ما نیز راه اندازی شد شاخص ادراک آب و هوا، توسعه یافته توسط پیشرفت اجتماعی ضروری است، با استفاده از داده ها از سال 2022 ما نظرسنجی تغییر اقلیم. این اطلاعات در مورد پیامدهای اجتماعی تغییر آب و هوا با داده های جدید در مورد آگاهی مردم از تغییرات آب و هوا، درک آنها از خطرات آن و تعهد آنها به اقدامات آب و هوایی ارائه می دهد.

در نهایت، ما با موسسه منابع جهانی در کمپین های پیشگیری برای کاهش ضایعات مواد غذایی همکاری کرده ایم که به بیش از 40 میلیون نفر در آلمان و بریتانیا رسیده است. ما از بینش‌هایی که از این کمپین‌ها به دست می‌آوریم استفاده خواهیم کرد آگاه کردن کار آینده.

منبع